Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
8404Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
13.0
WPWP/24764.2749
12407Cezary Bura
Sławomir Polak
9.0
7.0
WPWP/24763.0547
21419Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
LBWP/24760.9443
24426Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
12.0
5.0
WPWP/24760.6942
29425Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/24760.2440
45417Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
2.5
24.0
WP
MA
WP/24758.5233
50428Adam Meller
Mirosława Miętkiewska
5.0
2.5
WPWP/24757.9631
78434Paweł Fiebig
Michał Pabich
3.0
3.0
WPWP/24755.9319
87430Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
7.0
5.0
WPWP/24755.4215
89412Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24755.3814
92421Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24755.3313
106411Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
4.0
2.5
WPWP/24754.7310
115409Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24754.3410
152400Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.5
WPWP/24752.877
163406Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
5.0
WPWP/24752.416
172420Edward Niewierowski
Janusz Zwierzyński
11.0
11.0
WPWP/24752.245
187401Tadeusz Dziadykiewicz
Eugeniusz Dota
2.0
2.5
WPWP/24751.834
191424Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
5.0
5.0
WPWP/24751.654
213415John Catlow
Małgorzata Augustyn
3.0
2.5
WPWP/24750.942
226402Jerzy Kamiński
Adam Peszke
3.0
5.0
WPWP/24750.632
228414Krystian Ostrowski
Piotr Surdyk
2.5
4.0
WPWP/24750.561
234441Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WPWP/24750.491
241433Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24750.27
259403Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Cieślińska
12.0
0.5
WPWP/24749.68
277408Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24749.15
285427Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24748.88
294442Henryk Duszyński
Janusz Zabacki
5.0
1.5
WPWP/24748.51
299439Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPWP/24748.37
318432Katarzyna Żabicka-Bajon
Maciej Cieślukowski
0.0
0.0
WPWP/24747.47
321438Piotr Słomski
Robert Kempka
0.0
0.5
WPWP/24747.29
327399Andrzej Gintrowicz
Roman Wojciechowski
2.0
1.5
SW
WP
WP/24747.05
331431Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24746.90
349405Krzysztof Jordan
Jarosław Nowak
2.5
2.5
WPWP/24746.17
367423Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/24745.12
370418Marian Kanikowski
Janusz Suszczyński
3.0
5.0
WPWP/24745.04
395440Ewa Knapik
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WPWP/24743.94
397437Waldemar Paternoga
Aneta Klaczyńska
0.5
0.5
WPWP/24743.76
404429Tomasz Kuchta
Justyna Łaniewska
1.5
2.5
WPWP/24743.44
405416Krzysztof Galubiński
Jacek Płoszyński
2.5
2.5
WPWP/24743.29
408397Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24743.18
409436Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPWP/24743.16
414398Stanisław Zakrzewski
Jerzy Nowak
17.0
13.0
WPWP/24742.97
415422Jerzy Mścisz
Olech Bestrzyński
13.0
17.0
WPWP/24742.80
444413Rafał Malinowski
Tomasz Wasilewski
1.5
7.0
WPWP/24740.53
470410Krzysztof Pietras
Witold Lachowski
0.0
0.0
WPWP/24736.97
476435Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
0.5
2.0
WPWP/247-0.5835.06

Statystyka ośrodków...