Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 489: J. Czajkowski - R. Chmielecki, 5.5, ZP, ZP/359

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1485: Z. Adamczyk - L. Kawa, 0.0, 1EW 3 NTE H8-1 5021.59
1485: Z. Adamczyk - L. Kawa, 0.0, 2EW 3 NTN C5+2 66052.84
1485: Z. Adamczyk - L. Kawa, 0.0, 3EW 4 HN S8-1 5043.67
2487: W. Szłapacki - D. Mazalewska, 0.0, 16NS 3 NTS H8+1 43077.29
2487: W. Szłapacki - D. Mazalewska, 0.0, 17NS 3 NTS C4-2 10025.65
2487: W. Szłapacki - D. Mazalewska, 0.0, 18NS 3 NTE S9+1 43054.13
3486: S. Fiedkiewicz - R. Kirlejza, 1.5, ZP/- 10EW 4 S xS S6= 7905.46
3486: S. Fiedkiewicz - R. Kirlejza, 1.5, ZP/- 11EW 4 SN H4+2 48035.81
3486: S. Fiedkiewicz - R. Kirlejza, 1.5, ZP/- 12EW 2 SS C2-2 20094.54
4491: Z. Sewruk - J. Kolczyński, 0.0, 22EW 3 HE DJ-1 10058.23
4491: Z. Sewruk - J. Kolczyński, 0.0, 23EW 2 CS S9+1 11025.44
4491: Z. Sewruk - J. Kolczyński, 0.0, 24EW 4 HW DA+1 45089.83
5484: K. Kłys - M. Leś, 2.0, ZP 13NS 4 HS S5+1 65083.40
5484: K. Kłys - M. Leś, 2.0, ZP 14NS 3 NTS SJ-2 10089.91
5484: K. Kłys - M. Leś, 2.0, ZP 15NS 1 NTE S3-1 5072.92
6483: K. Sobolewski - B. Szczepański, 0.0, 19NS 5 S xN HJ= 65097.91
6483: K. Sobolewski - B. Szczepański, 0.0, 20NS 4 HN C4= 62077.95
6483: K. Sobolewski - B. Szczepański, 0.0, 21NS 4 HE C7-2 10088.26
7492: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 7.0, ZP 25EW 2 HW S7= 11086.36
7492: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 7.0, ZP 26EW 4 HE CJ+1 65023.38
7492: W. Adamowicz - J. Czeszewski, 7.0, ZP 27EW 1 SS C5+2 14062.55
8488: W. Jarmułowicz - T. Prokopowicz, 1.5, ZP 4EW 3 NTW S10+3 69064.56
8488: W. Jarmułowicz - T. Prokopowicz, 1.5, ZP 5EW 4 HN H9+2 68033.70
8488: W. Jarmułowicz - T. Prokopowicz, 1.5, ZP 6EW 1 SN DA-1 5038.82
9490: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 3.0, ZP 7NS 6 CN S4+1 139018.20
9490: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 3.0, ZP 8NS 2 NTW HJ= 12085.22
9490: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 3.0, ZP 9NS 3 NTS DK-1 5038.87
 +/-
 WYNIK57.28
 MIEJSCE60