Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 467: W. Wochna - P. Stefanowski, 5.5, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1464: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, 0 13EW 4 HS CA= 62059.61
1464: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, 0 14EW 4 SW DK= 42062.72
2480: W. Radziwanowski - Z. Lange, 2.0, ZP 11EW 3 NTN SQ+3 49014.85
2480: W. Radziwanowski - Z. Lange, 2.0, ZP 12EW 3 DN S9= 11051.96
3475: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 25EW PASS = 043.51
3475: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 26EW 4 HE CJ+1 65023.38
4470: S. Jamka - W. Sirman, 4.5, ZP 19NS 5 C xW SK= 7504.39
4470: S. Jamka - W. Sirman, 4.5, ZP 20NS 4 HN C4-1 10033.41
5478: A. Szłapka - F. Wnęk, 4.5, ZP 23NS 2 NTS D4+1 15091.96
5478: A. Szłapka - F. Wnęk, 4.5, ZP 24NS 4 HW C6-1 5084.42
6479: R. Sielczak - P. Wilczok, 6.0, ZP 21EW 2 HE C7= 11039.57
6479: R. Sielczak - P. Wilczok, 6.0, ZP 22EW 4 D xS S2-1 10080.74
7459: J. Gaus - L. Padewski, 0.0, -/0 15EW 1 SW D6-1 5027.08
7459: J. Gaus - L. Padewski, 0.0, -/0 16EW 3 NTS H10+1 43022.71
9482: H. Adaszewski - K. Żmiejko, 0.0, -/ 17EW 4 HN C5-1 5058.70
9482: H. Adaszewski - K. Żmiejko, 0.0, -/ 18EW 3 NTW H8+2 46081.96
10477: R. Borowski - R. Soroko, 0.0, 0 5NS 4 HS H10= 62021.52
10477: R. Borowski - R. Soroko, 0.0, 0 6NS 2 NTS C5-4 2003.95
11476: J. Świętoń - K. Stec, 0.0, 0 9NS 2 HE CQ-2 20083.40
11476: J. Świętoń - K. Stec, 0.0, 0 10NS 4 DW S10= 13036.03
12466: P. Dickert - W. Harasimowicz, 6.5, ZP 27EW 4 CW S5-2 10079.19
12466: P. Dickert - W. Harasimowicz, 6.5, ZP 28EW 3 NTN C7+3 69028.42
13468: A. Jabłoński - A. Pożerski, 10.0, ZP 29NS 3 NTE CJ+2 66060.43
13468: A. Jabłoński - A. Pożerski, 10.0, ZP 30NS 1 NTW C2-2 10083.91
14481: K. Rutkowski - G. Makowiecki, 5.0, ZP 3EW 4 H xN C7-2 30091.48
14481: K. Rutkowski - G. Makowiecki, 5.0, ZP 4EW 6 CE D7-1 10010.44
 +/-
 WYNIK49.22
 MIEJSCE272