Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 430: J. Kokociński - A. Pietrkiewicz, 12.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1429: T. Kuchta - J. Łaniewska, 4.0, WP 13EW 4 HN D2= 62059.61
1429: T. Kuchta - J. Łaniewska, 4.0, WP 14EW 5 D xS HJ-3 50093.86
2431: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 17EW 3 NTS D6-3 15089.13
2431: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 18EW 6 CE S5-1 5010.44
3433: M. Rodziewicz - J. Rodziewicz, 7.5, WP 21EW 2 HE H8+1 14059.13
3433: M. Rodziewicz - J. Rodziewicz, 7.5, WP 22EW 3 HW DJ-1 10058.23
4435: A. Dobosz-Sztuba - J. Sztuba, 2.5, WP 25EW 3 HW S6= 14091.99
4435: A. Dobosz-Sztuba - J. Sztuba, 2.5, WP 26EW 4 HE CJ+3 71069.26
5437: W. Paternoga - A. Klaczyńska, 1.0, WP 3EW 4 HS D10-2 10070.96
5437: W. Paternoga - A. Klaczyńska, 1.0, WP 4EW 3 NTW H2+3 69064.56
6439: L. Gapińska - M. Gapiński, 4.5, WP 7EW 6 NTN H9+1 147056.58
6439: L. Gapińska - M. Gapiński, 4.5, WP 8EW 4 SE HA+2 48073.70
7441: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 11EW 4 SS H4+2 48035.81
7441: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 12EW 2 NT xS C2= 6900.44
8417: A. Górska - P. Tuczyński, 26.5, WP/MA 15EW 2 DS HJ-1 10045.85
8417: A. Górska - P. Tuczyński, 26.5, WP/MA 16EW 3 NTN C2= 40047.38
9419: G. Busse - P. Busse, 34.0, LB 19EW 5 S xS D3= 65020.71
9419: G. Busse - P. Busse, 34.0, LB 20EW 4 HN C4= 62022.05
10421: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 17.0, WP 23EW 3 CS S9-1 10062.17
10421: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 17.0, WP 24NS 3 NTE C5+1 43019.05
11423: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP 1NS 3 NTW H6-1 5078.41
11423: B. Podgórska - W. Szczepaniak, 10.0, WP 2NS 3 NTS C5+4 72075.54
12425: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 5NS 3 NTS SQ+2 66047.39
12425: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 6NS 2 HN S10-1 5061.18
13427: J. Bajka - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 9NS 2 NTN H5= 12074.23
13427: J. Bajka - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 10NS 4 HE C7-1 10053.27
 +/-
 WYNIK55.42
 MIEJSCE87