Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 340: M. Sikora - M. Płoski, 0.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1354: D. Zieliński - L. Suszka, 10.0, PM 19NS 5 SN HJ-1 5025.81
1354: D. Zieliński - L. Suszka, 10.0, PM 20NS 2 NTS HT= 12051.53
2353: B. Macierzyński - J. Idczak, 16.0, PM 21NS 2 HE D4+2 17020.87
2353: B. Macierzyński - J. Idczak, 16.0, PM 22NS 3 HW DJ-1 10041.77
3352: E. Pinkiewicz - W. Janicki, 29.0, PM/WP 23NS 2 SN DQ-1 10037.83
3352: E. Pinkiewicz - W. Janicki, 29.0, PM/WP 24NS 4 HW C3+1 45010.17
4351: K. Liszewska - J. Liszewski, 0.5, PM 25NS 2 SN C4-2 10019.48
4351: K. Liszewska - J. Liszewski, 0.5, PM 26NS 4 HE S3+3 71030.74
5350: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.5, PM 27NS 4 HS CK+2 48086.72
5350: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.5, PM 28NS 6 NTN DQ-2 2000.22
6349: M. Kryniewski - E. Monkiewicz, 10.0, PM 1NS 3 NTE ST+3 4907.93
6349: M. Kryniewski - E. Monkiewicz, 10.0, PM 2NS 3 NTS C6+4 72075.54
7348: J. Gnaciński - J. Lech, 10.0, PM 3NS 4 HN S8-1 5056.33
7348: J. Gnaciński - J. Lech, 10.0, PM 4NS 3 NTW H2+2 66065.43
8346: A. Dobkowicz - J. Kobylarski, 9.0, PM 5NS 4 HS CT+2 68066.30
8346: A. Dobkowicz - J. Kobylarski, 9.0, PM 6NS 2 HS D2-2 10034.21
9345: D. Żabicka - T. Patalan, 12.0, PM/WM 7NS 6 CN H6+1 139018.20
9345: D. Żabicka - T. Patalan, 12.0, PM/WM 8NS 2 NTW HQ+3 21065.22
10358: W. Wasielewski - Z. Koza, 5.5, PM 9NS 3 NTN H3-2 10024.02
10358: W. Wasielewski - Z. Koza, 5.5, PM 10NS 4 HxE SA= 7901.09
11357: W. Kaliński - W. Warzała, 24.0, PM 11EW 4 SS CA+1 45072.71
11357: W. Kaliński - W. Warzała, 24.0, PM 12EW 2 CxE SA-3 50014.19
12356: K. Dominiak - M. Małypan, 14.0, PM 13EW 4 HS CA= 62059.61
12356: K. Dominiak - M. Małypan, 14.0, PM 14EW 4 SW DK= 42062.72
13355: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 15EW 2 NTW CQ= 12064.85
13355: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 16EW 3 DN HK+1 13071.83
14354: D. Zieliński - L. Suszka, 10.0, PM 17EW 4 HN CT+1 4504.35
14354: D. Zieliński - L. Suszka, 10.0, PM 18EW 3 NTE H2= 40020.65
 +/-
 WYNIK39.66
 MIEJSCE453