Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 251: M. Praszałowicz - B. Batkiewicz, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 23EW 3 NTS S8-1 10062.17
1238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 24EW 4 HW H2= 42054.33
2239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 1EW 3 HN H5-4 20057.49
2239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 2EW 4 HN C9+1 65066.16
3227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 5EW 4 HS SQ+2 68033.70
3227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 6EW 2 SN H3-1 5038.82
4228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 9EW 047.60
4228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 10EW 4 HE SA= 62092.57
5229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 13EW 4 HS DA= 62059.61
5229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 14EW 3 SW DK+1 17022.59
6230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 17EW 3 NTN S8-2 10074.35
6230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 18EW 3 NTE S9+1 43045.87
7231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 21EW 3 HE D4= 14059.13
7231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 22EW 3 DxS S2+1 5700.22
8232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 25EW 043.51
8232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 26EW 3 NTW SQ+4 72095.24
9233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 3EW 5 HxN C7-3 50093.45
9233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 4EW 6 NTE SQ= 144095.65
10234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 7NS 6 CN H6+1 139018.20
10234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 8NS 4 SE H6+1 45038.91
11235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 11NS 4 SN CK+1 45027.29
11235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 12NS 1 NTN CK+3 18079.47
12236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 15NS 2 HxN D4-1 20020.74
12236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 16NS 3 DN HK+1 13028.17
13237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 19NS 4 SN HJ+1 45071.19
13237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 20NS 3 NTS S9-1 10033.41
 +/-
 WYNIK52.30
 MIEJSCE169