Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 247: J. Batko - W. Kaczor, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 15EW 4 SW DJ-3 1501.09
1234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 16EW 3 NTN SQ+1 43022.71
2235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 19EW 4 SN HJ= 42054.61
2235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 20EW 4 HN C4= 62022.05
3236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 23EW 3 CxS S9-1 20085.65
3236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 24EW 4 HW DA= 42054.33
4237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 1EW 3 NTW H3-1 5021.59
4237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 2EW 6 SN H2-2 20097.16
5238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 5EW 4 HS SQ+2 68033.70
5238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 6EW 1 SN DA= 8020.40
6239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 9EW 3 HE CQ-3 3005.90
6239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 10EW 4 HE SA-1 10046.73
7227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 13EW 4 HS S9= 62059.61
7227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 14EW 4 SW DK+1 45084.65
8228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 17EW 3 NTS D6-3 15089.13
8228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 18EW 3 NTE S5+1 43045.87
9229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 21EW 3 HE D4= 14059.13
9229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 22EW 4 HW D2-2 20029.00
10230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 25NS 3 SN C4-1 5035.93
10230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 26NS 4 HE CJ+1 65076.62
11231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 3NS 4 HS DT-1 5056.33
11231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 4NS 3 NTE S3+3 69035.44
12232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 7NS 7 NTN H6= 222085.96
12232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 8NS 2 NTW C4= 12085.22
13233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 11NS 4 SS DT+2 48064.19
13233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 12NS 1 NTS C2= 9033.19
 +/-
 WYNIK50.24
 MIEJSCE243