Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 246: J. Barczyk - L. Faber, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 13EW 4 HS CA+1 65016.60
1233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 14EW 4 SxE D6= 59095.83
2234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 17EW 4 HN SA= 42017.61
2234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 18EW 3 NTW H3+2 46081.96
3235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 21EW 4 HE C9= 42094.13
3235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 22EW 3 HW C2-1 10058.23
4236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 25EW 2 SN C4-1 5064.07
4236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 26EW 4 HE CJ+1 65023.38
5237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 3EW 4 SxW H3-1 2009.39
5237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 4EW 3 NTW ST+3 69064.56
6238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 7EW 7 CN H6= 214033.77
6238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 8EW 2 NTW C3= 12014.78
7239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 11EW 4 SS DQ+2 48035.81
7239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 12EW 3 CE CA= 11091.26
8227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 15EW 2 HS HJ-1 10045.85
8227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 16EW 3 SS C3-1 5091.26
9228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 19EW 4 SN HJ+1 45028.81
9228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 20EW 4 HN C4-1 10066.59
10229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 23NS 3 DW SK-1 10056.09
10229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 24NS 4 HW C6= 42045.67
11230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 1NS 3 NTW H5-1 5078.41
11230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 2NS 4 HN C9+1 65033.84
12231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 5NS 4 HS SQ+2 68066.30
12231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 6NS 2 SN CK= 11090.79
13232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 9NS 3 DN S3-1 5038.87
13232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 10NS 4 DW ST= 13036.03
 +/-
 WYNIK53.07
 MIEJSCE145