Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 245: M. Adamczyk - M. Sady, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 11EW 4 SS CA+1 45072.71
1232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 12EW 1 NTS H5+1 12038.43
2233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 15EW 3 CN HA-3 30091.26
2233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 16EW 5 DN D6-1 5091.26
3234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 19EW 4 SN HJ= 42054.61
3234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 20EW 4 HN C4-1 10066.59
4235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 23EW 3 DxW SK= 67097.17
4235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 24EW 3 NTE S9+1 43080.95
5236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 1EW 4 CE H8+2 17049.56
5236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 2EW 3 NTS C4+2 66052.84
6237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 5EW 5 HS CJ-1 10096.52
6237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 6EW 1 NTE D4+1 12079.17
7238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 9EW 2 NTN H3= 12025.77
7238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 10EW 4 SxN S6-2 50082.75
8239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 13EW 4 SS CA-4 40099.56
8239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 14EW 4 SxW DA+1 69098.68
9227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 17EW 4 HN C5-1 5058.70
9227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 18EW 3 NTW DT+1 43045.87
10228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 21NS 3 HE C7-1 5074.78
10228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 22NS 1 NTW C7-1 10041.77
11229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 25NS 2 HW S7+1 1408.01
11229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 26NS 4 HE CJ+1 65076.62
12230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 3NS 3 HS SA-1 5056.33
12230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 4NS 6 NTW S9-2 20097.17
13231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 7NS 7 CS H6= 214066.23
13231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 8NS 4 SE S7= 42053.04
 +/-
 WYNIK67.55
 MIEJSCE2