Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 242: A. Jurkiewicz - M. Wilczyński, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 5EW 4 HS CJ+2 68033.70
1229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 6EW 2 HN DT= 1109.21
2230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 9EW 047.60
2230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 10EW 4 HE C7-2 20027.29
3231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 13EW 4 HS CA= 62059.61
3231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 14EW 3 SW DK+2 20034.65
4232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 17EW 3 NTS D6= 40030.22
4232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 18EW 7 CxE D5-1 1004.57
5233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 21EW 3 NTE D4+1 43098.69
5233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 22EW 4 DxS S2-1 10080.74
6234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 25EW 043.51
6234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 26EW 4 HE S8+3 71069.26
7235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 3EW 5 CxS H7-2 30091.48
7235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 4EW 6 NTW ST-2 2002.83
8236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 7EW 7 NTS S6= 222014.04
8236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 8EW 2 NTW HQ= 12014.78
9237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 11EW 4 HS DT+3 5109.17
9237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 12EW 2 NTS SQ+1 15024.46
10238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 15NS 2 SW DJ-1 5072.92
10238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 16NS 3 CS CJ-1 508.74
11239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 19NS 6 CxW HA-1 20037.10
11239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 20NS 3 NTS S9= 60060.92
12227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 23NS 2 NTS D4+1 15091.96
12227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 24NS 4 HW SQ= 42045.67
13228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 1NS 3 CE H8+3 17050.44
13228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 2NS 5 HN H5= 65033.84
 +/-
 WYNIK42.21
 MIEJSCE425