Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 241: W. Gąssowski - W. Klapper, 33.0, MP/WM, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 3EW 4 HN C7-2 10070.96
1228: B. Lesiecka - H. Leskiewicz, 11.0, MP 4EW 6 CE D7= 137089.56
2229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 7EW 6 NTS H7+1 147056.58
2229: Z. Przeginiak - E. Weissbacher, 5.0, MP 8EW 4 SW HQ= 42046.96
3230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 11EW 4 SS H6+2 48035.81
3230: B. Wardzała - D. Gadaś, 10.0, MP 12EW 2 NTN C7= 12038.43
4231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 15EW 2 DxS S4-1 20079.26
4231: M. Jaworski - S. Urbanowski, 20.0, MP 16EW 3 DN HK+1 13071.83
5232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 19EW 5 DS CA-4 20083.86
5232: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 20EW 4 HN C5-1 10066.59
6233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 23EW 3 DW SA= 11076.52
6233: P. Stopa - M. Kędzierski, 17.0, MP 24EW 4 HW SQ+1 45089.83
7234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 1EW 5 CE H8= 40062.77
7234: M. Pietrzak - H. Samborek, 5.0, MP 2EW 3 NTS C4+4 72024.46
8235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 5EW 4 HS SQ+2 68033.70
8235: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 6EW 3 NTN ST-2 10065.79
9236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 9EW 2 HE CQ-3 3005.90
9236: J. Brózda - R. Śmiałek, 10.0, MP 10EW 4 SxS DA-1 20073.58
10237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 13NS 4 HS CA+1 65083.40
10237: H. Święch - M. Krasowska, 12.0, MP 14NS 5 DxS SA-3 5006.14
11238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 17NS 4 HN D4-1 5041.30
11238: W. Rybka - J. Duda, 9.0, MP 18NS 3 NTW H3+2 46018.04
12239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 21NS 3 NTW CK+1 4301.31
12239: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.5, MP 22NS 3 DS HA= 11055.63
13227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 25NS 056.49
13227: R. Bonarek - E. Somogyi, 1.5, MP 26NS 4 HE S8+3 71030.74
 +/-
 WYNIK52.52
 MIEJSCE160