Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 206: K. Siwiec - S. Płatek, 0.0, PK, MP/138

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1207: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 5EW 4 HS SQ+1 65060.87
1207: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 6EW 1 SN D6= 8020.40
1207: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 7EW 7 NTN S9= 222014.04
1207: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP 8EW 4 SxE S7+1 69090.43
1209: T. Przybycień - S. Kowalski, 5.0, MP 21NS 1 NTW S2+1 12054.78
1209: T. Przybycień - S. Kowalski, 5.0, MP 22NS 4 HW C8-2 20071.00
1209: T. Przybycień - S. Kowalski, 5.0, MP 23NS 3 HW C8-1 10056.09
1209: T. Przybycień - S. Kowalski, 5.0, MP 24NS 4 HW DA-1 5084.42
2204: J. Grabowski - J. Dusza, 11.0, MP 17NS 2 HN S8= 11053.04
2204: J. Grabowski - J. Dusza, 11.0, MP 18NS 6 CE S9-1 5089.56
2204: J. Grabowski - J. Dusza, 11.0, MP 19NS 5 CE SJ= 60011.76
2204: J. Grabowski - J. Dusza, 11.0, MP 20NS 4 HN C4-1 10033.41
2208: J. Świder - M. Hul, 0.0, MP 25EW 2 SN DJ-1 5064.07
2208: J. Świder - M. Hul, 0.0, MP 26EW 4 HE S8+3 71069.26
2208: J. Świder - M. Hul, 0.0, MP 27EW 5 HS CA= 45027.72
2208: J. Świder - M. Hul, 0.0, MP 28EW 3 NTN DQ+2 66071.14
3210: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 13EW 4 HN S4+1 65016.60
3210: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 14EW 4 SW DK= 42062.72
3210: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 15EW 2 SW DJ-1 5027.08
3210: S. Przybylski - E. Liana, 3.0, MP 16EW 3 NTN SQ= 40047.38
4205: K. Kalamaszek - S. Jaworecki, 3.0, MP 1NS 3 NTW H6-1 5078.41
4205: K. Kalamaszek - S. Jaworecki, 3.0, MP 2NS 3 NTS C4+4 72075.54
4205: K. Kalamaszek - S. Jaworecki, 3.0, MP 3NS 4 SW HQ-1 10074.45
4205: K. Kalamaszek - S. Jaworecki, 3.0, MP 4NS 3 NTW ST+1 63075.87
4203: W. Stój - J. Grygowicz, 7.0, MP 9EW 4 DN CA-2 10075.98
4203: W. Stój - J. Grygowicz, 7.0, MP 10EW 4 SS CQ= 62012.01
4203: W. Stój - J. Grygowicz, 7.0, MP 11EW 4 SS ST+2 48035.81
4203: W. Stój - J. Grygowicz, 7.0, MP 12EW 2 CxE SA-3 50014.19
 +/-
 WYNIK52.43
 MIEJSCE162