Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 marca 2020

Wyniki z 31 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 129: B. Golec - J. Hliwa, 10.0, LB, LB/389

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1122: S. Gorski - J. Korzeniowski, 3.5, LB 4EW 6 NTW S10-1 10010.44
1122: S. Gorski - J. Korzeniowski, 3.5, LB 5EW 3 HS CJ+3 23089.13
1122: S. Gorski - J. Korzeniowski, 3.5, LB 6EW 2 NTN D6-2 10065.79
2123: B. Mazierski - T. Nowakowski, 8.0, LB 7EW 6 CN H6+1 139081.80
2123: B. Mazierski - T. Nowakowski, 8.0, LB 8EW 4 SE S7= 42046.96
2123: B. Mazierski - T. Nowakowski, 8.0, LB 9EW 2 HE CJ-2 20016.60
3124: M. Hrebeniak - M. Hrebeniak, 1.5, LB 10EW 5 DW S2= 60088.21
3124: M. Hrebeniak - M. Hrebeniak, 1.5, LB 11EW 3 NTN SQ+3 49014.85
3124: M. Hrebeniak - M. Hrebeniak, 1.5, LB 12EW 2 NTN S9-1 10081.44
4115: A. Rymarz - A. Pawlik, 1.0, LB 13EW 4 HN C4= 62059.61
4115: A. Rymarz - A. Pawlik, 1.0, LB 14EW 4 SW DA= 42062.72
4115: A. Rymarz - A. Pawlik, 1.0, LB 15EW 2 SW DJ= 11056.33
5116: Z. Przybylski - K. Tumielewicz, 16.0, LB 16EW 3 NTN SQ= 40047.38
5116: Z. Przybylski - K. Tumielewicz, 16.0, LB 17EW 4 HN SA= 42017.61
5116: Z. Przybylski - K. Tumielewicz, 16.0, LB 18EW 5 DE H5-1 5010.44
6117: D. Forycki - A. Stefanowicz, 5.0, LB 19EW 5 S xN HJ= 6502.09
6117: D. Forycki - A. Stefanowicz, 5.0, LB 20EW 5 HN C4-2 20087.55
6117: D. Forycki - A. Stefanowicz, 5.0, LB 21EW 2 HE D5+1 14059.13
7118: T. Kalembkiewicz - L. Kiczaty, 6.5, LB 22EW 5 D xS S2-2 30097.62
7118: T. Kalembkiewicz - L. Kiczaty, 6.5, LB 23EW 2 HN DQ-4 40094.56
7118: T. Kalembkiewicz - L. Kiczaty, 6.5, LB 24EW 4 HW SQ= 42054.33
8119: T. Kowalicki - M. Arnold, 12.0, LB 25EW 3 SN C4-3 15097.84
8119: T. Kowalicki - M. Arnold, 12.0, LB 26EW 4 HE S8+3 71069.26
8119: T. Kowalicki - M. Arnold, 12.0, LB 27EW 4 HS CA+2 48013.28
9120: E. Ginter - M. Andruch, 0.0, -/LB 28EW 3 NTN C7+3 69028.42
9120: E. Ginter - M. Andruch, 0.0, -/LB 29EW 3 NTE S3+3 69075.43
9120: E. Ginter - M. Andruch, 0.0, -/LB 30EW 3 DW CA= 11074.78
10121: B. Soroko - W. Felsztyński, 4.0, LB 1EW 3 NTE S10+3 49092.07
10121: B. Soroko - W. Felsztyński, 4.0, LB 2EW 4 HN C9= 62077.73
10121: B. Soroko - W. Felsztyński, 4.0, LB 3EW 5 HN S8-2 10070.96
 +/-
 WYNIK58.14
 MIEJSCE49