Turniej na maksy
Środa, 26 lutego 2020
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
145
Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WP
WP/247
64.72
21
2
31
Bogdan Dejnakowski
Piotr Siekański
4.0
2.5
MA
MA/282
64.50
21
3
89
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
64.34
20
4
37
Dariusz Kłodos
Ewa Wawrowska
2.5
1.5
MA
MA/282
61.64
20
5
149
Bogdan Świątek
Mieczysław Szczechowiak
12.0
5.0
WP
WP/247
61.33
19
6
78
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
7.0
5.0
MP
MP/40
60.88
18
7
17
Grażyna Jaskulska
Mieczysław Hauswirt
1.5
2.0
MA
MA/282
60.73
18
8
139
Jerzy Bajka
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/247
60.43
17
9
123
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
60.28
17
10
156
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
17.0
15.0
OP
WP
WP/247
59.28
16
11
50
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
12.0
9.0
MA
MA/55
58.74
16
12
25
Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
2.0
2.5
MA
MA/282
58.65
15
13
92
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
21.0
13.0
MP
MP/40
58.44
15
14
98
Mateusz Sobczak
Mariusz Kraśnicki
11.0
9.0
DS
LD
MP/40
58.40
14
15
111
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
5.0
11.0
SL
SL/87
58.35
14
16
90
Marian Nanke
Tytus Bisping
5.0
7.0
MP
MP/40
57.76
13
17
1
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
7.0
LB
LB/285
57.66
13
18
65
Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MP
MP/40
57.34
12
19
21
Zbigniew Poźniak
Elżbieta Brewińska
0.0
1.5
MA
MA/282
57.19
12
20
35
Włodzimierz Urbanowicz
Marek Szakun
4.0
4.0
MA
MA/282
56.99
11
21
4
Janusz Kotasa
Michał Szymkowiak
4.0
4.0
LB
LB/285
56.86
11
22
83
Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
4.0
MP
MP/40
56.67
10
23
73
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/40
56.39
10
24
91
Kazimierz Gałka
Piotr Radzikowski
7.0
9.0
MP
MP/40
56.39
9
25
10
Paweł Pietrażycki
Marek Matwijewicz
5.0
4.0
LB
LB/285
56.31
9
26
42
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MA
MA/55
56.27
8
27
129
Krzysztof Buzała
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/247
56.25
8
28
94
Waldemar Rybka
Jacek Gurgul
5.0
5.0
MP
MP/40
56.20
7
29
70
Janusz Szyszkowski
Jacek Herman
12.0
11.0
MP
MP/40
56.06
7
30
22
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
1.0
5.0
MA
MA/282
55.87
6
31
127
Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WP
WP/247
55.85
6
32
115
Małgorzata Zielonacka
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WP
WP/247
55.53
5
33
117
Andrzej Mazurek
Piotr Cieśliński
12.0
0.5
WP
WP/247
55.45
5
34
157
Magdalena Pawlak
Jakub Nawrocki
1.0
2.0
WP
WP/247
55.33
5
35
43
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/55
55.13
5
36
61
Barbara Lesiecka
Katarzyna Michałek
7.0
7.0
MP
MP/40
54.94
4
37
51
Mirosław Nowaczyński
Marian Łukasiak
7.0
5.0
MA
MA/55
54.91
4
38
119
Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
3.0
1.5
WP
WP/247
54.71
4
39
120
Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.5
2.5
WP
WP/247
54.30
4
40
82
Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MP
MP/40
54.25
4
41
86
Przemysław Gałek
Grzegorz Gawron
9.0
12.0
MP
MP/40
54.13
4
42
54
Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
5.0
2.5
MA
MA/55
54.09
4
43
32
Mariusz Jesionek
Zygmunt Kaniewski
0.0
0.0
MA/282
53.78
4
44
38
Lidia Smoluchowska
Sylwester Smoluchowski
0.0
12.0
MA
MA/282
53.74
4
45
96
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
7.0
5.0
MP
MP/40
53.65
4
46
67
Leszek Ochał
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MP
MP/40
53.65
4
47
108
Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
7.0
7.0
SL
SL/87
53.56
3
48
7
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
7.0
5.0
LB
LB/285
53.44
3
49
59
Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MP
MP/40
53.42
3
50
110
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
7.0
7.0
SL
SL/87
53.35
3
51
125
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
7.0
5.0
WP
WP/247
53.32
3
52
41
Tomasz Wiśniewski
Waldemar Burakowski
13.0
15.0
SL
MA
MA/55
53.22
3
53
141
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
53.08
3
54
16
Jerzy Jędrzejczyk
Edward Paluch
0.0
0.0
MA/282
53.01
3
55
148
Jarosław Żołyniak
Mieczysław Kańdulski
1.0
2.5
WP
WP/247
52.98
3
56
53
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
13.0
9.0
MA
MA/55
52.80
3
57
101
Marek Orzeł
Zbigniew Hylaszek
1.5
7.0
SL
SL/87
52.70
3
58
107
Ewa Borzyńska
Emil Borzyński
1.5
2.0
SL
SL/87
52.38
3
59
15
Marek Siwiński
Sławomir Kamecki
0.0
0.0
MA/282
52.21
2
60
131
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WP
WP/247
51.98
2
61
104
Jacek Radomski
Stanisław Adamczyk
11.0
7.0
SL
SL/87
51.86
2
62
144
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WP
WP/247
51.73
2
63
102
Patryk Kuczera-Dyga
Vasil Valchev
7.0
5.0
SL
SL/87
51.71
2
64
49
Sylwester Sommer
Krzysztof Najda
5.0
7.0
MA
MA/55
51.63
2
65
2
Maciej Fularz
Andrzej Łagosz
1.5
11.0
LB
LB/285
51.57
2
66
39
Stefan Knothe
Marcin Walczak
9.0
5.0
MA
MA/55
51.57
2
67
88
Jacek Kalinowski
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MP
MP/40
51.51
2
68
126
Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WP
WP/247
51.47
2
69
95
Marian Czopek
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
50.91
2
70
87
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
3.0
9.0
SL
MP/40
50.83
1
71
30
Zdzisław Pietruszewski
Anna Smoluchowska
1.5
1.5
MA
MA/282
50.78
1
72
140
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
50.66
1
73
24
Jakub Zieliński
Robert Osmycki
0.0
0.0
MA/282
50.60
1
74
130
Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
2.0
2.0
SW
WP
WP/247
50.54
1
75
146
Janusz Borowski
Marek Olszyński
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247
50.13
1
76
74
Mirosław Kołton
Adam Lenda
9.0
4.0
MP
MP/40
50.09
1
77
3
Waldemar Marczyński
Adam Małecki
3.0
5.0
LB
LB/285
50.01
1
78
5
Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
4.0
LB
LB/285
49.96
1
79
150
Małgorzata Grzybek
Jerzy Nowak
1.0
13.0
WP
WP/247
49.96
1
80
161
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WP
WP/247
49.94
1
81
132
Paweł Siwak
Eugeniusz Dota
2.5
2.5
WP
WP/247
49.81
1
82
135
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/247
49.77
83
133
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.0
0.0
WP
WP/247
49.59
84
33
Elżbieta Zalewska
Maciej Niedzielski
0.0
0.0
MA/282
49.56
85
138
Maciej Mizerka
Jan Rosochowicz
4.0
3.0
WP
WP/247
49.54
86
113
Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.0
WP
WP/247
49.50
87
106
Roman Ochot
Andrzej Żuk
4.0
4.0
SL
SL/87
49.34
88
56
Jacek Metter
Robert Głowacki
3.0
13.0
MA
MA/55
49.33
89
72
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
49.29
90
26
Eugeniusz Fronczak
Wacław Stosio
0.0
0.0
MA/282
49.00
91
11
Jan Obuchowicz
Zygmunt Sanocki
9.0
5.0
LB
LB/285
48.97
92
164
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/247
48.85
93
63
Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
48.77
94
68
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
48.69
95
52
Witold Żygulski
Tomasz Paluchowski
2.0
13.0
MA
MA/55
48.58
96
147
Anna Spyszkiewicz
Tomasz Kuchta
1.5
1.5
WP
WP/247
48.52
97
159
Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.5
WP
WP/247
48.47
98
136
Marta Smętek
Stefan Gronowski
1.0
1.5
WP
WP/247
48.39
99
114
Jan Kalicki
Łukasz Lis
3.0
3.0
WP
WP/247
48.15
100
109
Janusz Hetmańczyk
Roman Łacina
2.0
1.0
SL
SL/87
48.10
101
99
Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
5.0
MP
MP/40
48.05
102
9
Roman Pilecki
Janusz Sidelnik
2.0
3.0
LB
LB/285
47.96
103
160
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
1.0
0.0
WP
WP/247
47.93
104
29
Maria Skórniewska
Jerzy Skórniewski
0.0
0.0
MA/282
47.93
105
152
Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WP
WP/247
47.74
106
71
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
3.0
MP
MP/40
47.50
107
121
Grażyna Winkler
Jan Borychowski
0.5
13.0
WP
WP/247
47.50
108
77
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.5
2.5
MP
MP/40
47.35
109
128
John Catlow
Krzysztof Galubiński
3.0
2.5
WP
WP/247
47.35
110
45
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
2.5
4.0
MA
MA/55
47.26
111
55
Andrzej Miszewski
Krzysztof Hordyński
18.0
3.0
MA
MA/55
47.20
112
143
Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
5.0
4.0
WP
WP/247
47.17
113
151
Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WP
WP/247
46.92
114
40
Janusz Królikowski
Krzysztof Gołaś
3.0
5.0
MA
MA/55
46.90
115
20
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA/282
46.88
116
97
Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Superson
2.5
4.0
MP
MP/40
46.74
117
155
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WP
WP/247
46.65
118
79
Marek Kowalski
Jarosław Nowakowski
4.0
4.0
MP
MP/40
46.30
119
58
Adam Brodowski
Wit Klapper
2.0
21.0
MP
WM
MP/40
46.06
120
142
Zenon Danielewicz
Tomasz Piotrowski
1.5
0.5
WP
WP/247
46.01
121
57
Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
5.0
13.0
MP
MP/40
45.88
122
23
Janusz Szymański
Jacek Jeleński
1.5
1.5
MA
MA/282
45.69
123
8
Piotr Ciesielski
Ryszard Chmiel
3.0
9.0
LB
LB/285
45.59
124
105
Krzysztof Kałużny
Wawrzyniec Słupski
0.0
0.0
SL/87
45.46
125
84
Marcin Krawczyk
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MP
MP/40
45.29
126
46
Jan Wadowski
Marian Stupkiewicz
2.0
3.0
MA
MA/55
45.26
127
60
Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
45.23
128
14
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
7.0
2.0
MA
MA/282
45.08
129
19
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MA
MA/282
45.02
130
48
Waldemar Kostrzewa
Jacek Koter
4.0
5.0
MA
MA/55
44.88
131
122
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.5
1.5
WP
WP/247
44.66
132
76
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MP
MP/40
44.52
133
85
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
13.0
9.0
MP
MP/40
44.51
134
75
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/40
44.46
135
116
Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.0
2.0
WP
WP/247
43.76
136
153
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WP
WP/247
43.60
137
6
Tomasz Fedak
Paweł Dubowski
0.5
5.0
LB
LB/285
43.54
138
81
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MP
MP/40
43.41
139
93
Jerzy Batko
Barbara Batkiewicz
5.0
9.0
MP
MP/40
43.40
140
44
Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
2.5
7.0
MA
MA/55
43.12
141
18
Waldemar Ziółkowski
Andrzej Brusikiewicz
0.0
0.0
MA/282
42.99
142
118
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
4.0
2.5
WP
WP/247
42.94
143
80
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
4.0
MP
MP/40
42.71
144
112
Małgorzata Rosińska
Kazimierz Łukaszewski
0.0
2.0
SL
SL/87
42.51
145
162
Jakub Butkiewicz
Grzegorz Świąder
0.0
0.5
WP
WP/247
42.14
146
64
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
5.0
3.0
MP
MP/40
42.06
147
13
Włodzimierz Ślaski
Tadeusz Krupiński
0.0
0.0
MA/282
41.31
148
154
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
1.5
2.0
WP
WP/247
41.21
149
28
Wacław Kryński
Małgorzata Sokół
1.5
0.0
MA
MA/282
41.08
150
103
Henryk Barański
Jerzy Mrozek
3.0
0.0
SL
SL/87
40.67
151
27
Anna Szczepańska
Gustaw Dzieciuch
0.0
0.0
MA/282
40.50
152
158
Ewa Knapik
Lidia Gapińska
5.0
2.5
WP
WP/247
40.41
153
36
Józef Lewandowski
Bogdan Sokołow
0.0
0.0
MA/282
39.62
154
47
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
2.5
12.0
MA
MA/55
39.10
155
12
Leszek Latocki
Marian Purczyński
5.0
0.5
LB
LB/285
38.12
156
134
Krzysztof Ziemba
Tadeusz Pacyk
2.5
1.0
WP
WP/247
37.88
157
69
Janusz Natorski
Kazimierz Chłobowski
5.0
11.0
MP
MP/40
37.54
158
62
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MP
MP/40
36.70
159
124
Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WP
WP/247
36.32
160
34
Elżbieta Kotowska
Marek Kotowski
0.0
0.0
MA/282
35.62
161
66
Józef Barczyk
Piotr Dziedzic
7.0
1.5
MP
MP/40
35.37
Statystyka ośrodków...