Turniej na maksy

Czwartek, 20 lutego 2020

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DSDS/26965.7012
266Dariusz Hutnik
Paweł Czeszel
7.0
0.0
PDPD/36963.9712
314Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35563.5211
423Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12761.8611
564Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PDPD/36961.3810
656Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPMP/4560.719
788Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
3.0
4.0
ZPZP/35959.369
848Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4059.208
976Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5159.188
1081Wiesław Radziwanowski
Roman Chmielecki
0.0
1.5
ZPZP/35958.637
1118Justyna Graniczny
Andrzej Sekuła
2.0
7.0
KPKP/35557.507
1280Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
5.0
3.0
PKPK/5157.226
1331Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4057.136
147Marian Gołąbek
Henryk Wiszniewski
1.5
4.0
DSDS/26957.065
1557Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4557.054
1628Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12756.254
1772Przemysław Czarnecki
Krzysztof Baranowski
3.0
3.0
PDPD/36955.933
1862Barbara Miś
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4555.833
1970Mirosław Morchat
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/36955.793
2050Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/4055.753
215Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
2.5
4.0
DSDS/26955.263
2213Elżbieta Czerwińska
Janusz Piwoński
2.5
2.0
KPKP/35555.222
2327Czesław Szymański
Przemysław Wojtczak
3.0
1.5
LBLB/12754.732
2435Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
MP
MP/4054.592
2561Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4554.252
2653Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4553.942
2773Wojciech Szematowicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PDPD/36953.862
2815Magdalena Kazimierczak
Sławomir Biurkowski
2.5
3.0
KPKP/35553.612
2987Marek Leś
Kazimierz Kłys
1.0
1.0
ZPZP/35953.512
3084Tadeusz Prokopowicz
Wiesław Jarmułowicz
0.0
1.0
ZPZP/35953.452
3154Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4553.312
3236Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4053.062
3349Marek Jaworski
Jacek Herman
13.0
11.0
MPMP/4052.771
3469Andrzej Prasalski
Zbigniew Gadek
7.0
2.0
PDPD/36952.671
3544Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
3.0
2.0
MPMP/4052.301
3611Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26952.301
3746Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4052.281
3843Stanisław Urbanowski
Tytus Bisping
7.0
7.0
MPMP/4052.021
3938Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.0
2.0
MPMP/4051.731
4060Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4551.521
4185Lech Pietroń
Stanisław Fiedkiewicz
0.0
1.0
ZPZP/35951.461
4225Sławomir Drewalski
Skarbimir Kozar
4.0
5.0
LBLB/12750.351
438Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/26949.94
4424Czesław Plachimowicz
Krzysztof Hajkowski
5.0
9.0
LBLB/12749.38
452Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DSDS/26949.25
4637Kazimierz Gałka
Dorota Gadaś
7.0
3.0
MPMP/4048.88
4752Janusz Wrześniak
Ewa Kwiecień
4.0
3.0
MPMP/4048.66
4832Jakub Kłapa
Halina Samborek
0.0
2.5
MPMP/4048.61
4933Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4048.46
5017Maria Pruchniewska
Włodzimierz Żurawicz
1.5
3.0
KPKP/35547.74
5140Piotr Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
7.0
MPMP/4047.61
5239Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4046.48
533Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26946.47
5445Marcin Wilczyński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/400.3746.39
5563Adam Popławski
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PDPD/36946.24
5642Halina Święch
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4046.19
5719Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
 
KP/35546.11
5879Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5146.00
5922Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12745.77
6029Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12745.70
6126Andrzej Włodarczak
Wojciech Felsztyński
2.5
1.5
LBLB/12745.62
6277Andrzej Janda
Marek Szczudło
5.0
2.5
PKPK/5145.17
6310Grzegorz Czapulak
Andrzej Janiak
5.0
3.0
DSDS/26945.06
6467Leonard Lesiewicz
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD/36944.95
6565Kazimierz Wasilewski
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0
PDPD/36944.58
6634Aleksander Barylak
Jan Surdej
1.0
1.0
MPMP/4044.35
6751Anna Dymek
Wiesław Dymek
3.0
2.5
MPMP/400.3743.94
684Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DSDS/26943.83
6983Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35943.45
7068Antoni Błażewicz
Lech Szubert
0.5
0.0
PD
PD/36943.08
716Bogdan Kozajda
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26942.80
7278Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5142.44
7358Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MPMP/4542.09
741Jerzy Gajek
Andrzej Zdaniuk
0.0
0.0
DSDS/26942.07
7582Mirosław Giniewicz
Zdzisław Sewruk
0.0
0.0
ZP/35940.42
7621Hubert Nehring
Grzegorz Hajkowicz
2.0
2.0
LBLB/12740.33
7771Waldemar Miłuński
Mirosław Hryszko
4.0
5.0
PDPD/36939.93
7847Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4039.91
7986Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35939.72
8020Edward Zieliński
Wiesiek Zen Daroń
0.0
0.0
KP/35538.62
8155Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4538.00
8216Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/35537.68
8374Tomasz Zalewski
Dariusz Sterniczuk
1.0
5.0
PDPD/36937.61
8459Eugeniusz Cieśla
Bogdan Łukasik
1.5
1.5
MPMP/4533.31

Statystyka ośrodków...