Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 6 lutego 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
145Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/3173.6090.6511
213Jerzy Kotowski
Jerzy Jodełka
2.0
5.0
MAMA/38467.0211
33Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.5
7.0
DSDS/7258.5610
469Marek Ostrowski
Marek Banach
7.0
5.0
ZPWP/24756.5910
55Zdzisław Patreuha
Ryszard Makuch
5.0
5.0
DSDS/7246.469
671Tomasz Powęzka
Elżbieta Kamińska
2.0
1.5
WPWP/24745.689
724Anna Zalewska
Tomasz Przegaliński
1.5
2.0
MAMA/38445.578
875Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
4.0
5.0
WPWP/24742.947
911Zbigniew Kozerski
Wojciech Bartnik
2.0
1.0
MAMA/38438.787
1026Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAMA/38433.536
1138Dariusz Wasilewski
Anna Smoluchowska
1.0
1.5
MAMA/3842.4032.756
1280Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.5
2.5
WPWP/2472.4032.605
1320Zbigniew Gżałczyński
Jacek Jedynak
1.5
2.0
MAMA/38429.475
1474Janusz Kopras
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
2.0
WPWP/2472.4028.344
1516Adam Kutszyński
Marek Janota
1.5
3.0
MP
MA
MA/38427.984
1677Zdzisław Wawrzyniak
Jędrzej Górski
4.0
1.5
WPWP/24724.643
1766Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPWP/2472.4024.223
1837Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/3842.4023.403
1957Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.5
WPWP/24720.882
207Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSDS/7220.252
2130Zdzisław Pietruszewski
Tomasz Gellert
1.5
2.0
MAMA/38420.082
222Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/7217.382
2317Henryk Przybysławski
Bożena Jacuch
5.0
2.0
MAMA/38417.302
2428Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/38417.122
2531Bronisław Kamiński
Jacek Jeleński
3.0
1.5
MAMA/3842.4015.962
2649Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/3173.6013.982
2779Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.5
4.0
WPWP/24713.182
2843Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
3.0
2.5
MAMA/3842.4012.482
2923Jacek Sowiński
Andrzej Seiler
2.5
2.5
MAMA/38412.082
301Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7211.671
3162Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/2472.4011.291
3232Waldemar Kierski
Marek Zgorzałek
0.0
0.0

MA
MA/3842.4010.381
3347Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
13.0
5.0
PK
MP
MP/3173.608.881
3467Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/2477.731
354Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSDS/727.571
3648Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
5.0
3.0
MPMP/3173.607.071
3782Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.0
0.5
WPWP/2472.405.631
3846Jerzy Wielgus
Sławomir Reising
4.0
4.0
MPMP/3173.601.821
3922Stanisław Rękas
Włodzimierz Fabjański
1.0
1.0
MAMA/3841.511
4050Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/3173.601.301
4151Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
13.0
5.0
PK
KP
MP/3173.600.16
4264Stefan Warkowski
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WPWP/2472.40-0.61
4336Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.5
1.5
MAMA/3842.40-0.74
4460Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.5
WPWP/2472.40-2.46
4559Paweł Siwak
Andrzej Plewiński
2.5
1.5
WPWP/247-7.83
4642Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
2.0

MA
MA/3842.40-8.68
4740Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/3842.40-9.04
4821Stanisław Stachowicz
Andrzej Kamiński
1.0
0.0
MA
MA/384-9.07
4978Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
0.5
2.0
WPWP/2472.40-9.56
5073Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247-10.43
5172Paweł Fiebig
Michał Pabich
3.0
3.0
WPWP/2472.40-10.78
5253Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.5
2.5
MPMP/3173.60-11.12
5361Małgorzata Węglewska
Ryszard Nowicki
2.0
5.0
WPWP/247-11.50
5425Elżbieta Poniatowska
Aleksander Szczupakowski
0.0
4.0

MA
MA/384-14.70
5558Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.5
4.0
WPWP/2472.40-15.22
569Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/72-16.47
5719Ilona Worwa-Głuchowska
Grażyna Ożóg
1.0
1.0
MAMA/384-17.02
5812Wiesław Olszewski
Grażyna Jaskulska
2.5
1.5
MAMA/384-17.21
5933Stanisław Jasnowski
Wiesław Zdort
0.0
0.0
MA
MA/3842.40-19.00
6054Robert Mostek
Roman Żurowski
4.0
0.0
MP
MP/3173.60-19.61
6139Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
1.5
1.0
MAMA/3842.40-19.72
6229Ryszard Karwat
Mieczysław Hauswirt
2.0
1.5
MAMA/384-19.96
638Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
1.0
1.5
DSDS/72-20.44
6441Witold Starkiewicz
Mariusz Mączewski
2.5
2.0
MAMA/3842.40-22.26
6534Andrzej Jaklewicz
Janusz Szymański
0.0
1.5

MA
MA/3842.40-26.48
6652Jerzy Stępień
Krzysztof Jakubas
4.0
3.0
MPMP/3173.60-28.21
6718Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
1.0
3.0
MAMA/384-28.41
6865Nina Halicka
Hanna Derdowska-Zimpel
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-28.81
6955Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/317-28.93
7044Krystyna Goreń
Jadwiga Nycz
1.5
1.0
MAMA/3842.40-30.47
7110Jan Kulczycki
Joanna Kotwica
2.0
2.0
DSDS/72-35.70
7270Hanna Kempka
Robert Kempka
0.5
0.5
WPWP/2472.40-36.57
7335Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
0.5
0.0
MAMA/3842.40-37.06
7463Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/247-41.99
7514Krystyna Biernat
Teresa Rogoźnicka
0.5
0.5
MAMA/384-45.90
7615Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAMA/384-46.06
7776Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/2472.40-52.25
7868Zygfryd Banecki
Jerzy Chełmikowski
4.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-59.30
796Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/72-89.29

Statystyka ośrodków...