Turniej na maksy

Czwartek, 6 lutego 2020

Wyniki z 14 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 147: R. Kadłubowski - Z. Sewruk, 0.0, , ZP/359

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1144: K. Kłys - M. Leś, 2.0, ZP 4EW 4 SN CA= 62030.31
1144: K. Kłys - M. Leś, 2.0, ZP 5EW 3 NTW C5-2 10018.20
1144: K. Kłys - M. Leś, 2.0, ZP 6EW 4 HS CA+2 48059.84
2149: L. Pietroń - S. Fiedkiewicz, 1.0, ZP 16EW 3 NTS D3+2 46043.29
2149: L. Pietroń - S. Fiedkiewicz, 1.0, ZP 17EW 6 SN D9-1 5044.78
2149: L. Pietroń - S. Fiedkiewicz, 1.0, ZP 18EW 3 SW C9-3 15023.14
3151: J. Czajkowski - R. Chmielecki, 5.5, ZP 7NS 4 SN C4-2 2003.81
3151: J. Czajkowski - R. Chmielecki, 5.5, ZP 8NS 3 H xW D10-2 30088.62
3151: J. Czajkowski - R. Chmielecki, 5.5, ZP 9NS 1 NTS CQ= 9023.50
4150: Z. Lange - W. Radziwanowski, 1.5, ZP/- 13NS 3 D xW HA= 6700.02
4150: Z. Lange - W. Radziwanowski, 1.5, ZP/- 14NS 3 NTN S3-4 20017.44
4150: Z. Lange - W. Radziwanowski, 1.5, ZP/- 15NS 4 DN H6-1 10049.24
5152: W. Adamowicz - R. Kirlejza, 3.0, ZP/- 19EW 3 NTS S5+2 46027.62
5152: W. Adamowicz - R. Kirlejza, 3.0, ZP/- 20EW 4 NTE D5= 63041.05
5152: W. Adamowicz - R. Kirlejza, 3.0, ZP/- 21EW 2 NTS H5-3 30097.75
6146: K. Sobolewski - B. Szczepański, 0.0, 25EW 3 NTS H5+3 49030.88
6146: K. Sobolewski - B. Szczepański, 0.0, 26EW 4 S xW HA-3 8006.62
6146: K. Sobolewski - B. Szczepański, 0.0, 27EW 2 CE H10-2 1005.61
7148: T. Prokopowicz - W. Jarmułowicz, 1.0, ZP 1NS 1 NTW H10= 9066.66
7148: T. Prokopowicz - W. Jarmułowicz, 1.0, ZP 2NS 3 NT xxW CA= 8007.59
7148: T. Prokopowicz - W. Jarmułowicz, 1.0, ZP 3NS 2 HS DA+1 14078.78
8143: E. Fedorowicz - A. Kryń, 1.0, ZP 22EW 2 HN D5-1 5023.89
8143: E. Fedorowicz - A. Kryń, 1.0, ZP 23EW 4 SW SA+1 65099.99
8143: E. Fedorowicz - A. Kryń, 1.0, ZP 24EW 3 SN HA+1 17034.33
9145: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 3.0, ZP 10NS 1 NTS SJ= 9026.53
9145: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 3.0, ZP 11NS 3 NTN D10-1 508.35
9145: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 3.0, ZP 12NS 3 NTW S10+3 49062.12
 +/-
 WYNIK37.78
 MIEJSCE137