Turniej na maksy

Czwartek, 6 lutego 2020

Wyniki z 14 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
127Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9469.3019
2100Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4568.0519
335Maria Pruchniewska
Włodzimierz Żurawicz
1.5
3.0
KPKP/35565.6718
477Tadeusz Garbacik
Jakub Lenkiewicz
15.0
2.5
MPMP/4064.3318
595Dorota Gadaś
Kazimierz Gałka
3.0
7.0
MPMP/4063.6717
697Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
5.0
MPMP/4063.2717
7150Zbigniew Lange
Wiesław Radziwanowski
1.5
0.0
ZP
ZP/35962.8016
846Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
9.0
5.0
LBLB/12762.1216
971Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WMMA/8861.7715
1018Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6761.5214
1134Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35560.7814
12137Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25260.5813
13119Tomasz Bliński
Andrzej Prasalski
7.0
7.0
PDPD/36960.3213
14115Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PDPD/36959.9012
15149Lech Pietroń
Stanisław Fiedkiewicz
0.0
1.0
ZPZP/35959.8412
1631Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9459.3511
1766Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5859.0811
1875Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
WM
MA
MA/8858.7610
1919Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DS
ZP
DS/6758.5510
2042Marian Nieznański
Bartosz Gajewski
7.0
4.0
LBLB/12758.229
2189Adam Krysa
Mateusz Sobczak
11.0
11.0
PK
DS
MP/4057.849
2213Jerzy Głowiński
Dariusz Artmański
1.0
5.0
DSDS/6757.648
2351Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/38557.458
241Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DSDS/26957.217
253Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/26957.037
269Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
3.0
DSDS/26956.926
276Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
4.0
5.0
DSDS/26956.436
28109Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
1.0
1.5
PDPD/36956.395
2922Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6756.125
3045Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12755.954
31141Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25255.874
3285Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4055.734
3365Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/5855.664
34122Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5155.644
3593Roman Bonarek
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.5
MPMP/4055.204
36124Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5154.984
37133Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WPWP/25254.844
38104Barbara Miś
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4554.744
39129Stanisław Janik
Piotr Solecki
13.0
7.0
LB
WP
WP/25254.734
40127Marek Szczudło
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5154.663
4121Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
ZP
DS/6754.633
42105Stanisław Pochodowicz
Jarosław Roszczenko
5.0
3.0
PDPD/36954.103
4381Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
MP
MP/4054.053
44135Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25254.043
4564Adam Łaszczotko
Janusz Pietrzak
4.0
5.0
MAMA/5853.723
46103Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4553.653
4792Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
13.0
9.0
MPMP/4053.583
4861Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/5853.203
4939Marek Stolarczyk
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12752.993
5053Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LBLB/38552.923
51146Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35952.912
5255Zbigniew Dachowski
Zdzisław Dolata
2.0
3.0
LBLB/38552.732
53118Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/36952.372
5499Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4552.272
5573Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
3.0
MAMA/8852.152
5641Czesław Rekret
Marek Marciniak
4.0
4.0
LBLB/12751.952
5723Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6751.792
5858Tomasz Zarębski
Wiesław Wiśniewski
2.5
5.0
LBLB/38551.762
59112Dariusz Sterniczuk
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PDPD/36951.662
6080Józef Barczyk
Stanisław Jaros
7.0
7.0
MPMP/4051.662
61114Feliks Babiracki
Jan Juchniewicz
2.5
0.0
PD
PD/36951.632
62151Jan Czajkowski
Roman Chmielecki
4.0
1.5
ZPZP/35951.592
6357Tadeusz Marcinkowski
Jerzy Ryndak
2.5
5.0
LBLB/38551.571
6468Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
WMMA/8851.121
65131Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
2.5
4.0
WPWP/25251.091
66143Elżbieta Fedorowicz
Andrzej Kryń
0.0
1.0
ZPZP/35951.001
67138Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
5.0
WPWP/25250.921
6860Włodzimierz Rutkowski
Tadeusz Rutkowski
4.0
3.0
MAMA/5850.661
69123Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5150.461
7014Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6750.281
7138Magdalena Kazimierczak
Sławomir Biurkowski
2.5
3.0
KPKP/35550.271
7262Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5850.271
734Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26950.201
7447Stanisław Kotas
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LBLB/12750.08
7533Justyna Graniczny
Dariusz Borysow
2.0
5.0
KPKP/35549.96
7611Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
4.0
1.5
DSDS/6749.83
77132Kajetan Granops
Tomasz Solarski
1.0
3.0
WPWP/25249.75
788Jerzy Gajek
Marian Gołąbek
0.0
1.5
DSDS/26949.68
7967Witold Moreń
Kazimierz Głowacki
0.0
3.0
MAMA/8849.64
80128Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
5.0
PKPK/5149.37
81144Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35949.32
82116Jan Ciulkin
Adam Popławski
4.0
5.0
PDPD/36949.09
8374Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8849.02
8486Tytus Bisping
Jerzy Batko
7.0
5.0
MPMP/4048.48
8544Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12748.29
8616Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
7.0
5.0
DSDS/6748.06
87120Benon Żukowski
Paweł Czeszel
0.0
0.0
PDPD/36947.91
8884Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4047.84
89106Stefan Kopyt
Mieczysław Kudźma
4.0
5.0
PDPD/36947.76
90148Tadeusz Prokopowicz
Wiesław Jarmułowicz
0.0
1.0
ZPZP/35947.52
9110Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/26947.51
92130Agnieszka Ziomek
Tadeusz Bryła
2.0
1.0
LB
WP
WP/25247.34
93108Roman Kruk
Zbigniew Gadek
7.0
2.0
PDPD/36947.34
9448Sebastian Simonienko
Sławomir Drewalski
5.0
4.0
LBLB/12747.24
95107Małgorzata Olesiuk
Władysław Abraszek
0.0
0.0
PD/36947.23
96136Jan Olkowicz
Adam Piszczek
4.0
2.0
WPWP/25246.95
9779Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4046.89
9894Halina Samborek
Jakub Kłapa
2.5
0.0
MPMP/4046.81
9943Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12746.74
10054Barbara Celewicz
Edward Poniewiera
2.0
3.0
LBLB/38546.61
10117Wojciech Skonieczny
Krzysztof Lewandowski
5.0
7.0
DSDS/6746.48
10269Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8845.92
103152Wiesław Adamowicz
Robert Kirlejza
3.0
0.0
ZP
ZP/35945.74
104121Wiesława Rusek
Bogdan Rojkowicz
0.5
5.0
PKPK/5145.73
105110Antoni Błażewicz
Lech Szubert
0.5
0.0
PD
PD/36945.72
10691Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4045.60
10782Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
3.0
MPMP/4045.60
10859Grażyna Śniadewicz
Roman Panaszczuk
1.5
0.0
MA
MA/5845.40
1097Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26945.26
110126Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5145.18
11190Jacek Herman
Barbara Batkiewicz
11.0
9.0
MPMP/4045.09
112134Marek Smuszkiewicz
Stanisław Czarnecki
0.0
1.0
WPWP/25245.03
11378Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4044.73
11452Mieczysław Skowroński
Jerzy Musielak
1.0
1.0
LBLB/38544.59
11512Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6744.27
116125Damian Smulski
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PKPK/5143.97
11724Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
LB
DS
DS/6743.76
11820Lilianna Szatańska
Jan Sadowski
3.0
4.0
DSDS/6743.50
119140Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25243.32
12015Leszek Haber
Marek Filak
5.0
0.0
DSDS/6743.25
12188Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
3.0
0.0
MPMP/4043.22
12230Bernard Mikołajczyk
Zdzisław Biernat
0.0
0.0
DS/9443.21
12356Stefan Waga
Romuald Urbanowicz
4.0
0.0
LB
LB/38542.37
12429Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9442.28
125117Kazimierz Wasilewski
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0
PDPD/36942.28
12649Olga Zacharewicz
Hubert Nehring
2.0
2.0
LBLB/12742.12
12726Jan Pastudzki
Marcin Pastudzki
0.0
3.0
PM
DS
DS/6741.52
128145Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35941.49
12972Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbcki
0.0
0.0
MAMA/8841.11
13083Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4040.97
13170Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8840.52
1322Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26940.24
13337Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/35539.77
1345Bogdan Kozajda
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26939.53
135102Janina Smolarek
Bogdan Łukasik
0.0
1.5
MPMP/4539.02
13696Marek Pietrzak
Tadeusz Jabłoński
2.5
1.0
MPMP/4037.94
137147Robert Kadłubowski
Zdzisław Sewruk
0.0
0.0
ZP/35937.78
13887Jan Truniarz
Władysław Kaczor
2.0
4.0
MPMP/4036.35
139113Jan Damulewicz
Jerzy Siewko
0.0
0.0
PD/36936.30
14028Martyna Wasielewska
Błażej Klus
0.0
0.0
DSDS/9435.87
141139Janusz Kruszewicz
Stefan Samól
0.5
3.0
WPWP/25235.55
14240Andrzej Włodarczak
Wojciech Felsztyński
2.5
1.5
LBLB/12735.18
14336Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/35533.55
144101Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4532.26
14563Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
1.5
0.0
MAMA/5832.01

Statystyka ośrodków...