Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 stycznia 2020

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
163Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
3.0
2.5
MAMA/3842.4079.9714
213Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
11.0
11.0
DSDS/673.6065.4714
321Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/723.6063.4813
415Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
ZP
DS
DS/6760.9013
5105Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3084.8053.7512
687Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
7.0
5.0
WPWP/24445.0012
724Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
1.0
1.5
DSDS/723.6042.2311
837Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAMA/38441.8010
920Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/673.6040.5510
1071Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.5
WPWP/24435.959
11100Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.0
1.0
WPWP/2703.6034.769
1217Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/673.6034.508
1364Jerzy Kotowski
Andrzej Reda
2.0
2.0
MAMA/3842.4033.728
1423Zdzisław Patreuha
Sławomir Zimniak
5.0
7.0
DSDS/723.6032.297
1546Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAMA/38429.197
1688Włodzimierz Robak
Marek Górny
3.0
5.0
WPWP/24428.806
1759Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
4.0
MAMA/3842.4027.646
1893Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
2.0
1.5
WPWP/2703.6026.235
1968Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24425.925
2011Dariusz Artmański
Jerzy Głowiński
5.0
1.0
DSDS/673.6024.454
21107Władysław Korbutowicz
Maciej Silski
5.0
0.0
ZP
ZP/3084.8023.584
2241Stanisław Stachowicz
Witold Starkiewicz
1.0
2.5
MAMA/38423.043
2383Andrzej Dymek
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24421.933
2434Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/38421.363
2522Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6021.123
2680Marek Janik
Piotr Janik
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24421.103
2758Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/3842.4020.273
2812Leszek Haber
Ryszard Pelczar
5.0
0.0
DSDS/673.6019.753
2930Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/723.6019.683
30101Krzysztof Orzechowski
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/3084.8016.883
3170Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.5
2.5
WPWP/24416.362
3229Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.5
DSDS/723.6015.952
3361Dariusz Kłodos
Bożena Jacuch
2.5
2.0
MAMA/3842.4015.422
3481Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
2.0
WPWP/24415.292
3543Grzegorz Kuczewski
Andrzej Kamiński
0.0
0.0
MA/38415.042
3638Adam Kutszyński
Marek Janota
1.5
3.0
MP
MA
MA/38414.812
3795Kajetan Gościański
Włodzimierz Krysztofczyk
2.0
9.0
WP
LD
WP/2703.6014.752
3885Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
9.0
7.0
WPWP/24414.632
39102Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/3084.8013.972
405Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/6713.732
4182Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
4.0
WPWP/24413.302
4252Tadeusz Serafiński
Jacek Jeleński
0.0
1.5
MAMA/3842.4012.701
4350Mieczysław Hauswirt
Bronisław Kamiński
1.5
3.0
MAMA/3842.4012.011
446Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6711.821
4591Jakub Butkiewicz
Jakub Piłat
0.0
0.0
WPWP/2703.6010.391
4673Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/2449.691
4797Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
1.5
2.0
WPWP/2709.061
4890Adam Pigulski
Magdalena Pawlak
3.0
1.0
DS
WP
WP/2703.608.201
4998Łukasz Józkowiak
Józef Bugajewski
2.0
2.0
WPWP/2703.606.761
5065Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/2446.361
5151Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/3842.405.051
5242Zbigniew Gżałczyński
Grażyna Ożóg
1.5
1.0
MAMA/3844.811
5336Krystyna Biernat
Teresa Rogoźnicka
0.5
0.5
MAMA/3843.11
5478Jędrzej Górski
Zdzisław Wawrzyniak
1.5
4.0
WPWP/2442.41
5584Sławomir Tomaszewski
Roman Wojciechowski
2.5
1.5
WPWP/2442.39
5616Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.602.05
5786Robert Kempka
Maciej Cieślukowski
0.5
0.0
WPWP/244-0.36
5835Wiesław Olszewski
Grażyna Jaskulska
2.5
1.5
MAMA/384-1.08
5962Jacek Musiał
Piotr Wierzbicki
3.0
1.5
MAMA/3842.40-2.41
6033Alina Radlińska
Józef Nowik
0.0
1.5

MA
MA/384-2.75
6153Wiesław Zdort
Stanisław Jasnowski
0.0
0.0

MA
MA/3842.40-4.47
6214Jan Sadowski
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DSDS/673.60-6.75
63106Maria Firgon
Edward Kaczmarek
0.0
9.0
PM
ZP
ZP/3084.80-6.95
6418Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
4.0
3.0
DSDS/673.60-7.19
6566Krzysztof Buzała
Krzysztof Galubiński
5.0
2.5
WPWP/244-7.25
6667Ryszard Paluczek
Marek Lewandowicz
0.5
2.5
WPWP/244-7.31
6777Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
4.0
NZ
WP
WP/244-7.38
687Aleksander Czajka
Marcin Paplaczyk
7.0
2.0
DSDS/67-8.62
6996Wiktor Chałupniczak
Grzegorz Świąder
1.5
0.5
WPWP/270-9.60
7049Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
2.0

MA
MA/384-10.26
712Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/67-10.36
7239Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
0.5
0.0
MAMA/384-11.93
7389Szymon Graś
Alicja Kaczmarek
1.5
1.0
WPWP/2703.60-11.95
749Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/67-12.82
75103Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
4.0
3.0
ZPZP/3084.80-12.98
7627Jan Kulczycki
Joanna Kotwica
2.0
2.0
DSDS/723.60-15.31
7754Marek Zgorzałek
Waldemar Kierski
0.0
0.0
MA/3842.40-15.37
7894Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
2.0
2.0
WPWP/2703.60-18.24
7976Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/244-19.15
8072Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.5
0.0
WP
NZ
WP/244-19.50
818Anna Jankowska
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/67-23.03
8228Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSDS/723.60-23.42
8357Krzysztof Wierzbicki
Elżbieta Fiejka
1.0
1.5
MAMA/3842.40-24.06
8445Marek Jaroszkiewicz
Feliks Czechowski
3.0
2.0
MAMA/384-24.22
8555Ryszard Hall
Ewa Wawrowska
0.0
1.0
MAMA/3842.40-24.94
8660Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Janina Orłowska
1.5
1.5
MAMA/3842.40-26.35
8779Paweł Siwak
Andrzej Plewiński
2.5
1.5
WPWP/244-26.44
8825Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/723.60-26.59
8944Stanisław Rękas
Włodzimierz Fabjański
1.0
1.0
MAMA/384-31.67
9075Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
2.0
5.0
WPWP/244-31.71
9119Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/673.60-32.01
9231Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/72-32.85
934Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DS
LB
DS/67-34.87
9440Mirosław Dorau
Jacek Jedynak
0.5
2.0
MAMA/384-39.39
9556Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
1.5
0.0
MAMA/384-41.08
9669Małgorzata Węglewska
Lidia Gapińska
2.0
2.5
WPWP/244-42.85
971Krzysztof Obłój
Jan Biniewski
5.0
4.0
DSDS/67-42.99
9847Barbara Zacharzewska
Ewa Piotrowska
0.5
1.5
MAMA/384-44.74
9992Aleksandra Kowala
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WPWP/2703.60-49.23
100104Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZPZP/3084.80-54.66
10126Ewa Sokolińska
Dorota Kwintkiewicz
1.5
3.0
DSDS/723.60-60.59
1023Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DSDS/67-62.18
10374Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/244-97.18

Statystyka ośrodków...