Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 16 stycznia 2020

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
179Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
SL/7288.2518
259Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/584.8082.4118
339Andrzej Dachowski
Mariusz Mączewski
2.5
2.0
MAMA/3842.4078.0317
447Bożena Jacuch
Dariusz Kłodos
2.0
2.5
MAMA/3842.4070.1917
5116Sławomir Piechocki
Bogdan Świątek
11.0
12.0
WPWP/24770.0716
694Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPWP/12064.2116
792Jerzy Wilczek
Stefan Gronowski
4.0
1.5
WPWP/12063.6315
852Anna Zalewska
Marek Jaroszkiewicz
1.5
3.0
MAMA/3842.4062.0015
969Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PKMP/413.6061.8814
1087Jerzy Stepka
Zbigniew Roth
3.0
3.0
WPWP/12060.0714
1148Jerzy Noworol
Czesław Kornatka
2.0
0.0
MA
MA/3842.4057.0313
1280Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSSL/7253.8613
13138Piotr Kobyłka
Artur Wójcik
5.0
12.0
WPWP/29253.8512
14134Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
3.0
4.0
DSWP/29249.5412
1583Wojciech Sękowski
Marek Czerniawski
5.0
4.0
DSSL/7246.9311
16102Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24745.9511
17144Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/3083.6044.9110
1867Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/413.6044.2810
19135Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSWP/29242.439
2073Maciej Prokuszki
Wacław Sypień
3.0
5.0
MPMP/4139.799
2140Adam Kutszyński
Marek Janota
1.5
2.5
MP
MA
MA/3842.4038.688
2263Marcin Radwański
Paweł Miłkowski
2.0
1.5
MPMP/413.6037.578
235Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
ZP
DS
DS/673.6037.137
24110Włodzimierz Robak
Marek Górny
3.0
5.0
WPWP/24735.707
2599Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/24732.996
2682Marek Drecki
Joanna Kotwica
7.0
2.0
DSSL/7232.776
2736Mieczysław Hauswirt
Bronisław Kamiński
1.5
3.0
MAMA/38431.615
2842Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
3.0
2.5
MAMA/3842.4031.245
2988Tadeusz Grewling
Franciszek Szklennik
2.5
0.5
WPWP/12030.434
3055Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/584.8029.364
3144Dariusz Wasilewski
Anna Smoluchowska
1.0
1.5
MAMA/3842.4029.024
3272Krzysztof Jakubas
Jerzy Stępień
3.0
4.0
MPMP/4128.754
339Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/673.6027.844
34130Ryszard Olenderek
Janusz Kościelny
12.0
9.0
WPWP/29225.884
3541Elżbieta Poniatowska
Aleksander Szczupakowski
0.0
4.0

MA
MA/3842.4024.434
3681Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSSL/7223.444
3796Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
1.5
1.0
WPWP/24722.693
3851Jacek Sowiński
Andrzej Seiler
2.5
2.5
MAMA/3842.4022.313
39103Lidia Suszczyńska
Janusz Suszczyński
0.0
5.0
WPWP/24721.803
4028Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/38421.433
41108Henryk Duszyński
Piotr Czarnecki
5.0
2.5
WPWP/24721.273
42124Jerzy Stypiński
Mirosław Grobelkiewicz
3.0
2.5
WPWP/25220.713
4349Janina Orłowska
Krzysztof Wierzbicki
1.5
1.0
MAMA/3842.4019.473
44126Andrzej Małdziński
Piotr Solecki
5.0
7.0
WPWP/25217.503
454Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
7.0
4.0
DSDS/673.6017.463
467Piotr Kulesza
Lech Warężak
7.0
11.0
ZP
DS
DS/673.6017.043
478Zdzisław Malkiewicz
Michał Szymkowiak
4.0
4.0
DS
LB
DS/673.6015.563
48107Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
4.0
5.0
WPWP/24715.353
49146Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/3083.6015.332
5038Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/3842.4015.242
516Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/673.6014.402
52120Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25214.222
53143Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/3083.6014.082
54132Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPWP/29213.952
553Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.6012.202
56123Adam Piszczek
Tomasz Pawłowski
2.0
1.5
WPWP/25211.632
5712Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6711.462
58105Paweł Fiebig
Michał Pabich
3.0
3.0
WPWP/24711.452
59118Jerzy Gurzęda
Kajetan Granops
7.0
1.0
WPWP/25211.092
6098Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24710.552
6193Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
3.0
3.0
WPWP/1209.931
6231Marek Siwiński
Małgorzata Hołownia-Siwińska
0.0
0.0
MA/3849.651
6360Jerzy Jodełka
Stanisław Stachlewski
5.0
9.0
MAMA/584.809.631
6466Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
13.0
12.0
PK
MP
MP/413.609.361
6595Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.5
WPWP/2478.841
6678Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.5
1.5
DSSL/728.531
6732Jacek Musiał
Feliks Czechowski
3.0
2.0
MAMA/3848.301
68139Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3083.606.971
6946Janusz Szymański
Andrzej Jaklewicz
1.5
0.0
MA
MA/3842.406.551
7097Marek Sosiński
Krzysztof Buzała
7.0
5.0
WPWP/2474.661
7145Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
0.5
0.0
MAMA/3842.404.481
72133Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
DSWP/2923.961
7356Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/584.801.59
7427Jan Wadowski
Witold Starkiewicz
2.0
2.5
MAMA/3841.33
75128Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.5
DSWP/2921.02
7616Krzysztof Obłój
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/670.74
7737Zdzisław Pietruszewski
Tomasz Gellert
1.5
2.0
MAMA/3842.400.23
7829Stanisław Rękas
Jacek Jeleński
1.0
1.5
MAMA/384-0.13
79121Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/252-0.34
8074Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/41-1.31
8154Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0
MAMA/584.80-1.52
82147Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
4.0
3.0
ZPZP/3083.60-1.72
83141Maria Firgon
Edward Kaczmarek
0.0
9.0
PM
ZP
ZP/3083.60-2.30
8415Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
LB
DS
DS/67-2.41
8520Krystyna Biernat
Teresa Rogoźnicka
0.5
0.5
MAMA/384-3.81
8664Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
9.0
MPMP/413.60-4.08
87140Janusz Linkiewicz
Jerzy Schulz
4.0
9.0
ZPZP/3083.60-4.80
88104Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/247-4.84
89100Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/247-5.09
902Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/673.60-5.56
9176Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSSL/72-5.65
92136Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
3.0
DSWP/292-5.90
93125Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/252-9.21
9468Roman Żurowski
Robert Mostek
0.0
4.0

MP
MP/413.60-10.08
9526Stanisław Stachowicz
Stanisław Petrykowski
1.0
0.5
MAMA/384-11.39
9617Zbigniew Kozerski
Wojciech Bartnik
2.0
1.0
MAMA/384-11.45
97122Radzisław Oczkowicz
Jan Olkowicz
5.0
4.0
WPWP/252-12.96
98148Krzysztof Orzechowski
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/3083.60-15.92
9935Robert Michalski
Roman Kruszczyński
3.0
0.0
MA
MA/384-17.78
10010Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.60-20.06
101113Andrzej Plewiński
Paweł Siwak
1.5
2.5
WPWP/247-21.49
10261Sławomir Reising
Dariusz Sosin
4.0
5.0
MPMP/413.60-22.19
103145Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
4.0
0.5
ZPZP/3083.60-24.16
104111Małgorzata Węglewska
John Catlow
2.0
3.0
WPWP/247-24.49
105137Anna Filipiak
Roman Wiertelak
0.0
0.0
WP/292-24.53
10614Jerzy Głowiński
Dariusz Artmański
0.5
5.0
DSDS/67-24.60
10722Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
1.5
0.0
MA
MA/384-24.70
108117Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/252-25.95
10943Joanna Serwatowska
Tadeusz Serafiński
2.0
0.0
MAMA/384-26.36
110119Marek Smuszkiewicz
Andrzej Malenta
0.0
5.0
WPWP/252-26.69
111106Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-27.73
112115Zdzisław Wawrzyniak
Jędrzej Górski
4.0
1.5
WPWP/247-29.77
1131Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/673.60-29.94
11450Marek Zgorzałek
Waldemar Kierski
0.0
0.0
MA/3842.40-30.01
11558Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
1.5
0.5
MAMA/584.80-32.57
11685Jan Kulczycki
Jan Pawlikaniec
2.0
5.0
DS
WP
SL/72-32.60
11719Elżbieta Fiejka
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.5
1.5
MAMA/384-32.64
11830Zbigniew Gżałczyński
Zdzisław Tylko
1.5
1.0
MAMA/384-33.37
11991Roman Kowal
Maria Kowal
0.5
1.0
WPWP/120-33.59
12013Ewa Herda
Edward Witan
0.0
4.0
DS
MA
DS/67-35.26
121129Daniel Mrugała
Mirosław Powązka
0.5
3.0
WP
DS
WP/292-35.59
122101Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/247-38.78
123109Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247-39.24
12486Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
1.0
1.5
DSSL/72-41.16
12521Elżbieta Brewińska
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
MAMA/384-42.06
12670Andrzej Gałęza
Artur Łysakowski
5.0
3.0
MPMP/413.60-42.14
12765Stefan Bentkowski
Zbigniew Szkołut
1.5
5.0
MPMP/413.60-42.24
12825Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/384-43.33
129131Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/292-43.51
13084Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSSL/72-47.99
13133Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
2.0
MAMA/384-49.27
13275Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSSL/72-50.46
133114Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/247-51.69
13423Iwona Klorek
Alina Radlińska
1.0
0.0
MA
MA/384-52.01
13524Janina Kalinowska
Teresa Zgurecka
0.0
0.0
MA/384-55.28
13657Roman Panaszczuk
Grażyna Śniadewicz
0.0
1.5

MA
MA/584.80-55.29
137112Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-56.99
13818Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
1.5
2.5
MAMA/384-61.64
13962Renata Adamus
Adam Gdowski
0.0
0.0
MP/413.60-63.59
14077Paulina Mrozińska
Malwina Filipek
0.0
0.0
DSSL/72-75.92
141127Zdzisława Zabłocka
Grzegorz Więcek
3.0
3.0
DSWP/292-81.09
14289Witold Tokarski
Stanisław Kinal
0.0
0.0
WP/120-85.48
14390Paulina Kawczyńska
Inez Sikora
0.0
0.0
WPWP/120-109.21

Statystyka ośrodków...