Turniej na maksy

Czwartek, 16 stycznia 2020

Wyniki z 11 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
170Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4570.5214
29Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26970.1914
350Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4064.1213
4101Alina Zaręba
Maciej Zembrzuski
2.5
7.0
ZPZP/16763.4313
534Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
3.0
LBLB/38561.6112
688Andrzej Hermansdorfer
Karol Ruszkiewicz
7.0
7.0
SLSL/8760.9212
777Zbigniew Ruchlicki
Marek Wysocki
3.0
3.0
PDPD/36959.2211
83Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DSDS/26959.1910
910Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DSDS/26958.9110
1038Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
3.0
MAMA/8858.479
11100Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/16758.359
1230Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.5
LBLB/38556.928
1314Magdalena Kazimierczak
Sławomir Biurkowski
2.5
3.0
KPKP/35556.688
1484Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PKPK/5156.387
1520Justyna Graniczny
Dariusz Borysow
2.0
5.0
KPKP/35556.237
1639Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WMMA/8856.156
1776Krzysztof Baranowski
Przemysław Czarnecki
3.0
3.0
PDPD/36955.626
1875Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PDPD/36955.605
1956Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4055.215
2063Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
1.5
MPMP/4554.154
2185Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
5.0
3.0
PKPK/5154.044
2264Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4553.963
2398Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/16753.933
2457Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MPMP/4053.903
257Piotr Birowski
Andrzej Zdaniuk
2.0
0.0
DSDS/26953.903
2686Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5153.743
27102Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/16753.703
2865Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4553.513
2919Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35553.203
3032Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LBLB/38552.983
3122Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12752.842
3216Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35552.722
3372Antoni Błażewicz
Wiesław Korpula
0.5
1.5
PDPD/36952.602
3452Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4052.462
355Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26951.942
3635Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8851.932
37108Ryszard Urbański
Włodzimierz Mysłek
5.0
5.0
ZPZP/16751.892
3821Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12751.842
3925Marek Marciniak
Agnieszka Ziomek
4.0
2.0
LBLB/12751.752
4061Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4051.402
4153Kazimierz Gałka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4051.272
4237Janusz Krzykowski
Witold Moreń
0.0
0.0
 
MA
MA/8851.201
4345Jarosław Nowakowski
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4051.141
4490Jerzy Niemiec
Ireneusz Sapota
5.0
4.0
SLSL/8751.011
4569Eugeniusz Cieśla
Bogdan Łukasik
1.5
1.5
MPMP/4550.851
4642Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/8850.431
4794Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
3.0
5.0
SLSL/8750.371
4836Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
2.5
WMMA/8850.121
4973Waldemar Kwieciński
Marian Adamski
0.0
0.0
PD/36950.071
5060Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MPMP/4050.031
5193Krzysztof Zieliński
Krzysztof Śliwoń
7.0
13.0
SLSL/8749.921
5262Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.5
2.5
MPMP/4049.50
5315Elżbieta Zalewska
Elżbieta Czerwińska
2.5
2.5
KPKP/35549.45
5497Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/16749.31
551Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DSDS/26949.23
5629Jerzy Ryndak
Zbigniew Zalesiński
5.0
1.0
LBLB/38549.17
5792Tadeusz Parylak
Lesław Budzyn
5.0
5.0
SLSL/8749.10
5896Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Geisler
7.0
4.0
SLSL/8748.92
5948Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4048.63
608Grzegorz Czapulak
Andrzej Janiak
5.0
3.0
DSDS/26948.60
6118Mirosław Skarbek
Michał Krzemiński
3.0
0.0
KPKP/35548.56
62103Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/16748.24
6371Wojciech Szematowicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PDPD/36948.23
6495Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SLSL/8748.22
6591Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
7.0
7.0
SLSL/8748.17
6683Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5148.12
6779Leszek Szewczuk
Władysław Abraszek
0.0
0.0
PD/36948.03
6812Maria Pruchniewska
Włodzimierz Żurawicz
1.5
3.0
KPKP/35547.99
69104Anna Kołłątaj
Grzegorz Niewiarowski
0.0
3.0
NZ
ZP
ZP/16747.91
7058Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz
9.0
4.0
MPMP/4047.72
7123Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.5
2.5
LBLB/12747.39
7231Edward Poniewiera
Janusz Starke
3.0
1.0
LBLB/38547.37
7354Jan Truniarz
Dorota Gadaś
2.0
3.0
MPMP/4047.34
7451Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MPMP/4047.21
7517Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/35546.70
7659Władysław Kaczor
Jerzy Batko
4.0
5.0
MPMP/4046.68
7746Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MPMP/4046.66
7849Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4046.65
7927Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/38546.57
8043Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8846.45
8124Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
2.0
2.5
LBLB/12746.19
8255Halina Święch
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4045.66
8366Jan Jagielski
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4545.28
8413Michał Włoszek
Andrzej Sekuła
7.0
7.0
KPKP/35545.18
8533Zdzisław Dolata
Tadeusz Marcinkowski
3.0
2.5
LBLB/38545.02
866Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DSDS/26944.93
8747Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.0
2.0
MPMP/4044.42
8841Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MAMA/8844.17
89107Marek Goraj
Jerzy Siwicki
4.0
4.0
ZPZP/16743.80
9089Janusz Hetmańczyk
Roman Łacina
1.5
1.0
SLSL/8743.37
91105Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZPZP/16742.82
9211Adma Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/35542.55
9340Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/8841.08
9478Kazimierz Wasilewski
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5

PD
PD/36940.39
9528Jerzy Musielak
Stefan Waga
1.0
4.0
LBLB/38540.36
9674Ireneusz Turyk
Zbigniew Gadek
1.5
2.0
PDPD/36940.25
9768Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4539.64
9882Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PKPK/5137.72
9999Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/16737.15
1004Bogdan Kozajda
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26935.16
10167Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4532.09
1022Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DSDS/26927.96

Statystyka ośrodków...