Turniej na maksy

Czwartek, 9 stycznia 2020

Wyniki z 14 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1130Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/37865.2118
289Andrzej Prasalski
Zbigniew Gadek
7.0
2.0
PDPD/36964.1618
371Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
4.0
MPMP/4063.1417
439Justyna Graniczny
Dariusz Borysow
2.0
5.0
KPKP/35563.0717
529Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9462.3016
684Marian Krasowski
Roman Kruk
7.0
7.0
PDPD/36960.5716
7132Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
4.0
4.0
ZPZP/37860.5315
84Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26960.4415
9119Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25259.9614
1088Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
4.0
5.0
PDPD/36959.5914
1158Jerzy Sadowski
Jerzy Plichtowicz
4.0
3.0
MA
WM
MA/8859.3013
1246Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
9.0
5.0
LBLB/12758.8313
13120Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35958.7212
1492Robert Dominkiewicz
Wojciech Szematowicz
1.0
0.5
PDPD/36958.5912
15129Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
3.0
4.0
ZPZP/35958.2911
1696Andrzej Janda
Marek Rusek
5.0
3.0
PKPK/5158.1311
1752Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
2.5
LBLB/38558.0410
1825Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/6757.8110
1944Przemysław Wojtczak
Czesław Szymański
1.5
3.0
LBLB/12757.579
2070Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4057.419
21126Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35957.408
22100Andrzej Chudy
Marek Piechociński
4.0
5.0
WPWP/14757.368
2399Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5157.197
2479Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4056.947
2535Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
2.0
2.0
KPKP/35556.936
2678Mirosław Kołton
Jacek Brózda
9.0
5.0
MPMP/4056.916
2715Marcin Paplaczyk
Aleksander Czajka
2.0
7.0
DSDS/6756.585
288Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DSDS/26956.505
2920Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6756.044
3055Zbigniew Wojdak
Jarosław Hołowiak
3.0
4.0
LBLB/38555.954
31115Janusz Przybysz
Jerzy Gurzęda
9.0
7.0
WPWP/25255.654
32102Marek Wojciechowski
Wojciech Zimniak
9.0
5.0
WPWP/14755.534
3397Janusz Hołdan
Bogdan Rojkowicz
0.0
5.0

PK
PK/5155.354
347Andrzej Janiak
Piotr Birowski
3.0
2.0
DSDS/26955.184
3563Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8855.064
365Aleksander Poznysz
Zbigniew Ciereszko
12.0
9.0
DSDS/26955.003
37109Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
2.5
WPWP/14754.973
386Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/26954.793
3969Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
MP
MP/4054.693
4042Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12754.623
41139Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37854.593
4226Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
LB
DS
DS/6754.583
4357Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8854.583
4418Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DSDS/6754.323
4550Jerzy Musielak
Mieczysław Skowroński
1.0
1.0
LBLB/38553.813
4640Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12753.773
4766Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4053.613
48108Marek Waraczewski
Leszek Karwasiński
3.0
4.0
WPWP/14753.582
4959Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8853.422
509Grzegorz Czapulak
Adam Szewczak
5.0
2.0
DSDS/26953.332
5182Ireneusz Turyk
Michał Bobrykow
1.5
3.0
PDPD/36953.282
5216Jerzy Głowiński
Dariusz Artmański
0.5
5.0
DSDS/6753.182
53142Aneta Buze
Zdzisław Pleskot
5.0
11.0
ZPZP/37852.872
54145Maryla Nakoneczna
Lech Klorek
1.5
4.0
ZPZP/37852.542
55111Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WPWP/25252.482
5613Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
4.0
3.0
DSDS/6752.472
5790Stanisław Pochodowicz
Alfred Koda
5.0
4.0
PDPD/36952.432
5867Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4052.362
59112Elżbieta Szałas
Andrzej Malenta
1.0
5.0
WPWP/25252.342
60125Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35952.191
61133Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37852.181
6212Edward Witan
Ewa Herda
4.0
0.0
MA
DS
DS/6751.951
6327Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
4.0
DSDS/6751.891
6422Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
ZP
DS
DS/6751.841
65121Andrzej Kryń
Stanisław Fiedkiewicz
1.0
1.0
ZPZP/35951.711
66116Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
1.0
WPWP/25251.531
6781Halina Wojtkowska
Paweł Czeszel
0.0
0.0

PD
PD/36951.501
6824Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6751.371
6968Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4051.351
7080Janusz Galewski
Andrzej Rzyska
4.0
0.0
PD
PD/36951.161
7110Andrzej Pawłowski
Bogdan Kozajda
2.0
0.0
DSDS/26951.01
7286Jerzy Firs
Zbigniew Ruchlicki
1.5
3.0
PDPD/36950.89
7331Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9450.77
7423Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
5.0
DSDS/6750.66
7533Mirosław Szparaga
Przemysław Kacprzak
5.0
4.0
KPKP/35550.61
7698Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5150.53
77122Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35950.34
7836Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KPKP/35550.00
79113Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25249.86
80134Marek Goraj
Ryszard Urbański
4.0
5.0
ZPZP/37849.71
81135Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37849.70
8245Wojciech Felsztyński
Waldemar Prażanowski
1.5
0.5
LBLB/12749.34
8374Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4049.32
84118Stefan Samól
Stanisław Janik
3.0
13.0
WP
LB
WP/25249.31
85103Leszek Grzelak
Mirosław Jankowski
0.0
0.5
WPWP/14749.09
86107Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
5.0
5.0
WPWP/14748.99
87131Anna Kołłątaj
Grzegorz Niewiarowski
0.0
3.0
NZ
ZP
ZP/37848.87
8847Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12748.58
8954Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LBLB/38548.49
90105Remigiusz Szymczak
Stanisław Kowalczewski
1.0
1.0
WPWP/14748.06
9160Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
2.5
WMMA/8847.83
9251Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.5
LBLB/38547.35
9328Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6747.19
9465Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4047.06
9562Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8846.91
9677Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4046.88
97123Wiesław Jarmułowicz
Tadeusz Prokopowicz
1.0
0.0
ZPZP/35946.85
9834Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/35546.79
9932Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9446.75
100106Roman Kujawski
Ryszard Szamałek
12.0
4.0
WPWP/14746.67
10185Andrzej Jakimiec
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/36946.65
102138"Jean Clonde" Fauvel
Waldemar Folbrycht
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/37846.53
10343Krzysztof Gromadziński
Skarbimir Kozar
4.0
5.0
LBLB/12746.22
10476Jakub Lenkiewicz
Halina Święch
2.5
7.0
MPMP/4045.66
105140Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/37845.47
1061Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DSDS/26945.26
107137Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37845.02
108136Alina Zaręba
Maciej Zembrzuski
2.5
7.0
ZPZP/37845.01
109127Robert Kadłubowski
Wiesław Radziwanowski
0.0
4.0
ZP/35944.97
110114Kajetan Granops
Tomasz Solarski
1.0
3.0
WPWP/25244.95
11164Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4044.33
11293Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PDPD/36944.17
11356Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MAMA/8843.94
114101Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
KPWP/14743.64
11575Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4043.49
11641Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12743.32
11717Krzysztof Obłój
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6742.98
118104Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
1.0
1.0
WPWP/14742.10
11911Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6742.03
12014Jan Sadowski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6741.99
12173Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.0
2.0
MPMP/4041.89
12221Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6741.83
12338Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
 
KP/35541.38
124144Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Bogumiła Kuryj
1.0
1.0
ZPZP/37841.30
12519Bogdan Sokół
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/6741.27
12637Maria Pruchniewska
Elżbieta Czerwińska
1.5
2.5
KPKP/35541.21
127141Barbara Smulska
Zbigniew Sawicki
0.5
11.0
ZPZP/37840.98
12830Bernard Mikołajczyk
Zdzisław Biernat
0.0
0.0
DS/9440.18
12948Agnieszka Ziomek
Marek Marciniak
2.0
4.0
LBLB/12739.41
13061Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8838.97
13191Antoni Błażewicz
Lech Szubert
0.5
0.0
PD
PD/36937.39
1323Jerzy Gajek
Stanisław Depta
0.0
0.0
DSDS/26936.62
13372Dorota Gadaś
Jan Truniarz
3.0
2.0
MPMP/4036.52
13453Tadeusz Marcinkowski
Zdzisław Dolata
2.5
3.0
LBLB/38536.36
13587Jan Juchniewicz
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD/36935.31
13683Barbara Mikłaszewicz
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5

PD
PD/36934.32
137117Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25233.92
1382Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26931.86
139124Robert Kirlejza
Zdzisław Sewruk
0.0
0.0
ZP/35929.52
14095Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5128.80

Statystyka ośrodków...