Turniej na maksy

Czwartek, 2 stycznia 2020

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
147Stanisław Pająk
Piotr Kucharski
15.0
18.0
SWMP/31767.2115
292Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4564.3215
344Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
2.0
1.5
MAMP/31764.0514
486Jacek Herman
Barbara Batkiewicz
11.0
9.0
MPMP/4062.5113
528Czesław Plachimowicz
Krzysztof Hajkowski
5.0
9.0
LBLB/12762.3713
612Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6761.8512
742Grażyna Brewiak
Przemysław Zawada
19.0
19.0
PM
MA
MP/31761.8412
899Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25260.8611
965Jan Styczyński
Stanisław Ciach
5.0
4.0
LB
OP
MP/31760.6611
1063Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
1.0
0.0
MA
MP/31760.2210
1169Jerzy Batko
Jan Szafraniec
5.0
2.5
MPMP/4058.349
1284Piotr Radzikowski
Marek Jaworski
9.0
13.0
MPMP/4057.559
1370Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
4.0
WM
MP
MP/4057.438
1489Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4557.428
152Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
ZP
DS
DS/6756.177
1615Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6756.147
1717Maciej Pilecki
Mirosław Drabczyński
3.0
2.5
DSDS/9455.936
1885Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4055.835
1982Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.0
2.0
MPMP/4055.525
2046Andrzej Burczyk
Marek Szymborski
4.0
4.0
PMMP/31754.904
2150Dorota Staroń
Włodzimierz Staroń
6.0
6.0
GERMP/31754.714
2233Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5854.533
2352Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MAMP/31754.393
2496Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WPWP/25254.353
2524Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12754.263
2634Robert Sadowski
Krzysztof Kwiatkowski
5.0
4.0
MAMA/5854.223
2711Marek Bałdysz
Robert Łukomski
13.0
3.0
DSDS/6753.683
28104Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25253.503
2920Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
3.0
DSDS/9453.423
3051Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.0
1.5
LDMP/31753.193
3130Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12753.023
3214Edward Witan
Ewa Herda
4.0
0.0
MA
DS
DS/6753.022
339Aleksander Czajka
Marcin Paplaczyk
7.0
2.0
DSDS/6752.982
3418Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/9452.972
3545Eugeniusz Zalewski
Zbigniew Hałaczkiewicz
9.0
5.0
SL
LU
MP/31752.962
3649Jacek Leśniczak
Danuta Kaczmarek
15.0
1.5
LBMP/31752.932
3778Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
5.0
MPMP/4052.602
3838Zdzisław Grabarek
Roman Panaszczuk
0.0
0.0
MA
MA/5852.042
3955Wioletta Matusik
Danuta Rybarska
2.5
0.0
MP
MP/31752.002
4097Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
WPWP/25251.992
4176Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4051.722
428Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6751.721
4394Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4551.451
4435Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/5851.291
4532Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
5.0
13.0
MAMA/5851.041
461Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6750.991
4758Leszek Matusik
Mieczysław Magott
4.0
3.0
MP
OP
MP/31750.951
4887Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4550.721
4981Tytus Bisping
Janusz Natorski
7.0
5.0
MPMP/4050.551
5072Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
15.0
21.0
MPMP/4050.311
515Dariusz Artmański
Jerzy Głowiński
5.0
0.5
DSDS/6749.861
5274Jakub Kłapa
Halina Samborek
0.0
2.5
MPMP/4049.82
5329Przemysław Wojtczak
Lutz Reichert
1.5
0.0
LB
LB/12749.69
5498Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25249.57
55100Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25249.54
5623Marek Stolarczyk
Grzegorz Hajkowicz
2.5
2.0
LBLB/12749.30
5725Marek Marciniak
Czesław Rekret
4.0
4.0
LBLB/12749.26
5822Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9448.92
5910Anna Jankowska
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DSDS/6748.84
6083Jerzy Szałas
Ryszard Weinar
0.0
0.0
MPMP/4048.78
6116Andrzej Suchodolski
Mateusz Strzelczyk
5.0
2.5
DSDS/6748.78
62102Tomasz Solarski
Kajetan Granops
3.0
1.0
WPWP/25248.51
6343Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MAMP/31748.35
6419Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9448.32
6554Ewa Krakówka
Tomasz Zataj
2.0
0.5
KP
MA
MP/31747.85
6691Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MPMP/4547.62
6737Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0
MAMA/5847.55
6857Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
2.0
0.0
PM
MP/31747.52
697Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/6747.08
7067Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4046.51
7179Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4046.47
7227Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12746.25
736Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6746.08
74103Adam Piszczek
Jan Olkowicz
2.0
4.0
WPWP/25245.90
7536Grażyna Śniadewicz
Marek Jefremienko
1.5
1.0
MAMA/5845.59
7680Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4045.20
7740Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MPMP/31745.01
7871Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4044.95
793Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6744.50
8060Tadeusz Sum
Krystyna Sum
1.0
0.0
PKMP/31744.47
8162Andrzej Olborski
Małgorzata Olborska
0.0
0.0

MA
MP/31744.20
8241Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.0
1.0
MAMP/31744.10
8313Jan Sadowski
Barbara Radomska
4.0
4.0
DS
LB
DS/6743.85
8448Krzysztof Ziewacz
Grzegorz Płuciennik
5.0
0.0
MP
SL
MP/31743.75
8531Maria Rubanowska-Nierobisz
Andrzej Nierobisz
1.0
1.0
MAMA/5843.75
8659Janusz Zajączkowski
Alina Dobosz-Sztuba
1.0
0.0
DS
WP
MP/31743.72
8788Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4543.58
8839Mariola Miklaszewska
Robert Michalski
1.5
3.0
MAMP/31743.10
8975Katarzyna Michałek
Halina Święch
7.0
7.0
MPMP/4042.75
9090Stanisław Wrona
Stanisław Włodek
0.0
1.5
MPMP/4542.61
9193Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4542.27
9256Janina Kalinowska
Teresa Zgurecka
0.0
0.0
MP/31740.79
9368Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4040.73
9421Bernard Mikołajczyk
Zdzisław Biernat
0.0
0.0
DS/9440.44
9564Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
MP/31740.11
9677Jan Truniarz
Romuald Jasiński
2.0
0.0
MPMP/4039.77
9761Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Anna Kołłątaj
0.0
0.0
MA
MP/31739.24
9853Grzegorz Kujawiński
Tomasz Król
1.5
6.0
PM
GER
MP/31739.13
9973Józef Barczyk
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/4038.96
10026Wojciech Felsztyński
Andrzej Włodarczak
1.5
2.5
LBLB/12735.85
101101Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
2.5
3.0
WPWP/25235.77
1024Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6734.47

Statystyka ośrodków...