Turniej na maksy
Poniedziałek, 26 maja 2014
Wyniki z 13 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
32
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
-0.42
62.37
25
2
136
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
1.5
2.0
PK
PK/71
60.65
25
3
46
Marek Gruziel
Tomasz Kozłowski
3.0
2.0
MA
MA/62
60.32
24
4
134
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PK
PK/71
60.32
23
5
24
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
60.31
22
6
10
Wojciech Skonieczny
Ryszard Mazurkiewicz
5.0
0.5
DS
DS/67
59.63
22
7
163
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.0
1.0
WP
WP/52
59.36
21
8
23
Tomasz Borucki
Mariusz Bielski
4.0
3.0
KP
KP/50
59.21
21
9
35
Albin Borkowski
Józef Adamski
5.0
4.0
KP
MA/46
59.14
20
10
110
Maciej Superson
Maksymilian Chodacki
4.0
3.0
MP
SL
MP/40
58.92
19
11
15
Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
4.0
18.0
KP
KP/50
58.28
19
12
121
Marian Krasowski
Roman Kruk
3.0
7.0
PD
PD/81
58.14
18
13
43
Stanisław Mączka
Piotr Jasiński
2.0
1.0
MA
MA/62
58.14
18
14
158
Andrzej Witkowski
Andrzej Mazurek
18.0
7.0
WP
WP/52
58.03
17
15
85
Renata Wajdowicz
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PK
MP/101
57.75
16
16
64
Aleksander Marciniak
Kazimierz Falkowski
5.0
4.0
MA
MA/65
57.75
16
17
133
Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
5.0
PK
PK/71
57.52
15
18
154
Jerzy Roszak
Marek Janik
7.0
4.0
WP
WP/52
57.48
14
19
161
Grażyna Busse
Piotr Busse
9.0
18.0
WP
WP/52
57.41
14
20
72
Andrzej Wiśniewski
Tadeusz Denisiewicz
0.0
0.0
MA/86
57.32
13
21
112
Tadeusz Wałkuski
Bogdan Zakrzewski
4.0
7.0
PD
PD/70
57.31
13
22
28
Teresa Pudelewicz
Adam Żywiec
3.0
3.0
LD
SL
LD/48
57.21
12
23
67
Kacper Kopka
Dariusz Olejnik
2.0
1.5
MA
MA/86
57.12
11
24
96
Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
5.0
3.0
MP
MP/40
56.86
11
25
111
Tadeusz Kucharzewski
Waldemar Blusiewicz
0.0
1.0
PD
PD/70
56.86
10
26
48
Stanisław Dybiec
Stefan Berwid
2.0
3.0
MA
MA/62
56.72
9
27
139
Dominik Malkowski
Ewa Mielcarzewicz
1.5
4.0
WP
WP/52
56.60
9
28
97
Marek Kiepura
Piotr Stopa
5.0
13.0
MP
MP/40
56.49
8
29
20
Stanisław Łański
Mirosław Graczkowski
7.0
5.0
KP
KP/50
56.29
8
30
80
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/101
56.29
7
31
69
Krzysztof Pietruszka
Zenon Filipiak
1.5
1.0
MA
MA/86
56.23
6
32
49
Katarzyna Pruszczyk
Paweł Szymaszczyk
0.5
7.0
MA
MA/62
56.19
6
33
83
Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/101
56.15
5
34
76
Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
3.0
3.0
MP
MP/101
56.14
5
35
36
Janusz Kafel
Dariusz Piotrkiewicz
3.0
0.0
KP
MA
MA/46
56.14
5
36
1
Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DS
DS/67
56.11
5
37
21
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
4.0
KP
KP/50
55.87
5
38
159
Jerzy Mścisz
Justyna Stachowiak
13.0
3.0
WP
WP/52
55.82
5
39
113
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
3.0
4.0
PD
PD/70
55.70
5
40
27
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
55.46
5
41
143
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/52
55.29
5
42
125
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/81
55.19
4
43
9
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
55.11
4
44
26
Stanisław Dróżdż
Andrzej Skowroński
0.0
2.0
LD
LD/48
55.01
4
45
108
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/40
54.61
4
46
129
Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
4.0
PK
PK/71
54.41
4
47
7
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/67
54.20
4
48
156
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
3.0
WP
WP/52
54.02
4
49
39
Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
1.0
1.0
MA
MA/46
53.92
4
50
50
Wojciech Makarewicz
Marek Cieniewicz
2.0
3.0
MA
MA/62
53.87
4
51
93
Wojciech Strzemecki
Adam Cichoń
18.0
1.5
PK
MP
MP/40
53.52
4
52
62
Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MA
MA/65
53.44
3
53
92
Waldemar Rybka
Rafał Śmiałek
4.0
3.0
MP
MP/40
52.89
3
54
45
Anna Wiązecka
Łukasz Trendak
1.0
1.5
MA
MA/62
52.87
3
55
89
Tadeusz Garbacik
Aleksander Jezioro
9.0
21.0
MP
MP/40
52.81
3
56
41
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
2.0
3.0
MA
MA/46
52.59
3
57
149
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
PM
WP/52
52.46
3
58
90
Hubert Jaworowski
Mirosław Kołton
13.0
7.0
MP
MP/40
52.33
3
59
150
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
WP/52
52.11
3
60
44
Tadeusz Knap
Lech Bujnowski
3.0
0.5
MA
MA/62
52.07
3
61
5
Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
4.0
DS
DS/67
52.04
2
62
8
Dariusz Hutt
Ryszard Korotko
3.0
2.0
DS
DS/67
52.02
2
63
88
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
1.5
MP
MP/40
51.99
2
64
120
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
7.0
5.0
PD
PD/81
51.62
2
65
109
Grzegorz Superson
Eugenia Stefanów
7.0
1.5
MP
MP/40
51.58
2
66
116
Zygmunt Piaścik
Wojciech Kozłowski
1.0
0.0
PD
PD/70
51.52
2
67
79
Władysław Słowik
Andrzej Broda
7.0
12.0
MP
MP/101
51.40
2
68
84
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
5.0
MP
MP/101
51.40
2
69
119
Janusz Pawluczuk
Grzegorz Zalewski
5.0
5.0
PD
PD/81
50.93
2
70
99
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
50.72
2
71
117
Stanisław Walewski
Lech Wyrwas
1.5
1.5
PD
PD/70
50.72
1
72
55
Waldemar Putz
Marek Janota
4.0
1.0
LD
MA
MA/62
50.40
1
73
70
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.0
0.5
MA
MA/86
50.33
1
74
144
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
3.0
WP
WP/52
50.15
1
75
148
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WP
WP/52
50.08
1
76
3
Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/67
49.80
1
77
162
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WP
WP/52
49.42
1
78
131
Tadeusz Urbanek
Damian Smulski
5.0
2.5
PK
PK/71
49.17
1
79
122
Piotr Latała
Henryk Stecewicz
3.0
3.0
PD
PD/81
49.11
1
80
106
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.0
MP
MP/40
48.90
81
61
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
3.0
9.0
MA
MA/65
48.85
82
14
Jerzy Kowalski
Jarosław Żurawski
13.0
3.0
KP
KP/50
48.75
83
63
Sławomir Wiśniewski
Jolanta Wiśniewska
2.5
2.5
MA
MA/65
48.60
84
101
Jan Bogumirski
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MP
MP/40
48.54
85
104
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
48.43
86
130
Stanisław Pruś
Marek Hocaniuk
4.0
4.0
PK
PK/71
48.33
87
12
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
48.33
88
74
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MP
MP/101
48.32
89
73
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/101
48.32
90
94
Jacek Brózda
Marek Heichel
2.5
2.5
MP
MP/40
48.30
91
6
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
3.0
DS
DS/67
48.21
92
51
Mikołaj Leonarski
Jakub Andruszkiewicz
0.0
1.5
MA
MA/62
48.17
93
57
Jerzy Oleksiewicz
Mariusz Potocki
0.0
0.0
MA/62
48.11
94
140
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/52
48.01
95
147
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WP
WP/52
48.01
96
105
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MP
MP/40
47.98
97
82
Piotr Markiewicz
Adam Dmochowski
5.0
4.0
MP
MP/101
47.87
98
107
Wit Klapper
Wacław Gąssowski
21.0
12.0
MP
MP/40
47.86
99
146
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
4.0
3.0
WP
WP/52
47.83
100
157
Witold Szczepaniak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/52
47.60
101
78
Zbigniew Świderek
Kazimierz Szkołut
3.0
5.0
MP
MP/101
47.57
102
91
Dorota Gadaś
Szczepan Kaczka
2.0
3.0
MP
MP/40
47.45
103
132
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
4.0
2.0
PK
PK/71
47.43
104
29
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
47.30
105
22
Maciej Rechlewski
Marek Warda
2.5
4.0
KP
KP/50
47.26
106
60
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
3.0
3.0
MA
MA/65
47.14
107
95
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
7.0
3.0
MP
MP/40
46.86
108
142
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.0
1.0
WP
WP/52
46.84
109
77
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/101
46.55
110
30
Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
46.37
111
100
Halina Święch
Maria Krasowska
5.0
4.0
MP
MP/40
46.07
112
141
Zbyszko Paluczek
Jerzy Nowak
3.0
12.0
WP
WP/52
46.04
113
103
Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
45.78
114
138
Małgorzata Rojkowicz
Marek Wesołowski
5.0
4.0
PK
PK/71
45.76
115
17
Andrzej Buczkowski
Piotr Proporowicz
3.0
3.0
KP
KP/50
45.66
116
47
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
0.0
3.0
MA
MA/62
45.65
117
71
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.0
1.0
MA
MA/86
45.56
118
4
Marcin Motykiewicz
Marian Krzypkowski
2.5
0.0
DS
DS/67
45.06
119
19
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
0.0
0.0
KP
KP/50
45.05
120
118
Kazimierz Kłosiński
Tomasz Zaleski
3.0
1.5
PD
PD/70
44.99
121
52
Joanna Szymaszczyk
Mateusz Stępiński
0.0
5.0
MA
MA/62
44.85
122
127
Ryszard Jackowski
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
PK/71
44.78
123
137
Zbigniew Nykiel
Jerzy Matelowski
0.0
2.0
NZ
PK
PK/71
44.69
124
102
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
44.67
125
145
Bogdan Świątek
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WP
WP/52
44.61
126
87
Maciej Stefaniuk
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MP
MP/40
44.58
127
152
Lech Apanas
Janusz Karlikowski
4.0
5.0
WP
WP/52
44.57
128
59
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
44.22
129
114
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
5.0
PD
PD/70
44.03
130
153
Hieronim Nowacki
Waldemar Nowak
4.0
3.0
WP
WP/52
43.98
131
53
Witold Starkiewicz
Bronisław Kamiński
0.5
2.0
MA
MA/62
43.87
132
38
Marek Kanty
Jacek Nowicki
0.0
0.0
NZ
MA/46
43.80
133
33
Marek Janaszkiewicz
Jerzy Gaworczyk
3.0
4.0
LD
LD/48
-0.42
43.70
134
13
Michał Dolny
Stanisław Banowski
1.5
1.5
KP
KP/50
43.64
135
164
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
1.5
1.5
WP
WP/52
43.62
136
135
Marek Szczudło
Andrzej Janda
1.5
4.0
PK
PK/71
43.60
137
18
Bogdan Zieliński
Leszek Falkowski
4.0
12.0
KP
KP/50
43.48
138
31
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Kowalczyk
5.0
0.0
LD
LD/48
43.37
139
128
Tomasz Mazur
Jan Lipior
2.0
4.0
PK
PK/71
43.34
140
81
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MP
MP/101
43.14
141
124
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
7.0
2.0
PD
PD/81
43.11
142
66
Karolina Kupczyk
Tomasz Kopka
1.0
2.0
MA
MA/86
42.73
143
40
Jarek Zakrzewski
Lech Bramorski
0.0
0.5
NZ
KP
MA/46
42.72
144
2
Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DS
DS/67
41.91
145
123
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.0
2.0
PD
PD/81
41.89
146
98
Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
MP/40
41.85
147
37
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
41.69
148
56
Katarzyna Perkowska
Lena Ostrowska
1.5
1.0
MA
MA/62
41.05
149
68
Kamila Kiraga
Kinga Kiraga
0.0
0.5
MA
MA/86
40.71
150
160
Janusz Kopras
Zygmunt Grzegorczyk
2.5
7.0
WP
WP/52
40.70
151
155
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
3.0
WP
WP/52
40.12
152
25
Stanisław Zbroja
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
39.21
153
115
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
3.0
2.5
PD
PD/70
38.88
154
54
Andrzej Sobula
Roman Kowalewicz
1.0
1.0
MA
MA/62
37.90
155
11
Artur Pacelt
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
37.60
156
16
Jerzy Powalisz
Zbigniew Dąbek
1.5
4.0
KP
KP/50
36.21
157
75
Lech Kozłowski
Feliks Wawrzon
0.0
1.0
MP
MP/101
34.86
Statystyka ośrodków...