Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 grudnia 2019

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
12Witold Stachnik
Andrzej Hycnar
9.0
13.0
MA
PK
MP/31786.878
28Robert Mostek
Roman Żurowski
4.0
0.0
MP
MP/31750.028
323Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WPWP/2442.4039.847
427Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
7.0
5.0
WPWP/2442.4038.966
543Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
1.5
1.0
WPWP/2442.4027.175
621John Catlow
Krzysztof Galubiński
3.0
2.5
WPWP/2442.4026.715
720Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/24425.374
833Paweł Fiebig
Michał Pabich
3.0
3.0
WPWP/2442.4023.873
929Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/2442.4021.462
1037Henryk Duszyński
Wojciech Witkowski
5.0
2.5
WPWP/2442.4020.042
1111Maciej Rodzaj
Tomasz Kłys
9.0
7.0
MP
SL
MP/31717.902
1217Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/2442.4016.442
1322Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/24416.072
145Sławomir Reising
Ryszard Skotarski
4.0
12.0
MPMP/31713.201
1539Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WPWP/2442.4012.961
1619Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.5
0.0
WP
NZ
WP/2442.404.141
1710Jerzy Wielgus
Ziemowit Sacha
4.0
1.0
MPMP/3173.641
189Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
13.0
MP
PK
MP/3173.171
1934Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/2442.111
207Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/3170.461
2131Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.5
2.0
WPWP/2442.40-0.521
2242Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/244-1.14
2328Zenon Torzyński
Piotr Biderman
1.0
4.0
WPWP/244-2.46
2435Robert Kempka
Piotr Łagoda
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2442.40-3.82
2540Alina Dobosz-Sztuba
Małgorzata Węglewska
0.0
2.0
WPWP/244-4.00
264Zdzisław Czajkowski
Adam Stono
0.0
12.0

MP
MP/317-4.15
2714Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/317-5.12
281Andrzej Gałęza
Artur Łysakowski
5.0
3.0
MPMP/317-6.01
2925Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/244-10.35
3041Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2442.40-10.85
313Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/317-10.95
3216Grzegorz Nowak
Robert Ciesielski
1.0
2.5
WPWP/244-13.36
3332Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.5
WPWP/244-15.14
3413Jerzy Stępień
Krzysztof Jakubas
4.0
3.0
MPMP/317-19.78
3518Marek Sosiński
Krzysztof Buzała
7.0
5.0
WPWP/244-21.35
3612Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/317-27.43
3730Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/244-31.73
3836Andrzej Proniewicz
Lidia Gapińska
4.0
2.5
WPWP/244-34.88
3924Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/244-47.03
4026Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/244-47.30
416Katarzyna Wolak
Adam Gdowski
0.0
0.0
MP/317-99.40

Statystyka ośrodków...