Turniej na maksy
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Wyniki z 21 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
187
Rafał Łazarczyk
Paweł Stężała
0.0
5.0
PD
ZP
MP/317
71.43
37
2
171
Adrian Bakalarz
Franciszek Kłonowski
7.0
0.0
SL
WP
MP/317
70.82
37
3
4
Mirosław Graczkowski
Waldemar Kamiński
5.0
7.0
KP
DS/50
70.01
36
4
287
Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
7.0
SL
WP
SL/106
69.63
36
5
223
Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
5.0
5.0
PD
PD/81
65.64
35
6
294
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
64.92
35
7
262
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
64.79
34
8
166
Błażej Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
5.0
2.5
MP
MP/137
64.42
34
9
175
Julia Chrabąszcz
Maja Trojańska
0.5
0.0
MP
MA
MP/317
63.83
33
10
201
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
7.0
7.0
MP
MP/40
63.44
33
11
174
Przemysław Kurzak
Mikołaj Paluczek
3.0
0.0
MP
WP
MP/317
63.41
32
12
286
Maciej Zarębski
Andrzej Starzyk
4.0
5.0
SL
SL/106
62.88
32
13
120
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
7.0
5.0
LD
LD/48
62.88
31
14
322
Janusz Zwierzyński
Edward Niewierowski
11.0
11.0
WP
WP/244
62.68
31
15
240
Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/51
62.54
30
16
121
Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
LD
LD/48
62.09
30
17
51
Wiesław Gorczewski
Cezary Miodyński
2.5
0.5
KP
KP/353
61.74
30
18
327
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
LB
WP/244
61.46
29
19
216
Stanisław Walewski
Jacek Pióro
2.0
3.0
PD
PD/70
61.23
29
20
178
Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
2.0
0.5
MP
MP/317
61.15
28
21
43
Marcin Piotrowski
Piotr Iwanus
5.0
5.0
KP
KP/353
60.88
28
22
189
Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.0
1.0
PD
MP/317
60.20
27
23
211
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
60.19
27
24
263
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
5.0
5.0
PM
PM/102
59.98
26
25
35
Waldemar Majewski
Tadeusz Łukasiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
59.82
26
26
151
Krzysztof Wośkowiak
Piotr Urbański
7.0
4.0
MA
MA/65
59.52
26
27
89
Andrzej Przybylski
Marek Jefremienko
2.5
1.0
WP
MA
LB/41
59.32
25
28
54
Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
2.5
7.0
KP
KP/353
59.32
25
29
101
Karol Pokorski
Lech Warwocki
7.0
9.0
LD
LD/119
59.26
24
30
143
Jolanta Wiśniewska
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
59.25
24
31
104
Jarosław Malarski
Waldemar Brzozowski
2.5
4.0
LD
LD/119
59.22
23
32
335
John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WP
WP/244
59.07
23
33
320
Adam Meller
Mirosława Miętkiewska
5.0
2.5
WP
WP/244
59.00
23
34
17
Leszek Hejne
Jan Nawrocki
7.0
9.0
KP
DS/50
58.73
22
35
207
Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
58.57
22
36
160
Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MP
MP/137
58.57
21
37
60
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
9.0
3.0
KP
KP/353
58.55
21
38
86
Piotr Wróblewski
Piotr Stefanów
2.5
2.0
MA
MP
LB/41
58.50
20
39
264
Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
15.0
17.0
WP
PM/102
58.46
20
40
251
Daniel Wesołowski
Michał Gutowski
4.0
4.0
PM
PM/102
58.43
19
41
68
Andrzej Stefanowicz
Dariusz Forycki
3.0
2.0
LB
LB/263
58.42
19
42
199
Piotr Ludwikowski
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
58.28
19
43
161
Marek Surmiak
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MP
MP/137
58.16
18
44
302
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WP
WP/244
58.12
18
45
108
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
13.0
5.0
LD
LD/48
57.99
17
46
75
Wiesław Wiśniewski
Lech Jaworski
5.0
2.5
LB
LB/265
57.96
17
47
230
Stanisław Pochodowicz
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PD
PD/81
57.90
16
48
323
Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WP
WP/244
57.87
16
49
83
Wladimir Jordanidis
Krzysztof Galubiński
10.0
2.5
GER
WP
LB/41
57.76
15
50
87
Tomasz Krol
Peter Obenhuber
6.0
6.0
GER
LB/41
57.71
15
51
144
Jarosław Szczygieł
Tadeusz Gawroński
4.0
5.0
MA
MA/65
57.69
15
52
212
Piotr Radzikowski
Marek Heichel
9.0
4.0
MP
MP/40
57.68
14
53
243
Małgorzata Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/51
57.66
14
54
279
Bogusław Mojżesz
Jerzy Stworzewicz
5.0
12.0
SL
SL/106
57.64
13
55
231
Marian Urwanowicz
Marek Wysocki
9.0
3.0
PD
PD/81
57.45
13
56
53
Zbigniew Rychlik
Kazimierz Namysł
4.0
4.0
KP
KP/353
57.42
12
57
7
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
DS/50
57.18
12
58
129
Adam Karczmarz
Dominik Głowacki
5.0
2.5
WM
MA/321
57.06
11
59
293
Ryszard Szamałek
Janusz Reisner
4.0
4.0
WP
KP
WP/147
56.98
11
60
280
Łukasz Brede
Kazimierz Lichawski
17.0
11.0
WP
SL
SL/106
56.94
11
61
111
Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
5.0
3.0
LD
LD/48
56.76
10
62
202
Marek Kiepura
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MP
MP/40
56.67
10
63
141
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
56.60
9
64
137
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
4.0
KP
MA
MA/46
56.57
9
65
78
Franciszek Bułyszko
Mirosław Miłaszewicz
4.0
5.0
LB
LB/265
56.43
8
66
59
Marian Śliwiński
Witold Świdziński
2.0
4.0
KP
KP/353
56.29
8
67
26
Anna Jankowska
Barbara Radomska
4.0
4.0
DS
DS/67
56.25
8
68
52
Jarosław Wojnowski
Tomasz Węgrzynowski
2.0
1.0
KP
KP/353
56.24
8
69
27
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DS
DS/67
56.22
8
70
337
Tomasz Wasilewski
Marek Klatkiewicz
7.0
5.0
WP
WP/244
56.15
8
71
265
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.5
PM
PM/102
56.05
8
72
309
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
55.88
7
73
12
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
0.5
0.5
KP
DS/50
55.85
7
74
22
Rafał Szafranek
Mariusz Bielski
4.0
5.0
KP
DS/50
55.77
7
75
255
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
18.0
7.0
PM
MP
PM/102
55.77
7
76
50
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
3.0
3.0
KP
KP/353
55.52
7
77
130
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/321
55.42
7
78
23
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DS
DS/67
55.36
7
79
126
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MA
MA/321
55.26
7
80
134
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
4.0
5.0
MA
MA/321
55.23
7
81
73
Wiesław Pastuszko
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LB
LB/263
55.13
7
82
277
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/106
55.11
7
83
338
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WP
WP/244
54.98
7
84
32
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DS
DS/67
54.80
7
85
314
Andrzej Pietrkiewicz
Halina Mikołajczak
5.0
3.0
WP
WP/244
54.80
6
86
206
Tomasz Stryszawski
Marek Jaworski
9.0
13.0
MP
MP/40
54.59
6
87
159
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
13.0
12.0
PK
MA
MP/137
54.51
6
88
246
Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.5
PK
PK/51
54.50
6
89
217
Zygmunt Piaścik
Adam Myśliwiec
1.0
4.0
PD
PD/70
54.49
6
90
239
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
54.44
6
91
76
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
2.5
LB
LB/265
54.40
6
92
298
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
KP
WP/147
54.21
6
93
63
Piotr Dobecki
Krzysztof Tumielewicz
3.0
9.0
LB
LB/263
54.21
6
94
69
Arkadiusz Jaranowski
Bolesław Onyszczuk
3.0
4.0
LB
LB/263
54.11
6
95
46
Józef Adamski
Kazimierz Buchalski
4.0
2.0
KP
KP/353
54.03
6
96
336
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/244
54.00
6
97
116
Tomasz Radwański
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
53.92
6
98
148
Leszek Pęcherzewski
Bolesław Krzewski
7.0
9.0
MA
MA/65
53.92
5
99
13
Włodzimierz Heymann
Wiesław Paczkowski
4.0
5.0
KP
DS/50
53.86
5
100
128
Hilary Ślesicki
Marcin Stryczyński
4.0
4.0
WP
MA
MA/321
53.69
5
101
170
Witold Stachnik
Wacław Sypień
9.0
5.0
MA
MP
MP/137
53.67
5
102
296
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
5.0
2.5
WP
WP/147
53.58
5
103
45
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
4.0
2.0
KP
KP/353
53.54
5
104
247
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PM
PM/102
53.49
5
105
150
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
4.0
2.5
LD
MA
MA/65
53.48
5
106
301
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
3.0
WP
WP/244
53.45
5
107
274
Jerzy Mojżesz
Marian Gacek
4.0
3.0
SL
SL/106
53.39
5
108
315
Krystian Ostrowski
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WP
WP/244
53.39
5
109
334
Karol Mońko
Edward Kulus
5.0
11.0
WP
LB
WP/244
53.38
5
110
106
Janusz Dudar
Mieczysław Niciak
0.0
1.0
LD
LD/48
53.35
5
111
88
Grzegorz Bąk
Iwona Wróblewska
4.0
2.0
LD
MA
LB/41
53.24
4
112
157
Adam Krysa
Marcin Radwański
11.0
2.0
PK
MP
MP/137
53.23
4
113
213
Maria Krasowska
Leszek Faber
5.0
4.0
MP
MP/40
53.20
4
114
319
Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.0
WP
WP/244
53.18
4
115
41
Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
3.0
3.0
DS
DS/67
53.14
4
116
316
Alicja Stefanowska
Adam Peszke
3.0
5.0
WP
WP/244
53.10
4
117
100
Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.5
LD
LD/119
52.90
4
118
238
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
52.88
4
119
260
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
7.0
3.0
PM
PM/102
52.86
4
120
10
Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KP
DS/50
52.80
4
121
228
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
4.0
4.0
PD
PD/81
52.79
4
122
114
Marcin Mazerant
Kazimierz Dróżdż
0.0
3.0
LD
LD/48
52.66
4
123
24
Aleksander Czajka
Dariusz Budnik
7.0
3.0
DS
DS/67
52.63
4
124
65
Mirosław Bublewicz
Janusz Śniadecki
11.0
3.0
LB
LB/263
52.60
3
125
184
Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
0.0
0.0
MP
MP/317
52.57
3
126
81
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
2.0
3.0
LB
LB/265
52.53
3
127
25
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DS
DS/67
52.51
3
128
146
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.0
2.0
MA
LD
MA/65
52.48
3
129
49
Albin Borkowski
Marek Borkowski
5.0
0.0
KP
PM
KP/353
52.41
3
130
102
Paweł Babecki
Adam Pawłowski
5.0
13.0
LD
LD/119
52.40
3
131
261
Witold Kaliński
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
52.38
3
132
15
Marek Bałabuch
Jarosław Michałowski
2.5
18.0
KP
DS/50
52.30
3
133
325
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WP
WP/244
52.27
3
134
190
Mikołaj Bogucki
Mateusz Kisielewski
1.0
0.0
MP
MP/317
52.26
3
135
14
Ziemowit Brzykcy
Krzysztof Popczyński
5.0
5.0
KP
DS/50
52.24
3
136
252
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.5
3.0
PM
PM/102
52.21
3
137
5
Jerzy Kowalski
Stanisław Łański
13.0
9.0
KP
DS/50
52.19
3
138
306
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.5
WP
WP/244
52.06
2
139
138
Andrzej Chrzanowski
Szymon Dutkiewicz
4.0
5.0
MA
MA/46
51.98
2
140
220
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
5.0
PD
PD/70
51.96
2
141
56
Slawomir Martko
Andrzej Milewski
1.0
3.0
WM
KP
KP/353
51.91
2
142
248
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
4.0
9.0
PM
PM/102
51.90
2
143
221
Jakub Wierzbowski
Michał Korwek
0.5
0.5
PD
PD/70
51.87
2
144
183
Adam Andreczko
Tomasz Magryś
0.0
2.0
SL
PK
MP/317
51.86
2
145
85
Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.5
WP
SW
LB/41
51.78
2
146
259
Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
19.0
18.0
PM
PM/102
51.76
2
147
74
JarosławŻołyniak
Mieczysław Kańdulski
0.0
2.5
LB
LB/263
51.63
2
148
30
Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DS
DS/67
-0.19
51.57
2
149
117
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
11.0
5.0
LD
LD/48
51.56
2
150
305
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WP
WP/244
51.56
2
151
278
Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
2.0
3.0
SL
SL/106
51.41
1
152
237
Józef Turecki
Andrzej Janda
4.0
5.0
PK
PK/51
51.33
1
153
326
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
WP
WP/244
51.30
1
154
140
Piotr Watemborski
Szczepan Okonkowski
1.5
0.0
MA
MA/46
51.07
1
155
281
Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
1.0
1.0
SL
SL/106
50.99
1
156
282
Bogdan Bialik
Bogdan Jarosz
2.5
0.0
SL
SL/106
50.98
1
157
285
Jadwiga Mysłowska
Jerzy Danel
1.5
1.0
SL
SL/106
50.94
1
158
271
Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL/106
50.94
1
159
185
Bruno Woźniakiewicz
Aleksander Skiepko
0.0
0.5
MP
PD
MP/317
50.92
1
160
80
Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LB
LB/265
50.91
1
161
165
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MP
MP/137
50.84
1
162
1
Marian Zarembski
Mariusz Wróblewicz
3.0
2.0
KP
DS/50
50.75
1
163
33
Leszek Haber
Michał Stadnik
5.0
5.0
DS
DS/67
50.69
1
164
227
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
5.0
7.0
PD
PD/81
50.68
165
94
Krystyna Kłosowska
Anna Stasierska
0.0
0.0
LB/41
50.60
166
312
Jerzy Mścisz
Jacek Kokociński
13.0
5.0
WP
WP/244
50.58
167
198
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/40
50.33
168
105
Bronisław Janecki
Jan Dziubałtowski
3.0
1.5
LD
LD/48
50.32
169
288
Agnieszka Pietrzyk
Kazimierz Donder
7.0
0.5
SL
SL/106
50.24
170
219
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
50.12
171
37
Bogdan Sokół
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DS
DS/67
-0.19
50.10
172
257
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.5
PM
PM/102
50.07
173
70
Maciej Wierzbicki
Andrzej Rękosiak
9.0
7.0
LB
LB/263
49.92
174
192
Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
7.0
5.0
MP
MP/40
49.91
175
205
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MP
MP/40
49.90
176
92
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LB
LB/41
49.88
177
149
Krzysztof Pietruszka
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MA
MA/65
49.83
178
233
Stanisław Lisowski
Robert Dominkiewicz
4.0
1.0
PD
PD/81
49.77
179
8
Andrzej Buczkowski
Dariusz Bartoś
4.0
4.0
KP
DS/50
49.73
180
152
Robert Czernecki
Sławomir Krajewski
1.5
0.0
LD
MA
MA/65
49.73
181
267
Edmund Pinkiewicz
Jacek Lew
12.0
15.0
PM
PM/102
49.43
182
109
Jerzy Gaworczyk
Edward Kałużny
5.0
0.0
LD
LD/48
49.39
183
208
Janusz Wrześniak
Ewa Kwiecień
4.0
3.0
MP
MP/40
49.37
184
11
Włodzimierz Suchodolski
Krzysztof Dembek
1.0
0.5
KP
DS/50
49.31
185
329
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/244
49.16
186
3
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
DS/50
49.14
187
40
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
49.12
188
284
Tadeusz Dudziak
Janusz Kozula
4.0
4.0
SL
SL/106
49.05
189
308
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WP
WP/244
48.98
190
196
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
1.5
3.0
MP
MP/40
48.92
191
29
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
5.0
4.0
DS
DS/67
48.87
192
132
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/321
48.85
193
218
Adam Rogowski
Bartosz Bejenka
0.5
1.0
PD
PD/70
48.78
194
154
Maciej Wiącek
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MA
MA/65
48.67
195
194
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
48.64
196
176
Jakub Burzyński
Wiktoria Kondraszow
0.0
0.0
MP/317
-0.23
48.61
197
311
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
48.60
198
209
Jarosław Duda
Waldemar Rybka
4.0
5.0
MP
MP/40
48.34
199
295
Jerzy Walter
Jerzy Pawełczak
2.0
2.0
WP
WP/147
48.09
200
332
Michał Pabich
Paweł Fiebig
3.0
2.5
WP
WP/244
48.02
201
300
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
2.5
WP
WP/147
47.86
202
321
Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.5
WP
WP/244
47.78
203
136
Sławomir Malanowski
Andrzej Sokołowski
2.5
2.5
MA
MA/46
47.76
204
77
Edward Poniewiera
Wojciech Stachowski
3.0
0.5
LB
LB/265
47.64
205
292
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
4.0
5.0
WP
WP/147
47.37
206
93
Janina Czaja-Kozioł
Bogdan Jeżewski
0.0
0.0
OP
LB
LB/41
47.24
207
112
Cezary Pipiński
Jacek Grzelczak
2.0
13.0
LD
LD/48
47.11
208
203
Dorota Gadaś
Władysław Kaczor
3.0
4.0
MP
MP/40
46.93
209
118
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LD
LD/48
46.93
210
236
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PK
PK/51
46.91
211
317
Michał Kanikowski
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WP
WP/244
46.87
212
180
Gabriela Stężała
Filip Fiedorczuk
1.5
0.0
ZP
MP/317
46.77
213
234
Mirosław Zielik
Feliks Babiracki
0.0
2.5
PD
PD/81
46.75
214
131
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WM
MA/321
46.66
215
55
Zbigniew Nowakowski
Andrzej Sędłak
1.5
3.0
KP
KP/353
46.66
216
204
Marek Adamczyk
Zbigniew Przeginiak
7.0
5.0
MP
MP/40
46.65
217
79
Stanisław Miłaszewicz
Jerzy Ryndak
5.0
5.0
LB
LB/265
46.59
218
115
Michał Maciołek
Janusz Tańcula
1.5
1.5
LD
LD/48
46.52
219
71
Halina Grześkowiak
Krzysztof Bak
1.5
2.0
LB
LB/263
46.51
220
20
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
4.0
2.5
KP
DS/50
46.51
221
307
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
4.0
5.0
WP
WP/244
46.50
222
225
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
7.0
4.0
PD
PD/81
46.49
223
38
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
5.0
3.0
DS
DS/67
46.48
224
273
Jerzy Rebajn
Pietro Vinci
4.0
1.5
SL
SL/106
46.32
225
97
Mirosław Andrzejczak
Ryszard Maras
4.0
4.0
LD
LD/119
46.28
226
289
Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.5
1.5
SL
SL/106
46.15
227
135
Dariusz Jagodziński
Maciej Wilkowski
2.0
0.0
MA
MA/46
46.11
228
156
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MA
MA/65
46.07
229
272
Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL/106
46.00
230
169
Ziemowit Sacha
Maciej Prokuszki
1.0
3.0
MP
MP/137
45.96
231
193
Jacek Herman
Kazimierz Gałka
11.0
7.0
MP
MP/40
45.91
232
163
Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
4.0
MP
MP/137
45.70
233
188
Jadwiga Stężała
Franciszek Stężała
0.0
0.0
MP/317
45.68
234
197
Katarzyna Michałek
Marek Pietrzak
7.0
2.5
MP
MP/40
45.66
235
125
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
2.5
2.5
MA
MA/321
45.63
236
313
Tadeusz Dziadykiewicz
Paweł Siwak
2.0
2.0
WP
WP/244
45.50
237
16
Danuta Żmudzka
Tadeusz Rakoczy
1.5
2.5
KP
DS/50
45.49
238
34
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
45.42
239
67
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
2.5
12.0
WP
LB
LB/263
45.41
240
275
Mariusz Bakalarski
Roman Puzoń
2.0
0.0
SL
SL/106
45.35
241
253
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.5
1.5
PM
PM/102
45.34
242
28
Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
9.0
5.0
DS
DS/67
45.27
243
66
Barbara Guziewicz
Stefan Urbich
3.0
1.5
LB
LB/263
45.26
244
2
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KP
DS/50
44.92
245
226
Janusz Galewski
Jan Ciulkin
4.0
4.0
PD
PD/81
44.83
246
210
Lech Adamus
Anna Adamus
2.0
0.0
MP
MP/40
44.43
247
124
Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MA
MA/321
44.41
248
6
Henryk Adamski
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP
DS/50
44.39
249
42
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
44.36
250
191
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
44.28
251
31
Andrzej Bojda
Marta Bojda
1.5
0.0
DS
DS/67
44.24
252
96
Eugenia Stefanów
Jacek Kowalewski
2.5
2.5
MP
MA
LB/41
44.23
253
222
Lech Wyrwas
Tadeusz Kucharzewski
1.5
0.0
PD
PD/70
44.15
254
179
Jakub Wildowicz
Halina Perkowska
0.0
1.5
PD
MP/317
44.14
255
164
Zbigniew Świderek
Roman Żurowski
4.0
0.0
MP
MP/137
44.10
256
155
Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.5
1.0
MA
MA/65
43.76
257
39
Dariusz Artmański
Marzena Artmańska
5.0
0.5
DS
DS/67
43.76
258
245
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/51
43.74
259
123
Kazimierz Duszczyk
Edward Gilert
0.0
0.0
MA
MA/321
43.62
260
127
Jerzy Sadowski
Jakub Milkamanowicz
4.0
2.5
WM
MA/321
43.60
261
44
Marian Marciniak
Piotr Tęgowski
0.0
0.0
KP
KP/353
43.57
262
276
Grzegorz Jura
Piotr Kamiński
0.0
5.0
SL
SL/106
43.30
263
241
Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/51
43.17
264
297
Stanisław Kowalczewski
Remigiusz Szymczak
1.0
1.0
WP
WP/147
43.13
265
303
Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WP
WP/244
43.06
266
57
Józef Marchlewicz
Zbigniew Sowiński
0.0
0.5
KP
KP/353
43.03
267
145
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.0
2.0
MA
MA/65
42.86
268
266
Waldemar Niewiński
Jacek Liszewski
1.0
0.5
PM
PM/102
42.79
269
173
Tomasz Dudek
Kryspin Donder
0.0
0.0
SL
MP/317
42.78
270
168
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/137
42.75
271
304
Aneta Klaczyńska
Waldemar Paternoga
0.0
0.0
WP
WP/244
42.63
272
186
Ada Żbik
Magda Fiedorczuk
0.0
0.0
MP
MP/317
42.43
273
249
Mirosław Małypan
Leszek Ekert
4.0
3.0
PM
PM/102
42.24
274
95
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.0
0.0
WP
LB/41
42.18
275
200
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MP
MP/40
42.16
276
58
Grzegorz Milewski
Barbara Przeradzka-Martko
0.5
1.0
WM
KP/353
41.91
277
244
Marek Ulatowski
Leszek Mroczek
3.0
2.5
PK
PK/51
41.89
278
242
Marek Rusek
Wojciech Micek
3.0
4.0
PK
PK/51
41.85
279
119
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
1.5
2.0
LD
LD/48
41.81
280
310
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/244
41.79
281
214
Marcin Wilczyński
Dariusz Motyl
5.0
1.5
MP
MP/40
41.77
282
258
Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PM
PM/102
41.42
283
62
Zbigniew Leśniewski
Mikołaj Piotrowski
1.5
0.0
KP
KP/353
41.18
284
330
Krzysztof Jordan
Henryk Duszyński
2.5
5.0
WP
WP/244
40.87
285
21
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.5
3.0
KP
DS/50
40.73
286
9
Andrzej Sielużycki
Zbigniew Pełka
3.0
2.0
KP
DS/50
40.47
287
19
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
2.0
2.5
KP
DS/50
40.39
288
107
Henryk Krakowiak
Krzysztof Pieles
3.0
1.0
LD
LD/48
40.36
289
229
Henryk Stecewicz
Stanisław Niedźwiecki
3.0
0.5
PD
PD/81
40.30
290
99
Zbyszek Ratajczak
Jerzy Mierzejewski
2.5
2.0
LD
LD/119
40.27
291
162
Jerzy Stępień
Zbigniew Maj
4.0
0.0
MP
MP/137
40.16
292
48
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
2.5
1.5
KP
KP/353
40.07
293
90
Witold Lachowski
Renata Lachowska
0.0
0.0
WP
LB/41
39.83
294
318
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WP
WP/244
39.76
295
98
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.5
1.0
LD
LD/119
39.68
296
139
Tadeusz Wiśniewski
Zdzisław Marcinkowski
3.0
1.5
MA
MA/46
39.66
297
268
Anna Krasińska
Grzegorz Kujawiński
1.5
1.5
PM
PM/102
39.50
298
36
Marian Krzypkowski
Mirosław Kawecki
2.0
1.0
DS
DS/67
39.02
299
158
Zygmunt Wróbel
Bogusław Lesiecki
2.5
12.0
MP
MP/137
38.78
300
324
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WP
WP/244
38.58
301
270
Maria Kobyniewicz
Marian Pająk
0.5
0.0
SL
SL/106
38.55
302
331
Ewa Knapik
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WP
WP/244
38.54
303
283
Lech Tobolewski
Henryk Siuda
0.0
0.0
SL/106
38.37
304
172
Tosia Hernandez
Kaja Kowal
0.0
0.0
MP
MP/317
38.34
305
254
Sebastian Pawlak
Aleksandra Pawlak
0.5
1.0
PM
PM/102
37.89
306
224
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
37.85
307
333
Jerzy Bajka
Witold Beger
5.0
3.0
WP
WP/244
37.82
308
110
Andrzej Mikołajewski
Tadeusz Przygodzki
0.0
0.0
LD
LD/48
37.81
309
215
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
0.5
0.5
PD
PD/70
37.39
310
328
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
1.0
1.0
WP
WP/244
37.24
311
18
Andrzej Karczewski
Włodzimierz Maćkowski
4.0
2.5
KP
DS/50
37.21
312
181
Sylwia Burzyńska
Dominik Magryś
0.5
0.0
PD
PK
MP/317
37.14
313
113
Tadeusz Witek
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
36.76
314
91
Zbigniew Listewnik
Izabela Listewnik
1.5
0.5
WM
LB/41
36.74
315
64
Grażyna Gruszczyńska
Adam Seichter
4.0
2.0
LB
KP
LB/263
35.95
316
195
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MP
MP/40
-0.36
35.25
317
269
Jolanta Trojanowska
Józef Suchy
1.0
0.5
SL
SL/106
34.48
318
147
Andrzej Jaroński
Ireneusz Głowacki
4.0
4.0
MA
MA/65
34.02
319
299
Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
1.0
1.0
WP
WP/147
33.86
320
47
Wiesław Radzymiński
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
KP/353
33.56
321
82
Stanisław Kondraciuk
Jerzy Musielak
0.0
1.0
LB
LB/265
33.54
322
256
Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
4.0
4.0
PM
PM/102
33.03
323
182
Krzysztof Pietrow
Szymon Machulski
0.0
0.0
MP/317
-0.23
32.28
324
61
Wincenty Tęgowski
Paweł Jankiewicz
0.0
0.0
KP
KP/353
32.16
325
177
Aleksander Grzybek
Kamil Koratkiewicz
0.0
0.0
OP
MP/317
22.42
Statystyka ośrodków...