Turniej na maksy
Środa, 24 lipca 2019
Wyniki z 2 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
35
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
62.23
10
4
44
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
61.84
9
7
45
Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WP
WP/247
59.77
6
8
50
Anna Spyszkiewicz
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
4.0
WP
WP/247
59.75
6
9
54
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WP
WP/247
59.66
5
10
47
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WP
WP/247
59.58
4
12
32
Jan Borychowski
Małgorzata Zielonacka
13.0
2.5
WP
WP/247
58.30
3
13
29
Piotr Tyranowski
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/247
57.89
3
15
31
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
56.84
2
16
26
Marek Szukała
Jerzy Wilczek
19.0
3.0
WP
WP/247
56.14
2
17
40
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
55.47
2
19
27
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
3.0
WP
WP/247
53.87
2
20
30
Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WP
WP/247
53.17
2
21
38
Jakub Nawrocki
Ewa Morawska
1.5
1.5
WP
WP/247
53.07
1
22
51
Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WP
WP/247
50.34
1
30
52
Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WP
WP/247
47.38
31
39
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/247
47.30
35
28
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
5.0
5.0
WP
WP/247
45.54
39
53
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
4.0
4.0
WP
WP/247
45.03
40
37
Jan Rosochowicz
Andrzej Proniewicz
3.0
4.0
WP
WP/247
44.65
43
42
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WP
WP/247
43.45
44
34
Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WP
WP/247
42.53
45
49
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/247
41.40
46
48
Janusz Borowski
Małgorzata Grzybek
3.0
0.5
WP
WP/247
40.51
48
43
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/247
40.41
49
33
Małgorzata Węglewska
Wojciech Frąckowiak
2.0
0.0
WP
NZ
WP/247
40.01
50
36
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.0
WP
WP/247
39.90
51
46
Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WP
WP/247
39.24
53
25
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WP
WP/247
35.85
Statystyka ośrodków...