Turniej na maksy
Środa, 29 maja 2019
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
6
80
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MP
MP/40
60.98
14
11
73
Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
12.0
5.0
MP
MP/40
58.71
12
15
39
Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
57.81
9
17
77
Wit Klapper
Grzegorz Latała
21.0
3.0
SL
MP
MP/40
56.98
8
18
41
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
56.98
8
20
75
Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
3.0
0.0
MP
MP/40
56.75
7
22
59
Włodzimierz Wala
Jacek Stasica
19.0
13.0
MP
MP/40
56.23
5
23
68
Maria Krasowska
Marian Czopek
5.0
7.0
MP
MP/40
56.19
5
25
35
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
56.07
4
27
45
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
55.68
4
28
66
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
55.55
4
30
74
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MP
MP/40
54.97
3
32
38
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MP
MP/40
54.77
3
34
78
Piotr Wzorek
Mateusz Dominik
3.0
2.0
MP
MP/40
54.00
3
35
32
Łukasz Lebioda
Piotr Bizoń
19.0
21.0
MP
WP
MP/40
53.93
3
36
52
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
53.93
3
38
57
Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MP
MP/40
53.72
3
40
82
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MP
MP/40
53.46
2
41
44
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
53.40
2
42
34
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
53.26
2
47
42
Przemysław Gałek
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
7.0
MP
MP/40
52.77
2
48
70
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
5.0
5.0
MP
MP/40
52.68
2
50
71
Katarzyna Michałek
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/40
52.38
1
52
37
Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
2.0
2.5
MP
MP/40
52.25
1
55
72
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
51.23
1
58
47
Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MP
MP/40
50.81
1
60
40
Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
50.22
1
62
76
Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Sarliński
4.0
0.0
MP
MP/40
49.82
63
33
Marek Kiepura
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MP
MP/40
49.80
64
50
Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MP
MP/40
49.65
66
56
Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MP
MP/40
49.41
67
79
Mariusz Kraśnicki
Maksymilian Chodacki
9.0
7.0
LD
SL
MP/40
49.37
72
65
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
48.80
78
67
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
46.73
79
43
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
46.70
80
54
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
46.47
81
62
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
2.0
1.5
MP
MP/40
46.38
86
48
Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MP
MP/40
45.85
89
55
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MP
MP/40
45.45
90
63
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
4.0
MP
MP/40
45.27
92
58
Franciszek Kurlit
Przemysław Pasiński
2.5
2.0
MP
MP/40
44.67
94
60
Adam Brodowski
Aleksandra Talaczek
1.5
2.0
MP
MP/40
44.47
95
69
Marian Nanke
Tytus Bisping
5.0
7.0
MP
MP/40
44.34
100
51
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
43.02
101
36
Mirosław Kołton
Kazimierz Chłobowski
9.0
11.0
MP
MP/40
42.99
102
64
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MP
MP/40
42.82
104
81
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
4.0
5.0
MP
MP/40
42.38
105
49
Elżbieta Chodacka
Janusz Wrześniak
2.5
4.0
SL
MP
MP/40
42.26
108
46
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
4.0
MP
MP/40
40.52
109
31
Ryszard Cieślik
Barbara Lesiecka
3.0
7.0
MP
MP/40
39.90
110
53
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MP
MP/40
39.89
111
61
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MP
MP/40
39.54
Statystyka ośrodków...