Turniej na maksy
Środa, 8 maja 2019
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
68
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
7.0
SL
MP/40
61.76
14
2
70
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MP
MP/40
60.34
14
3
40
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
59.45
13
4
11
Konrad Stenzel
Sylwester Sommer
4.0
5.0
MA
MA/62
59.02
12
5
1
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
13.0
2.5
MA
MA/361
58.52
11
6
51
Jacek Gurgul
Jarosław Duda
5.0
4.0
MP
MP/40
58.33
11
7
25
Ryszard Cieślik
Barbara Lesiecka
3.0
7.0
MP
MP/40
58.22
10
8
66
Tadeusz Garbacik
Jan Prajsnar
13.0
3.0
MP
MP/40
58.18
9
9
73
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/254
57.17
8
10
41
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
56.75
8
11
13
Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MA
MA/62
56.71
7
12
35
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MP
MP/40
55.95
6
13
67
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
55.85
5
14
58
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
54.84
5
15
61
Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MP
MP/40
54.83
4
16
2
Jerzy Stanaszek
Jan Jaworski
0.0
1.0
MA
MA/361
54.63
3
17
21
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MA
MA/62
54.56
3
18
71
Włodzimierz Kwiatkowski
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
WP
WP/254
54.40
3
19
28
Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MP
MP/40
54.22
3
20
39
Józef Barczyk
Marek Kiepura
7.0
5.0
MP
MP/40
53.86
3
21
60
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
53.79
3
22
6
Magdalena Bykowska
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/361
53.68
3
23
56
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
52.99
2
24
27
Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
2.5
MP
MP/40
52.85
2
25
52
Wacław Gąssowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/40
52.85
2
26
30
Aleksandra Talaczek
Adam Brodowski
2.0
1.5
MP
MP/40
52.84
2
27
16
Jerzy Małożewski
Andrzej Fengler
9.0
5.0
MA
MA/62
52.50
2
28
43
Stanisław Urbanowski
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MP
MP/40
52.28
2
29
78
Ryszard Białkiewicz
Robert Ciesielski
4.0
2.5
WP
WP/254
52.10
2
30
9
Andrzej Miller
Karol Miller
1.0
0.0
MA
MA/62
51.85
2
31
18
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
13.0
5.0
MA
MA/62
51.81
1
32
63
Wit Klapper
Marcin Wilczyński
21.0
5.0
SL
MP
MP/40
51.30
1
33
49
Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
51.16
1
34
50
Tomasz Mądry
Łukasz Łęgowski
4.0
5.0
MP
MP/40
50.68
1
35
23
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
50.48
1
36
15
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/62
50.31
1
37
69
Adam Cichoń
Mateusz Sobczak
3.0
9.0
MP
DS
MP/40
49.83
1
38
54
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
49.78
1
39
55
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MP
MP/40
49.01
40
53
Magdalena Lankosz
Marian Czopek
9.0
7.0
MP
MP/40
48.97
41
65
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MP
MP/40
48.77
42
75
Grzegorz Nowak
Roman Sadowski
0.5
2.5
WP
WP/254
48.51
43
10
Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
2.0
7.0
MA
MA/62
48.50
44
46
Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
3.0
MP
MP/40
48.37
45
64
Jerzy Pasich
Tytus Bisping
7.0
7.0
MP
MP/40
48.36
46
29
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
4.0
MP
MP/40
48.29
47
38
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
48.18
48
5
Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MA
MA/361
48.13
49
4
Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
2.0
MA
MA/361
48.06
50
76
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WP
WP/254
47.89
51
12
Lech Sadoś
Wiesław Maciejczuk
12.0
13.0
MA
MA/62
47.63
52
26
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
47.55
53
45
Katarzyna Michałek
Maciej Wilkoszewski
7.0
5.0
MP
SL
MP/40
47.47
54
19
Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
2.0
4.0
MA
MA/62
47.44
55
36
Aleksandra Jurkiewicz
Marian Nanke
5.0
5.0
MP
MP/40
47.30
56
74
Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WP
WP/254
46.76
57
31
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
46.75
58
32
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
46.70
59
59
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
46.21
60
48
Aleksander Barylak
Jan Surdej
0.5
1.0
MP
MP/40
45.65
61
34
Aleksander Jezioro
Jarosław Posłuszny
21.0
12.0
MP
MP/40
45.04
62
42
Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MP
MP/40
44.56
63
3
Zenon Kwiatkowski
Janusz Stromecki
0.0
0.0
MA/361
44.33
64
37
Grzegorz Superson
Engelbert Weissbacher
12.0
0.0
MP
MP/40
43.95
65
17
Tomasz Kozłowski
Piotr Guzik
3.0
1.5
MA
MA/62
43.89
66
72
Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WP
WP/254
43.17
67
7
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MA
MA/361
42.64
68
57
Józef Gładysz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
5.0
1.5
MP
MP/40
42.52
69
44
Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
11.0
2.0
MP
MP/40
42.18
70
20
Janusz Wawrowski
Jerzy Noworol
4.0
1.5
MA
MA/62
41.64
71
24
Andrzej Cielecki
Zdzisław Sarliński
0.0
0.0
MP
MP/40
41.18
72
14
Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
3.0
2.0
MA
MA/62
39.97
73
62
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MP
MP/40
37.71
74
33
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
36.24
75
47
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MP
MP/40
35.66
Statystyka ośrodków...