Turniej na maksy
Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
Wyniki z 24 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
332
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WP
WP/247
69.25
41
9
367
Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WP
WP/247
63.46
37
12
368
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WP
WP/247
62.43
36
16
362
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WP
WP/247
61.80
34
38
360
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
WP/247
58.44
24
42
350
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
4.0
11.0
WP
WP/247
57.81
23
46
358
Piotr Surdyk
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/247
57.56
21
62
359
Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
55.92
14
74
339
Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
12.0
13.0
WP
WP/247
55.15
9
80
357
Aleksander Nowakowski
Marek Szukała
11.0
19.0
WP
WP/247
54.74
8
85
335
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
54.51
8
91
341
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/247
54.21
7
108
340
Andrzej Dymek
Wojciech Robiński
4.0
5.0
WP
WP/247
53.45
6
132
356
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
52.29
4
136
345
Łukasz Józkowiak
Józef Bugajewski
1.5
1.5
WP
WP/247
52.10
4
140
355
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
51.84
4
162
338
Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WP
WP/247
50.96
2
168
364
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
50.82
2
186
372
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WP
WP/247
50.13
193
333
Kajetan Gościański
Patryk Morawski
2.0
2.5
WP
WP/247
49.75
196
330
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
49.62
198
329
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WP
WP/247
49.47
207
353
Krzysztof Jordan
Jan Borychowski
2.5
13.0
WP
WP/247
48.90
216
336
Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WP
WP/247
48.64
223
371
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
LB
WP/247
48.41
226
366
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.5
WP
WP/247
48.29
236
352
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WP
WP/247
47.86
239
363
Ryszard Nowicki
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
47.68
241
342
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/247
47.68
254
369
Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WP
WP/247
46.62
257
349
Zbigniew Przybylczak
Janusz Suszczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
46.33
277
331
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
45.28
279
365
Tomasz Kuchta
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WP
WP/247
45.05
285
337
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WP
WP/247
44.68
292
348
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
44.44
306
370
Jacek Płoszyński
Justyna Łaniewska
2.0
2.0
WP
WP/247
43.30
315
343
Bernard Kurasz
Krzysztof Galubiński
2.0
2.5
WP
WP/247
42.29
320
361
Waldemar Paternoga
Maciej Cieślikowski
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247
42.00
333
334
Roman Wojciechowski
Wiesław Rakowski
1.5
1.0
WP
WP/247
40.36
334
354
Tadeusz Dziadykiewicz
Paweł Siwak
2.0
2.0
WP
WP/247
40.32
336
344
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WP
WP/247
40.28
340
351
Katarzyna Żabicka-Bajon
Piotr Słomski
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247
39.78
357
347
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/247
35.70
Statystyka ośrodków...