Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 21 marca 2019
Wyniki z 9 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
110
Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZP
ZP/308
93.64
15
2
84
Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
WP
WP/247
77.99
15
3
37
Feliks Czechowski
Zbigniew Mizikowski
2.0
0.0
MA
MA/282
63.38
14
4
66
Tomasz Mielcarek
Łukasz Lis
3.0
2.5
WP
WP/120
58.48
14
5
35
Mariusz Mączewski
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MA
MA/282
53.60
13
6
12
Jerzy Gładysz
Dariusz Artmański
12.0
4.0
DS
DS/67
48.97
13
7
72
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
48.81
12
8
91
Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WP
WP/252
3.60
45.17
12
9
14
Samuel Bałdysz
Piotr Dobryszycki
5.0
12.0
DS
DS/67
42.61
11
10
52
Stanisław Rękas
Włodzimierz Fabjański
0.5
0.0
MA
MA/282
40.44
11
11
33
Józef Nowik
Stanisław Stachowicz
1.0
0.5
MA
MA/282
37.80
10
12
79
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WP
WP/247
36.48
9
13
100
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WP
WP/292
33.91
9
14
83
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WP
WP/247
33.03
8
15
45
Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.5
3.0
MA
MA/282
32.36
8
16
88
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
32.20
7
17
28
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
3.60
31.50
7
18
30
Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DS
DS/72
3.60
30.87
6
19
23
Joanna Zarzycka
Ryszard Makuch
1.5
5.0
DS
DS/72
3.60
30.80
6
20
61
Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WP
WP/120
28.19
5
21
3
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DS
DS/269
27.82
5
22
9
Grzegorz Czapulak
Eugeniusz Gąska
5.0
3.0
DS
DS/269
25.84
4
23
108
Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
3.0
DS
WP/292
21.94
4
24
80
Robert Ciesielski
Roman Sadowski
2.5
2.5
WP
WP/247
21.27
3
25
102
Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DS
WP/292
20.15
3
26
39
Alicja Pers
Marek Piotrowski
0.5
0.0
MA
MA/282
18.24
3
27
107
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WP
WP/292
16.54
3
28
49
Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
1.0
7.0
MA
MA/282
16.36
3
29
57
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.0
2.0
MA
MA/282
15.29
3
30
70
Piotr Czarnecki
Andrzej Gruszecki
2.0
0.0
WP
NZ
WP/247
14.42
3
31
94
Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WP
WP/252
3.60
14.09
3
32
95
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WP
WP/252
3.60
13.86
3
33
1
Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DS
DS/269
13.38
3
34
44
Tomasz Gellert
Zdzisław Pietruszewski
1.5
1.0
MA
MA/282
13.15
3
35
65
Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.5
WP
WP/120
12.16
2
36
41
Grażyna Ożóg
Marek Janota
0.5
2.5
MA
MA/282
12.06
2
37
87
Lidia Gapińska
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WP
WP/247
11.65
2
38
82
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
3.0
WP
WP/247
10.63
2
39
2
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
2.5
DS
DS/269
10.21
2
40
109
Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/308
9.29
2
41
29
Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DS
DS/72
3.60
9.06
2
42
68
Grzegorz Samol
Marek Juszczak
5.0
5.0
WP
WP/120
9.01
2
43
18
Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
8.86
2
44
8
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
2.0
2.0
DS
DS/269
8.15
2
45
92
Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WP
WP/252
3.60
7.53
2
46
50
Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/282
6.93
2
47
98
Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/252
3.60
4.91
1
48
54
Mieczysław Hauswirt
Jacek Musiał
0.5
3.0
MA
MA/282
4.24
1
49
106
Tomasz Freitag
Janusz Kościelny
5.0
9.0
WP
WP/292
3.72
1
50
93
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WP
WP/252
3.60
2.72
1
51
43
Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/282
2.36
1
52
42
Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
3.0
MA
MA/282
1.89
1
53
69
Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
1.11
1
54
6
Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DS
DS/269
1.07
1
55
116
Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZP
ZP/308
0.54
1
56
27
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DS
DS/72
3.60
-0.06
1
57
56
Janina Kalinowska
Tadeusz Serafiński
0.0
0.0
MA/282
-0.52
1
58
114
Mirosław Sankiewicz
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZP
ZP/308
-0.61
59
16
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DS
DS/67
-1.74
60
103
Anna Filipiak
Roman Wiertelak
0.0
0.0
WP/292
-1.99
61
115
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/308
-1.00
-3.17
62
21
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
-3.87
63
11
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
-3.96
64
20
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
-4.06
65
55
Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
1.5
MA
MA/282
-5.25
66
4
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DS
DS/269
-5.27
67
24
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
3.60
-5.83
68
46
Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/282
-7.00
69
59
Andrzej Łodziński
Karol Kasperkiewicz
1.0
1.5
MA
MA/282
-7.52
70
40
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.0
2.0
MA
MA/282
-7.86
71
17
Marek Bałdysz
Zdzisław Malkiewicz
13.0
4.0
DS
DS/67
-8.05
72
13
Anna Jankowska
Marian Szymonowicz
3.0
11.0
DS
DS/67
-8.68
73
64
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.5
1.0
WP
WP/120
-9.04
74
90
Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WP
WP/252
3.60
-9.06
75
97
Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
0.5
WP
WP/252
3.60
-11.37
76
81
Janusz Suszczyński
Krzysztof Jordan
5.0
2.5
WP
WP/247
-12.15
77
73
Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WP
WP/247
-12.22
78
38
Wiesław Olszewski
Marek Jaroszkiewicz
2.0
2.5
MA
MA/282
-12.32
79
86
Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WP
WP/247
-13.48
80
60
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.5
MA
MA/282
-13.69
81
19
Małgorzata Turska-Marcinowska
Piotr Klubiński
7.0
9.0
DS
DS/67
-13.81
82
104
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DS
WP/292
-13.87
83
36
Iwona Klorek
Andrzej Reda
0.0
1.5
MA
MA/282
-14.52
84
99
Grzegorz Więcek
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.5
DS
WP/292
-15.14
85
58
Adam Olbrychowski
Adam Kowalczyk
0.0
0.0
MA/282
-16.95
86
77
Wojciech Frąckowiak
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247
-17.25
87
31
Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DS
DS/72
3.60
-18.31
88
63
Tadeusz Grewling
Franciszek Szklennik
2.5
0.0
WP
WP/120
-20.29
89
26
Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DS
DS/72
3.60
-20.48
90
48
Janina Orłowska
Zbigniew Kozerski
1.5
1.0
MA
MA/282
-22.59
91
51
Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MA
MA/282
-23.72
92
22
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DS
DS/67
-24.74
93
25
Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DS
DS/72
3.60
-25.15
94
101
Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DS
WP/292
-25.87
95
113
Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZP
ZP/308
-28.08
96
85
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/247
-28.38
97
76
Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WP
WP/247
-31.03
98
15
Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DS
DS/67
-31.53
99
71
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WP
WP/247
-32.14
100
112
Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZP
ZP/308
-33.82
101
96
Jan Olkowicz
Marek Smuszkiewicz
4.0
0.0
WP
WP/252
3.60
-35.45
102
62
Zbigniew Roth
Wiesław Sierzchuła
2.5
3.0
WP
WP/120
-36.16
103
7
Jerzy Gajek
Stanisław Depta
0.0
0.0
DS
DS/269
-38.37
104
111
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
-38.79
105
105
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
WP/292
-39.40
106
75
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WP
WP/247
-39.82
107
67
Maria Kowal
Marta Smętek
0.0
0.0
WP
WP/120
-42.35
108
78
Piotr Biderman
Jerzy Żmudziński
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247
-42.46
109
5
Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS
DS/269
-42.84
110
47
Anna Zalewska
Jacek Jeleński
0.5
1.0
MA
MA/282
-47.14
111
53
Małgorzata Hołownia-Siwińska
Marek Siwiński
0.0
0.0
MA/282
-58.39
112
74
Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
1.0
1.0
WP
WP/247
-58.65
113
34
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Krystyna Goreń
1.5
0.5
MA
MA/282
-78.22
Statystyka ośrodków...