Turniej na maksy
Środa, 27 lutego 2019
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
82
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
64.70
19
9
43
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
59.75
15
11
78
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
59.12
13
12
50
Agata Kowal
Jakub Kowal
7.0
12.0
MP
MP/40
59.07
13
15
59
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
58.42
11
16
71
Waldemar Rybka
Grzegorz Superson
5.0
12.0
MP
MP/40
58.28
11
18
52
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MP
MP/40
57.10
10
20
76
Rafał Skalny
Dominik Rajtar
1.0
2.0
MP
MP/40
56.79
8
21
67
Piotr Szewczyk
Jan Surdej
0.5
1.0
MP
MP/40
56.23
8
23
80
Jacek Herman
Adam Krysa
11.0
11.0
MP
PK
MP/40
55.97
7
24
69
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
55.88
6
36
72
Maciej Mąka
Janusz Buksa
5.0
7.0
MP
MP/40
54.34
3
37
58
Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MP
MP/40
54.18
3
45
41
Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MP
MP/40
53.12
3
47
81
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MP
MP/40
52.59
2
51
40
Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MP
MP/40
52.31
2
52
51
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MP
MP/40
52.14
2
53
63
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
1.5
MP
MP/40
51.93
2
56
60
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
21.0
19.0
SL
MP
MP/40
51.25
2
58
68
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
51.14
1
59
39
Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
4.0
MP
MP/40
50.88
1
61
45
Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MP
MP/40
50.73
1
64
61
Piotr Dziedzic
Marian Czopek
1.0
7.0
MP
MP/40
50.48
1
66
44
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
13.0
13.0
MP
MP/40
50.03
1
67
46
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
49.88
68
74
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
49.86
72
42
Piotr Wzorek
Patryk Mrukot
3.0
1.0
MP
MP/40
49.33
75
84
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MP
MP/40
48.94
77
37
Józef Barczyk
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MP
MP/40
48.80
79
83
Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
48.59
80
38
Maksymilian Chodacki
Wit Klapper
7.0
21.0
SL
MP/40
48.47
81
53
Artur Madej
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.5
MP
MP/40
48.06
85
77
Sylwester Żelazny
Sławomir Skocz
1.5
2.0
MP
MP/40
47.58
86
57
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MP
MP/40
47.54
87
49
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MP
MP/40
47.40
95
70
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
4.0
MP
MP/40
46.74
96
47
Łukasz Baniak
Krzysztof Piotrowski
1.5
2.0
MP
MP/40
46.70
99
54
Wacław Gąssowski
Aleksander Jezioro
12.0
21.0
MP
MP/40
45.96
102
66
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MP
MP/40
45.55
107
75
Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MP
MP/40
44.82
109
79
Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
13.0
4.0
MP
MP/40
44.39
113
65
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
42.91
116
62
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
40.89
118
73
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MP
MP/40
40.63
120
48
Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MP
MP/40
40.32
122
64
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
7.0
2.5
MP
MP/40
40.10
126
55
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
38.81
132
56
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.0
0.0
MP
MP/40
34.29
Statystyka ośrodków...