Turniej na maksy
Środa, 13 lutego 2019
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
8
59
Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MP
MP/40
61.54
16
18
69
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/40
57.27
11
19
52
Wit Klapper
Marcin Wilczyński
21.0
5.0
SL
MP
MP/40
-0.19
56.71
10
23
38
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
56.28
8
24
79
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MP
MP/40
-0.19
56.26
7
27
77
Andrzej Żugaj
Janusz Sokołowski
1.5
1.5
MP
MP/40
55.86
6
29
75
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MP
MP/40
55.16
5
30
80
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
4.0
21.0
MP
MA
MP/40
55.15
4
31
42
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MP
MP/40
54.81
4
35
63
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
54.71
4
37
41
Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MP
MP/40
54.63
4
39
70
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
13.0
MP
MP/40
54.53
4
44
64
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
53.41
3
45
47
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
52.92
3
46
71
Andrzej Lubojemski
Marek Adamczyk
13.0
7.0
MP
MP/40
52.85
3
51
51
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/40
52.24
2
52
72
Adam Cichoń
Mateusz Sobczak
3.0
9.0
MP
DS
MP/40
52.18
2
56
56
Aleksandra Talaczek
Tadeusz Garbacik
2.0
13.0
MP
MP/40
51.75
2
57
48
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
51.58
2
58
62
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
51.53
2
62
43
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
50.74
1
64
58
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MP
MP/40
50.58
1
67
45
Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
2.5
MP
MP/40
50.23
1
69
74
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/40
50.16
1
71
76
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
50.02
1
75
78
Ryszard Jaśkiewicz
Jacek Herman
11.0
11.0
MP
MP/40
49.45
76
46
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
49.38
81
57
Katarzyna Michałek
Janusz Wrześniak
7.0
4.0
MP
MP/40
48.59
83
66
Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
1.5
PK
MP
MP/40
48.51
85
49
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
7.0
2.5
MP
MP/40
48.24
89
55
Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
47.89
92
39
Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MP
MP/40
47.54
94
37
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
47.34
101
53
Wacław Gąssowski
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
MP
MP/40
46.75
102
61
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
21.0
21.0
MP
SL
MP/40
46.62
104
50
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.0
0.0
MP
MP/40
46.10
111
40
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
3.0
MP
MP/40
44.99
115
73
Sylwester Żelazny
Sławomir Skocz
1.5
2.0
MP
MP/40
44.29
124
54
Janusz Buksa
Maciej Mąka
7.0
5.0
MP
MP/40
42.40
126
67
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
41.77
129
65
Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MP
MP/40
41.17
132
44
Piotr Dziedzic
Dariusz Motyl
1.0
1.5
MP
MP/40
40.94
134
68
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MP
MP/40
38.91
137
60
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MP
MP/40
35.68
Statystyka ośrodków...