Turniej na maksy
Poniedziałek, 17 marca 2014
Wyniki z 13 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/52
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
13
185
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
13.0
WP
WP/52
60.78
24
16
178
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
1.5
1.5
WP
WP/52
59.71
22
21
201
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
12.0
WP
WP/52
59.32
19
25
189
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
4.0
2.0
WP
WP/52
57.71
17
27
190
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
4.0
WP
WP/52
57.63
16
29
186
Dominik Malkowski
Ewa Mielcarzewicz
1.5
4.0
WP
WP/52
57.46
14
32
179
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
PM
WP/52
56.96
12
39
184
Cezary Serek
Włodzimierz Starkowski
7.0
19.0
WP
DS
WP/52
55.92
8
41
188
Karol Mońko
Andrzej Witkowski
2.5
18.0
WP
WP/52
55.46
7
42
199
Justyna Stachowiak
Włodzimierz Kwiatkowski
2.5
12.0
WP
WP/52
55.19
7
47
177
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
4.0
4.0
WP
WP/52
54.60
6
57
192
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/52
53.49
5
61
195
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WP
WP/52
53.12
5
65
176
Zygmunt Grzegorczyk
Janusz Kopras
7.0
2.0
WP
WP/52
52.76
4
77
171
Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
2.0
2.0
WP
WP/52
51.64
3
78
196
Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WP
WP/52
51.62
3
82
193
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
2.5
2.5
WP
WP/52
51.37
2
94
187
Marek Janik
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/52
50.75
1
103
197
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
4.0
4.0
WP
WP/52
49.83
105
182
Jerzy Bajka
Stanisław Haręźlak
4.0
2.5
WP
WP/52
49.79
119
191
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WP
WP/52
48.15
122
198
Adam Peszke
Małgorzata Augustyn
4.0
1.0
WP
WP/52
47.66
136
169
Barbara Podgórska
Jadwiga Nowak
2.5
7.0
WP
WP/52
46.33
137
183
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WP
WP/52
46.29
152
172
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
1.5
4.0
WP
WP/52
44.96
155
174
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.5
4.0
WP
WP/52
44.75
163
175
Włodzimierz Bąk
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
WP
WP/52
44.31
180
194
Andrzej Dymek
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WP
WP/52
41.94
187
200
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
0.5
WP
WP/52
39.63
192
180
Henryk Duszyński
Jerzy Roszak
2.5
7.0
WP
WP/52
38.42
193
173
Ryszard Nowicki
Hieronim Nowacki
2.5
4.0
WP
WP/52
38.38
194
170
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
0.0
4.0
NZ
WP
WP/52
38.27
196
202
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
2.5
WP
WP/52
34.89
Statystyka ośrodków...