Turniej o Puchar 100-lecia Powstania Wielkopolskiego (maksy)
Czwartek, 27 grudnia 2018
Wyniki z 24 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/317
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
168
Kamil Walczyk
Przemysław Zawada
7.0
19.0
SW
MA
MP/317
67.25
75
7
159
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
18.0
15.0
SW
MP/317
66.04
60
10
180
Marcin Radwański
Paweł Miłkowski
1.0
0.5
MP
MP/317
64.87
50
20
197
Stanisław Ciach
Anna Bułat
4.0
3.0
OP
MP
MP/317
62.46
44
21
186
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MA
MP/317
62.41
44
26
183
Andrzej Riss
Jadwiga Jeziorska
2.5
2.0
PM
MP/317
61.14
41
68
198
Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
0.5
0.5
MA
MP/317
57.40
21
73
187
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
11.0
12.0
MP
MP/317
57.04
19
95
164
Anna Kuśper
Michał Grzemowski
1.0
0.5
MP
MP/317
55.74
10
108
173
Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
MP/317
55.19
9
114
167
Ryszard Pietrzak
Grażyna Śniadewicz
1.5
1.0
MA
MP/317
54.97
9
116
165
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
0.0
0.0
PM
MP/317
54.86
8
124
189
Krzysztof Ziewacz
Zbigniew Hałaczkiewicz
5.0
5.0
MP
LU
MP/317
54.28
8
129
185
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LD
MP/317
53.86
7
162
188
Sławomir Kunz
Tomasz Brus
0.0
0.0
MP/317
52.63
5
169
194
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
1.0
1.0
MA
MP/317
52.25
4
179
178
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
2.0
2.0
WM
MP/317
51.77
3
184
195
Anna Stelmach
Jan Styczyński
1.5
5.0
SL
MP/317
51.61
3
190
166
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/317
51.12
2
205
179
Mieczysław Magott
Ludwik Murat
3.0
4.0
OP
LU
MP/317
50.25
1
222
170
Urszula Niespodziewańska
Liliana Suflida
0.0
0.5
MA
LD
MP/317
49.45
234
169
Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
MP/317
48.74
254
174
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
0.0
0.5
MA
WM
MP/317
47.91
260
163
Alicja Pers
Marek Zarzycki
0.0
0.5
MA
MP
MP/317
47.70
277
160
Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
1.0
1.0
MA
MP/317
47.04
285
171
Ewa Piotrowska
Maryla Nakoneczna
1.0
1.5
MA
ZP
MP/317
46.73
291
162
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
MP/317
46.41
301
177
Jacek Kowalewski
Marek Szymborski
2.5
4.0
MA
PM
MP/317
45.95
315
181
Jacek Adamczyk
Maria Wójcik
7.0
5.0
SW
MP/317
45.09
333
161
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
9.0
2.0
MA
PM
MP/317
44.11
338
184
Jolanta Gliwięcka
Ryszard Muchorski
0.0
0.0
MP/317
43.81
342
196
Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
MP/317
43.61
355
182
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.0
1.0
WM
MP/317
42.53
382
176
Ryszard Lechociński
Marek Kowalski
0.0
0.0
MP/317
40.76
402
190
Magdalena Matuszewska
Daria Łądkiewicz
0.0
0.0
MP
MP/317
37.52
409
175
Jakub Smoleń
Dominik Drwal
0.5
0.5
MP
MP/317
35.89
410
191
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Ewa Badzioch
0.0
0.0
MA
MP
MP/317
35.65
417
172
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
0.0
0.5
MA
MP/317
34.36
422
193
Adam Rydz
Jerzy Wilczek
3.0
3.0
SW
WP
MP/317
31.41
Statystyka ośrodków...