Turniej na maksy
Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Wyniki z 21 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
238
Janusz Przybyszewski
Wacław Janicki
11.0
17.0
PM
WP
PM/102
66.87
42
2
116
Jarosław Kawczyński
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.5
MA
MA/46
66.17
42
3
271
Marek Parol
Marek Szymborski
4.0
4.0
PM
PM/299
65.22
41
4
148
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
3.0
3.0
MP
MP/138
64.70
41
5
156
Sławomir Czech
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
63.73
40
6
106
Wojciech Palmowski
Dariusz Biedrzycki
9.0
7.0
MA
MA/321
62.67
40
7
43
Tadeusz Kowalik
Roland Lippik
5.0
5.0
DS
DS/72
62.66
39
8
117
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.5
MA
MA/46
62.37
39
9
346
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
62.24
38
10
289
Andrzej Burczyk
Czesław Pertkiewicz
4.0
0.0
PM
PM/299
61.84
38
11
53
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
5.0
KP
KP/50
61.64
37
12
225
Andrzej Janda
Wojciech Micek
5.0
4.0
PK
PK/51
61.54
37
13
351
Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WP
WP/247
61.53
36
14
8
Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DS
DS/336
61.40
36
15
216
Piotr Wulkiewicz
Andrzej Prasalski
7.0
7.0
PD
PD/81
61.35
35
16
291
Kazimierz Bonik
Ireneusz Siemieniuk
2.5
0.5
PM
PM/299
61.29
35
17
39
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
61.17
35
18
172
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/40
60.86
34
19
29
Maria Tomczewska
Marek Kozłowski
7.0
4.0
PM
DS
DS/67
60.75
34
20
84
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
3.0
5.0
LD
LD/48
60.51
33
21
336
Wojciech Zimniak
Ryszard Szamałek
4.0
4.0
WP
WP/147
60.36
33
22
249
Michał Gutowski
Włodzimierz Wasielewski
4.0
2.5
PM
PM/102
60.33
32
23
20
Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
60.21
32
24
212
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
7.0
5.0
PD
PD/81
60.13
32
25
366
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/247
60.03
31
26
335
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
2.0
WP
WP/147
59.83
31
27
54
Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
4.0
5.0
KP
KP/50
59.82
30
28
254
Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
19.0
18.0
PM
PM/102
59.76
30
29
75
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.5
5.0
LB
LB/265
59.47
29
30
364
Sławomir Piechocki
Tomasz Wasilewski
9.0
7.0
WP
WP/247
59.20
29
31
241
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/102
58.99
29
32
6
Piotr Korecki
Adam Szuszkiewicz
7.0
3.0
LB
DS
DS/336
58.82
28
33
90
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
58.73
28
34
279
Andrzej Kulikowski
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PM
PM/299
58.67
27
35
143
Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/137
58.26
27
36
159
Piotr Stefanów
Robert Rostek
2.0
3.0
MP
LU
MP/40
58.17
26
37
55
Andrzej Jarmużek
Jarosław Żurawski
4.0
5.0
KP
KP/50
58.05
26
38
23
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
57.89
25
39
259
Rafał Bownik
Krzysztof Przybielski
7.0
3.0
PM
PM/102
57.70
25
40
128
Maciej Wiącek
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MA
MA/65
57.69
25
41
76
Zbigniew Ćwiertniak
Mirosław Miłaszewicz
0.0
5.0
LB
LB/265
57.64
24
42
25
Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
1.0
3.0
DS
DS/67
57.63
24
43
224
Marek Michalski
Stanisław Malinowski
5.0
5.0
PK
PK/51
57.52
23
44
89
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LD
LD/48
57.45
23
45
223
Tadeusz Chmielowiec
Bogdan Rojkowicz
4.0
5.0
PK
PK/51
57.40
22
46
140
Andrzej Hycnar
Wiesława Kotelon
13.0
2.5
PK
MP
MP/137
57.36
22
47
269
Ewa Stukan
Stanisław Okrzesik
2.0
0.0
PM
PM/299
-0.17
57.33
22
48
379
Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WP
WP/247
57.32
21
49
109
Wojciech Adamkiewicz
Radosław Jaszczak
4.0
1.5
MA
MA/321
57.25
21
50
325
Tadeusz Parylak
Wojciech Czekaj
5.0
3.0
SL
SL/87
57.25
20
51
298
Andrzej Maszczyszyn
Henryk Grządziel
11.0
13.0
SL
SL/87
57.23
20
52
42
Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
5.0
KP
DS
DS/72
57.10
19
53
198
Jerzy Jankowski
Marek Kawałko
2.5
2.5
OP
OP/273
56.92
19
54
69
Stanisław Łański
Andrzej Sielużycki
9.0
2.5
KP
KP/50
56.90
19
55
155
Jan Gorczyca
Wojciech Gorczyca
2.5
0.0
MP
MP/138
56.90
18
56
247
Mirosław Małypan
Wiesław Andruk
4.0
9.0
PM
MA
PM/102
56.89
18
57
115
Szczepan Okonkowski
Piotr Watemborski
0.0
1.5
MA
MA/46
56.84
17
58
124
Leszek Szeląg
Adam Amrozy
5.0
4.0
MA
MA/65
56.84
17
59
87
Marcin Zbroja
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
56.81
16
60
358
John Catlow
Włodzimierz Kwiatkowski
2.5
12.0
WP
WP/247
56.79
16
61
311
Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
7.0
7.0
SL
SL/87
56.79
16
62
73
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
56.60
15
63
252
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
56.55
15
64
28
Krzysztof Lewandowski
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
56.53
14
65
110
Bogdan Jaskulski
Kazimierz Głowacki
4.0
2.5
MA
MA/321
56.40
14
66
328
Andrzej Szymczak
Ireneusz Kowalczyk
17.0
21.0
SL
SL/87
56.32
13
67
135
Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MP
MP/137
56.30
13
68
121
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
56.24
12
69
100
Robert Truszkowski
Waldemar Gnatkowski
2.0
1.0
MA
MA/321
56.20
12
70
318
Jerzy Radomski
Stefan Kowalczyk
12.0
18.0
SL
SL/87
56.17
12
71
341
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
56.11
11
72
367
Witold Szczepaniak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WP
WP/247
56.04
11
73
278
Anna Ostrowska
Piotr Kamoda
0.5
1.0
PM
PM/299
56.00
10
74
171
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
55.95
10
75
131
Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
MA
MA/65
55.90
9
76
125
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
55.88
9
77
9
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DS
DS/336
55.73
9
78
349
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
15.0
15.0
WP
WP/247
55.64
9
79
266
Witold Kaliński
Dariusz Zieliński
12.0
4.0
PM
PM/102
55.61
9
80
355
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
13.0
11.0
WP
WP/247
55.38
9
81
322
Adam Robak
Stanisław Fangor
13.0
13.0
SL
SL/87
55.35
9
82
170
Janusz Natorski
Aleksander Jezioro
5.0
21.0
MP
MP/40
55.30
8
83
213
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
4.0
4.0
PD
PD/81
55.15
8
84
51
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
55.13
8
85
380
Zofia Mikołajczyk
Piotr Busse
4.0
19.0
WP
LB
WP/247
55.05
8
86
384
Eugeniusz Grzybek
Jerzy Mścisz
9.0
13.0
WP
WP/247
55.05
8
87
4
Waldemar Maciejewski
Aleksander Zdybel
3.0
9.0
DS
MP
DS/336
55.02
8
88
353
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
55.02
8
89
194
Wacław Wyżga
Bronisław Mucha
3.0
3.0
MP
MP/45
54.98
8
90
179
Małgorzata Praszałowicz
Marek Kiepura
5.0
5.0
MP
MP/40
54.97
8
91
2
Marcin Rój
Aleks Bukat
2.0
1.5
DS
DS/336
54.96
8
92
34
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
3.0
DS
DS/67
54.92
8
93
177
Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
13.0
7.0
MP
MP/40
54.85
8
94
26
Michał Stadnik
Andrzej Chodowski
5.0
2.0
DS
DS/67
0.38
54.78
8
95
312
Henryk Kopernok
Aleksander Drabczyk
5.0
3.0
SL
SL/87
54.78
7
96
347
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
54.75
7
97
111
Zbigniew Garlej
Andrzej Niewiadomski
4.0
5.0
MA
MA/321
54.72
7
98
123
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
4.0
4.0
MA
MA/65
54.66
7
99
371
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/247
54.66
7
100
301
Michał Bojanowski
Rudolf Zając
9.0
11.0
SL
SL/87
54.65
7
101
256
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
18.0
5.0
PM
MP
PM/102
54.56
7
102
83
Waldemar Gałek
Kazimierz Adamski
4.0
2.5
LD
LD/48
54.50
7
103
295
Krystyna Murzyn
Ewa Zagórska-Onoszko
0.0
0.0
PM
PM/299
54.49
7
104
265
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.5
PM
PM/102
54.37
7
105
38
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
54.30
7
106
333
Rajmund Wiśniewski
Robert Górny
4.0
5.0
KP
WP/147
54.23
7
107
56
Jerzy Bronisławski
Jerzy Powalisz
5.0
2.0
KP
KP/50
54.12
7
108
200
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OP
OP/273
53.87
7
109
373
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
53.80
6
110
323
Stefan Osadnik
Marek Kostur
9.0
5.0
SL
SL/87
53.76
6
111
320
Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.5
12.0
SL
SL/87
53.76
6
112
273
Barbara Gostomska
Józef Dłużak
0.0
0.0
PM
PM/299
53.70
6
113
185
Andrzej Ołdakowski
Krzysztof Bielczyk
0.0
0.0
MP
MP/45
53.69
6
114
77
Stanisław Miłaszewicz
Jerzy Ryndak
5.0
5.0
LB
LB/265
53.68
6
115
197
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
53.68
6
116
281
Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
7.0
9.0
PM
PM/299
53.68
6
117
365
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/247
53.67
6
118
313
Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
4.0
4.0
SL
SL/87
53.61
6
119
46
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
53.39
6
120
350
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
12.0
4.0
WP
WP/247
53.22
6
121
233
Thomas Mathiasen
Marius Lyhne-Knudsen
5.0
5.0
NZ
PM/102
53.17
6
122
165
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/40
53.16
5
123
270
Zbigniew Grabowski
Stanisław Grajewski
0.0
1.0
PM
PM/299
-0.17
53.13
5
124
3
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DS
DS/336
53.09
5
125
280
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PM
PM/299
53.03
5
126
52
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
1.5
1.5
KP
KP/50
52.71
5
127
319
Krzysztof Gaweł
Janusz Pisarek
7.0
7.0
SL
SL/87
52.70
5
128
192
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
3.0
3.0
MP
MP/45
52.56
5
129
85
Edward Kałużny
Stanisław Dróżdż
0.0
0.0
LD
LD/48
52.56
5
130
292
Piotr Kowalewski
Andrzej Żylis
1.0
1.0
PM
PM/299
52.51
5
131
174
Piotr Stopa
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
52.50
5
132
338
Andrzej Przybylski
Wojciech Kus
2.0
3.0
WP
WP/147
52.44
5
133
71
Zdzisław Dolata
Piotr Rewak
3.0
3.0
LB
LB/265
52.32
5
134
133
Bolesław Krzewski
Leszek Łuniewski
9.0
12.0
MA
MA/65
52.28
5
135
70
Jerzy Kowalski
Mirosław Graczkowski
13.0
5.0
KP
KP/50
52.28
5
136
181
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/40
52.23
4
137
250
Leszek Ekert
Krzysztof Czapczyk
3.0
3.0
PM
PM/102
52.22
4
138
33
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
52.10
4
139
188
Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MP
MP/45
52.09
4
140
361
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
52.06
4
141
162
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
52.05
4
142
91
Lesław Pyda
Krzysztof Różycki
0.0
0.0
LD
LD/48
52.00
4
143
272
Andrzej Hinz
Janusz Michalak
0.0
0.5
PM
PM/299
51.98
4
144
112
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/321
51.92
4
145
211
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
2.5
PD
PD/81
51.85
4
146
61
Tadeusz Rakoczy
Andrzej Karczewski
2.5
4.0
KP
KP/50
51.79
4
147
329
Mirosław Zieliński
Andrzej Piecuch
13.0
9.0
SL
SL/87
51.72
4
148
186
Andrzej Liwoch
Leszek Matusik
2.5
3.0
MP
MP/45
51.67
4
149
88
Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
LD
LD/48
51.54
3
150
191
Honoriusz Piech
Jacek Piech
4.0
1.5
MP
MP/45
51.51
3
151
157
Sławomir Kowalski
Tadeusz Przybycień
2.0
2.0
MP
MP/138
51.49
3
152
285
Zofia Nosewicz
Lech Nosewicz
0.0
0.5
PM
PM/299
-0.17
51.47
3
153
189
Wioletta Matusik
Andrzej Sadowski
2.5
2.0
MP
MP/45
51.44
3
154
94
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
51.42
3
155
378
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.5
2.5
WP
WP/247
51.39
3
156
327
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
51.28
3
157
229
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
51.27
3
158
345
Jacek Gronowski
Tadeusz Kubów
1.0
0.5
WP
WP/147
51.23
3
159
144
Robert Mostek
Sławomir Reising
4.0
4.0
MP
MP/137
51.22
3
160
169
Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MP
MP/40
51.14
3
161
215
Adam Szempliński
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PD
PD/81
51.10
3
162
268
Benedykta Kadłubicka
Zbigniew Porębski
0.0
1.0
PM
PM/299
51.09
3
163
243
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
2.0
PM
PM/102
50.99
2
164
150
Marian Socha
Hieronim Alibożek
0.0
0.0
MP
MP/138
50.91
2
165
348
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WP
WP/247
50.82
2
166
104
Dawid Kołodziejski
Piotr Marudziński
2.0
5.0
WM
MA/321
50.81
2
167
321
Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SL
SL/87
50.75
2
168
363
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WP
WP/247
50.75
2
169
187
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.5
MP
MP/45
50.71
2
170
383
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/247
50.70
2
171
218
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
7.0
4.0
PD
PD/81
50.64
2
172
244
Bogumił Macierzyński
Marek Niesłuchowski
9.0
5.0
PM
PM/102
50.59
2
173
57
Tadeusz Wasilewski
Piotr Szczuka
5.0
9.0
KP
KP/50
50.55
2
174
199
Antoni Żółtański
Eryk Hamerski
3.0
3.0
OP
OP/273
50.48
2
175
203
Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
1.5
OP
OP/273
50.46
2
176
105
Kazimierz Dobrzyniecki
Marian Rutkowski
5.0
5.0
MA
MA/321
50.44
1
177
32
Waldemar Majewski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DS
DS/67
50.40
1
178
30
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
50.37
1
179
47
Jan Pawlikaniec
Sylwester Gołdyn
5.0
2.0
WP
DS
DS/72
50.31
1
180
68
Arnold Borkowski
Wacław Danilczuk
0.0
5.0
KP
KP/50
50.28
1
181
334
Maciej Szczepański
Maciej Młynarczyk
2.0
5.0
WP
WP/147
50.27
1
182
16
Krzysztof Ćwik
Samuel Bałdysz
5.0
5.0
DS
DS/67
50.23
1
183
294
Ewa Wasiluk
Malina Zalewska
0.0
0.0
PM
PM/299
50.16
1
184
78
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
50.02
1
185
359
Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WP
WP/247
49.97
1
186
142
Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/137
49.96
1
187
214
Janusz Kunicki
Jerzy Firs
0.5
1.5
PD
PD/81
49.96
1
188
17
Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
DS/67
49.95
1
189
253
Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
4.0
4.0
PM
PM/102
49.95
190
173
Grzegorz Superson
Mirosław Sady
12.0
12.0
MP
MP/40
49.89
191
314
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
5.0
21.0
SL
WP
SL/87
49.89
192
82
Krzysztof Cieślak
Jan Dziubałtowski
1.0
1.0
LD
LD/48
49.88
193
240
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PM
PM/102
49.81
194
101
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
2.0
5.0
WM
MA/321
49.79
195
208
Wojciech Jabłoński
Kamil Sawwa
5.0
4.0
PD
PD/81
49.67
196
293
Anna Zwierzewska
Tadeusz Stepokura
1.5
0.0
PM
PM/299
49.58
197
64
Włodzimierz Maćkowski
Małgorzata Bajerska-Wasilius
2.0
1.0
KP
KP/50
49.54
198
324
Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
7.0
SL
SL/87
49.54
199
231
Tomasz Mazur
Jan Lipior
4.0
5.0
PK
PK/51
49.54
200
49
Mariusz Żurek
Tadeusz Żurek
4.0
4.0
KP
KP/50
49.53
201
381
Włodzimierz Robak
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WP
WP/247
49.52
202
190
Andrzej Rybak
Bogusław Adamiec
1.5
1.0
MP
MP/45
49.49
203
93
Tadeusz Stodulski
Andrzej Skowroński
1.5
2.5
LD
LD/48
49.37
204
297
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
49.31
205
136
Piotr Markiewicz
Zdzisław Czajkowski
5.0
0.0
MP
MP/137
49.22
206
226
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/51
49.18
207
72
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LB
LB/265
49.12
208
147
Maciej Bajorek
Piotr Szewczyk
0.0
0.5
MP
MP/138
48.99
209
137
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/137
48.97
210
372
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WP
WP/247
48.92
211
339
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.5
WP
WP/147
48.89
212
24
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
48.89
213
309
Robert Krupiński
Paweł Korombel
4.0
5.0
SL
SL/87
48.85
214
354
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WP
WP/247
48.82
215
168
Leszek Faber
Maria Krasowska
3.0
4.0
MP
MP/40
48.82
216
81
Janusz Tańcula
Krzysztof Miedzierski
1.5
0.5
LD
LD/48
48.81
217
342
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
48.79
218
176
Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
3.0
7.0
MP
MP/40
48.76
219
184
Janusz Rżewski
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
48.75
220
183
Jacek Herman
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MP
MP/40
48.75
221
304
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SL
SL/87
48.73
222
98
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
48.69
223
305
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
48.67
224
386
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WP
WP/247
48.63
225
31
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
48.62
226
302
Alfred Bartkowiak
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SL
SL/87
48.60
227
126
Piotr Nowak
Tadeusz Gawroński
5.0
5.0
MA
MA/65
48.58
228
195
Józef Nastałek
Adam Waśko
4.0
5.0
MP
MP/45
48.45
229
332
Leszek Grzelak
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
48.41
230
160
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
48.32
231
370
Andrzej Dymek
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WP
WP/247
48.31
232
164
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
48.30
233
258
Wojciech Romaszko
Robert Krawczyk
4.0
5.0
PM
PM/102
48.16
234
154
Eugeniusz Liana
Rafał Knybel
1.0
0.0
MP
MP/138
48.12
235
209
Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
48.11
236
308
Andrzej Geisler
Krzysztof Łazikiewicz
4.0
2.0
SL
SL/87
48.10
237
22
Mirosław Kawecki
Marian Krzypkowski
0.5
1.5
DS
DS/67
0.38
48.09
238
152
Krzysztof Niebelski
Jerzy Krok
4.0
4.0
MP
MP/138
47.97
239
262
Paweł Gruszczyński
Maciej Kurant
7.0
0.0
WP
NZ
PM/102
47.97
240
205
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OP
OP/273
47.95
241
132
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MA
MA/65
47.92
242
180
Stanisław Sarat
Marian Nanke
3.0
5.0
MP
MP/40
47.92
243
41
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
47.79
244
377
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WP
WP/247
47.77
245
99
Marcin Stryczyński
Andrzej Gotz
4.0
1.0
MA
MA/321
47.75
246
368
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WP
WP/247
47.72
247
19
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DS
DS/67
47.65
248
58
Ryszard Kurpios
Lech Kobajło
2.0
1.5
KP
KP/50
47.55
249
50
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
4.0
2.0
KP
KP/50
47.53
250
260
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
47.48
251
296
Celina Maślanka
Jan Ulenberg
0.0
0.0
PM
PM/299
47.47
252
221
Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
4.0
2.5
PK
PK/51
47.46
253
235
Kazimierz Dominiak
Robert Czarnecki
9.0
5.0
PM
PM/102
47.38
254
251
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
5.0
PM
PM/102
47.33
255
119
Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
MA/46
47.26
256
138
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
47.21
257
1
Bogdan Nowakowski
Halina Pietrzykowska
4.0
3.0
DS
DS/336
47.20
258
12
Zdzisław Niemirski
Wacław Rój
0.0
1.5
NZ
DS
DS/336
47.12
259
306
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
5.0
21.0
SL
SL/87
47.08
260
178
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
46.93
261
35
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
46.93
262
326
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
7.0
11.0
SL
SL/87
46.90
263
299
Ryszard Janiszewski
Stanisław Gęga
2.5
2.5
SL
SL/87
46.75
264
86
Jacek Grzelczak
Jerzy Gaworczyk
13.0
5.0
LD
LD/48
46.74
265
145
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/137
46.74
266
139
Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
4.0
11.0
MP
MP/137
46.53
267
276
Elżbieta Celejewska
Marta Kapuścińska
0.0
0.0
PM
PM/299
46.51
268
175
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MP
MP/40
46.50
269
255
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
46.47
270
217
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/81
46.46
271
236
Christian Larsen
Soren Parbo
5.0
5.0
NZ
PM/102
46.43
272
232
Jerzy Matelowski
Mieczysław Cisło
3.0
0.0
PK
PK/51
46.40
273
14
Zbigniew Skórecki
Włodzimierz Kubas
3.0
2.5
DS
DS/336
46.38
274
228
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.5
PK
PK/51
46.28
275
10
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.5
3.0
DS
DS/336
46.26
276
151
Roman Morga
Wacław Pelczar
0.0
0.0
MP
MP/138
46.25
277
303
Cezary Góra
Dominika Ocylok
7.0
2.5
SL
DS
SL/87
46.25
278
246
Uffe Poulsen
Mogens Boysen
5.0
5.0
NZ
PM/102
46.18
279
263
Zbigniew Prasek
Remigiusz Góralczyk
5.0
5.0
PM
ZP
PM/102
46.14
280
62
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
3.0
5.0
KP
KP/50
46.14
281
207
Mirosław Hryszko
Krzysztof Baranowski
5.0
3.0
PD
PD/81
46.09
282
234
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
2.0
PM
PM/102
45.98
283
307
Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SL
SL/87
45.94
284
376
Paweł Fiebig
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WP
WP/247
45.89
285
202
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
45.88
286
362
Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WP
WP/247
45.88
287
369
Justyna Łaniewska
Jerzy Rodziewicz
2.0
5.0
WP
WP/247
45.84
288
201
Andrzej Bonczysty
Jerzy Brachmański
0.0
1.0
OP
OP/273
45.81
289
344
Stanisław Kowalczewski
Wojciech Kordys
1.0
0.0
WP
WP/147
45.70
290
227
Małgorzata Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/51
45.60
291
5
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
1.5
DS
DS/336
45.58
292
141
Jerzy Wielgus
Ziemowit Sacha
4.0
1.0
MP
MP/137
45.55
293
315
Leszek Niemiec
Andrzej Bacik
13.0
9.0
SL
SL/87
45.39
294
45
Ryszard Makuch
Jan Kulczycki
5.0
2.0
DS
DS/72
45.36
295
220
Halina Perkowska
Marian Urwanowicz
1.0
9.0
PD
PD/81
45.31
296
257
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.5
1.5
PM
PM/102
45.28
297
282
Regina Makulska
Józef Cioch
0.0
0.0
PM
PM/299
45.15
298
167
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
45.14
299
230
Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.5
4.0
PK
PK/51
45.12
300
286
Janina Błażuk
Maria Ewertowska
1.5
1.5
PM
PM/299
45.12
301
264
Alison Nissen
Roman Rudnicki
2.0
2.0
PM
PM/102
45.04
302
316
Jerzy Niemiec
Adam Ziętek
5.0
4.0
SL
SL/87
45.04
303
182
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
13.0
12.0
MP
MP/40
44.98
304
204
Zdzisław Szyksznian
Aleksander Dudek
3.0
3.0
OP
OP/273
44.94
305
108
Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
0.5
0.5
MA
MA/321
44.94
306
118
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/46
44.92
307
290
Danuta Drzewiecka
Andrzej Handke
0.0
0.0
PM
PM/299
-0.17
44.83
308
120
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
4.0
KP
MA
MA/46
44.73
309
66
Czesław Bury
Bogumił Drews
4.0
1.0
KP
KP/50
44.71
310
74
Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
44.67
311
382
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
44.64
312
352
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
44.55
313
129
Rafał Maszenda
Piotr Sobczak
3.0
5.0
MA
MA/65
44.54
314
277
Henryk Adamowicz
Antoni Skrzydlak
0.0
0.0
PM
PM/299
44.45
315
130
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
44.38
316
274
Jolanta Filipowicz
Zbigniew Wyderka
0.0
0.0
PM
PM/299
44.37
317
283
Danuta Rajzer
Wojciech Paszkowski
0.0
0.5
PM
PM/299
44.21
318
267
Anna Malawska
Wiesława Reiter
0.0
0.0
PM
PM/299
44.11
319
161
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
44.07
320
18
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
44.01
321
15
Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DS
DS/67
43.88
322
331
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
4.0
4.0
KP
WP/147
43.82
323
245
Lars Wohlert
Hans Rasmussen
5.0
5.0
NZ
PM/102
43.59
324
149
Jakub Rolak
Maciej Gorzkowicz
0.0
0.0
MP
MP/138
43.37
325
237
Marcin Ozga
Grażyna Płocka
0.0
0.5
PM
PM/102
43.36
326
163
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
43.02
327
275
Lucyna Kamecka
Maria Wróbel
0.0
0.0
PM
PM/299
43.01
328
102
Paweł Wróblewski
Grzegorz Nowiński
2.5
2.5
MA
MA/321
43.01
329
134
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
MA
MA/65
42.93
330
67
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.5
KP
KP/50
42.79
331
219
Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
0.5
0.5
PD
PD/81
42.74
332
59
Stefan Pigla
Mirosław Kuśmierek
5.0
2.0
KP
KP/50
42.70
333
222
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
42.69
334
146
Bronisław Micek
Roman Żurowski
7.0
0.0
MP
MP/137
42.66
335
357
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WP
WP/247
42.13
336
193
Andrzej Zawada
Jan Paluch
0.0
2.0
MP
MP/45
42.03
337
7
Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Boroń
0.0
0.0
NZ
DS
DS/336
41.92
338
80
Janusz Starke
Zbigniew Zalesiński
1.0
1.0
LB
LB/265
41.68
339
27
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
41.62
340
210
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
1.5
3.0
PD
PD/81
41.44
341
374
Małgorzata Węglewska
Tomasz Kuchta
1.5
0.0
WP
WP/247
41.40
342
196
Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MP
MP/45
41.39
343
48
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.5
2.0
DS
DS/72
41.26
344
300
Grzegorz Tomiczak
Stanisław Malik
0.0
0.0
SL
SL/87
41.05
345
375
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WP
WP/247
40.75
346
96
Zbigniew Dworzyński
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
40.69
347
261
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
5.0
4.0
PM
WM
PM/102
40.43
348
284
Halina Witkowska
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PM
PM/299
40.42
349
107
Bogdan Puchalski
Kazimierz Duszczyk
0.0
0.0
MA/321
40.41
350
21
Andrzej Bojda
Dariusz Budnik
1.0
2.5
DS
DS/67
-0.58
40.09
351
317
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
39.90
352
360
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
2.0
WP
WP/247
39.69
353
60
Marian Jankowski
Zbigniew Dąbek
4.0
5.0
KP
KP/50
39.66
354
11
Andrzej Jabłonowski
Daniel Mujstra
0.0
1.0
NZ
DS
DS/336
39.17
355
242
Waldemar Niewiński
Jacek Liszewski
0.0
0.0
PM
PM/102
39.04
356
44
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DS
DS/72
38.91
357
166
Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
1.5
PK
MP
MP/40
38.68
358
127
Jerzy Maszenda
Jerzy Dankowski
2.5
0.0
MA
MA/65
38.40
359
37
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
38.25
360
92
Anna Laris-Horoszko
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
38.19
361
114
Sławomir Malanowski
Szymon Dutkiewicz
2.0
5.0
MA
MA/46
37.97
362
65
Mieczysław Romanowski
Lucyna Gozdek
2.5
1.5
KP
KP/50
37.79
363
287
Czesław Justyniarski
Edmund Spławski
0.0
0.0
PM
PM/299
37.49
364
288
Ryszard Mielniczuk
Tomasz Onoszko
0.0
0.5
PM
PM/299
37.02
365
103
Jakub Milkamanowicz
Edward Gilert
2.5
0.0
WM
MA/321
36.37
366
340
Jolenta Morawska
Andrzej Kapela
0.0
0.0
WP
WP/147
35.52
367
239
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.5
3.0
PM
PM/102
35.14
368
385
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WP
WP/247
34.99
369
79
Tadeusz Marcinkowski
Józef Sikora
2.5
5.0
LB
LB/265
34.80
370
36
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
34.66
371
310
Elżbieta Świerk
Marian Jaworowski
0.5
0.5
SL
SL/87
34.03
372
113
Zbigniew Krześniak
Bogdan Kotarski
0.0
0.0
MA/46
33.49
373
337
Maria Kaźmierska
Andrzej Klimuk
0.0
0.5
WP
WP/147
33.02
374
95
Jerzy Jakubowski
Stanisław Zbroja
1.5
0.5
LD
LD/48
32.87
375
356
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
2.0
WP
WP/247
31.68
376
153
Dawid Szewczyk
Adrian Tokarz
0.0
0.0
MP
MP/138
27.40
Statystyka ośrodków...