Turniej na maksy
Czwartek, 29 listopada 2018
Wyniki z 11 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
49
Włodzimierz Rutkowski
Daniel Wacławek
4.0
2.0
MA
MA/58
68.45
13
2
38
Anna Zalewska
Paweł Olech
0.0
0.0
MA
MA/282
62.98
13
3
39
Stanisław Piech
Andrzej Reda
0.0
1.0
MA
MA/282
62.94
12
4
84
Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MP
MP/40
62.81
12
5
98
Jerzy Wilczek
Adam Kutszyński
3.0
1.5
WP
MP
MP/45
62.36
11
6
102
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
62.00
11
7
71
Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
2.0
4.0
WM
MA/88
61.52
10
8
95
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
0.0
0.0
MP
MP/45
60.85
10
9
58
Sylwester Sokół
Dariusz Kosiorek
4.0
2.0
LD
MA/86
59.72
9
10
79
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
4.0
2.0
MP
MP/40
59.58
9
11
20
Marian Nieznański
Sebastian Rawlik
7.0
3.0
LB
LB/127
59.26
8
12
43
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MA
MA/282
59.08
8
13
81
Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/40
58.60
7
14
82
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
58.33
7
15
86
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
57.81
6
16
63
Anna Liszewska
Tomasz Kopka
2.0
3.0
MA
MA/86
57.67
6
17
44
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MA
MA/58
57.59
5
18
7
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
1.5
2.0
DS
DS/269
56.54
5
19
6
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DS
DS/269
56.46
4
20
5
Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
2.0
DS
DS/269
56.43
4
21
59
Jerzy Znajdek
Tadeusz Szczepański
2.0
2.0
LD
MA
MA/86
56.30
3
22
15
Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KP
KP/355
56.16
3
23
33
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MA
MA/282
55.50
3
24
19
Lech Lorkiewicz
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LB
LB/127
55.24
3
25
62
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
2.5
2.5
MA
MA/86
55.19
3
26
2
Andrzej Barełkowski
Józef Grybel
2.0
3.0
DS
DS/269
55.09
3
27
101
Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MP
MP/45
54.38
3
28
10
Magdalena Kazimierczak
Przemysław Kacprzak
2.0
4.0
KP
KP/355
54.18
3
29
61
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MA
MA/86
54.15
2
30
29
Zdzisław Dolata
Stanisław Miłaszewicz
3.0
5.0
LB
LB/265
54.04
2
31
76
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
53.80
2
32
64
Krzysztof Pietruszka
Jakub Dziuba
2.5
2.0
MA
MA/86
53.68
2
33
21
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LB
LB/127
53.44
2
34
70
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
2.5
WM
MA/88
53.09
2
35
25
Andrzej Drgas
Tadeusz Lisiecki
2.5
2.0
LB
LB/265
53.01
2
36
83
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
53.00
2
37
85
Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
52.72
2
38
30
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
1.0
1.0
MA
MA/282
52.35
2
39
40
Grażyna Jeleńska
Jacek Jeleński
0.0
0.0
MA/282
51.99
2
40
16
Wiesław Skowron
Ryszard Góralski
4.0
2.5
LB
LB/127
51.97
2
41
11
Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KP
KP/355
51.89
1
42
12
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KP
KP/355
51.84
1
43
69
Kazimierz Dobrzyniecki
Dariusz Biedrzycki
5.0
7.0
MA
MA/88
51.81
1
44
23
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
2.0
2.5
LB
LB/265
51.76
1
45
13
Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
1.5
2.5
KP
KP/355
51.28
1
46
46
Elżbieta Wróblewska
Bogdan Kakietek
4.0
5.0
MA
MA/58
51.18
1
47
104
Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PK
PK/51
50.97
1
48
26
Edward Poniewiera
Mieczysław Skowroński
3.0
0.5
LB
LB/265
50.95
1
49
32
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
0.5
0.5
MA
MA/282
50.94
1
50
94
Stanisław Wrona
Maria Żaczek
0.0
0.0
MP
MP/45
50.64
1
51
72
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MA
MA/88
50.60
1
52
41
Joanna Szulakowska
Barbara Syta
0.0
0.0
MA/282
50.25
53
55
Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
5.0
4.0
MA
MA/58
50.08
54
80
Stanisław Miłkowski
Zbigniew Sagan
2.0
9.0
MP
MP/40
49.93
55
67
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
49.65
56
4
Grzegorz Czapulak
Andrzej Stachowiak
5.0
0.0
DS
DS/269
49.50
57
90
Barbara Batkiewicz
Wojciech Ogonowski
9.0
1.5
MP
MP/40
49.46
58
97
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.0
MP
MP/45
49.08
59
28
Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
48.84
60
27
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
48.45
61
68
Mieczysław Wierzbicki
Aleksander Makarewicz
0.0
0.0
MA
MA/88
48.12
62
77
Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
MP/40
47.42
63
24
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
47.30
64
57
Jakub Zatorski
Przemysław Nitek
1.5
2.5
MA
MA/86
46.99
65
52
Marek Jefremienko
Konstanty Pawlikaniec
0.0
3.0
MA
DS
MA/58
46.40
66
22
Stanisław Kondraciuk
Jerzy Musielak
0.0
1.0
LB
LB/265
46.38
67
74
Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MA
MA/88
46.23
68
34
Krystyna Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MA/282
46.01
69
48
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
45.97
70
47
Katarzyna Steć
Andrzej Łodziński
0.0
0.0
MA
MA/58
45.90
71
103
Zbigniew Niziołek
Andrzej Janda
2.5
5.0
PK
PK/51
45.66
72
45
Andrzej Dachowski
Stanisław Stachlewski
2.5
9.0
MA
MA/58
45.59
73
66
Jerzy Pałysa
Witold Moreń
1.5
0.0
MA
MA/88
45.53
74
50
Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MA
MA/58
45.18
75
36
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA/282
45.15
76
18
Andrzej Niziałek
Hubert Nehring
2.5
1.5
LB
LB/127
44.49
77
51
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
2.0
MA
MA/58
44.36
78
100
Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.0
1.0
MP
MP/45
44.16
79
8
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
4.0
3.0
DS
DS/269
43.82
80
73
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/88
43.45
81
3
Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DS/269
43.35
82
14
Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KP
KP/355
43.15
83
91
Bożena Pieczara
Piotr Pieczara
0.0
0.0
MP
MP/40
42.98
84
88
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
42.83
85
37
Adam Olbrychowski
Zygmunt Tolok
0.0
0.0
MA/282
42.55
86
31
Ilona Ziółkowska
Wojciech Bartnik
1.0
0.0
MA
MA/282
42.51
87
78
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.5
MP
MP/40
42.47
88
42
Alina Radlińska
Mirosława Jagiełło
0.0
0.0
MA/282
42.31
89
96
Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MP
MP/45
41.77
90
9
Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/355
41.51
91
105
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
41.37
92
89
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
4.0
3.0
MP
MP/40
41.20
93
87
Tytus Bisping
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MP
MP/40
40.58
94
56
Karolina Kamelak
Aleksandra Abka
1.0
1.0
MA
MA/86
40.56
95
92
Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MP
MP/40
40.49
96
53
Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
1.0
1.0
MA
MA/58
40.44
97
1
Ryszard Salwa
Janusz Mieleszko
0.0
0.0
DS/269
39.53
98
65
Kamila Kiraga
Dominik Kamelak
2.0
0.5
MA
MA/86
39.45
99
99
Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MP
MP/45
36.76
100
60
Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
0.5
1.5
MA
MA/86
36.29
101
17
Przemysław Wojtczak
Lutz Reichert
0.0
0.0
LB
NZ
LB/127
35.59
102
35
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.0
MA
MA/282
35.43
Statystyka ośrodków...