Turniej na maksy
Poniedziałek, 1 października 2018
Wyniki z 25 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
21
163
Wit Klapper
Piotr Stopa
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
60.63
37
23
170
Zbigniew Przeginiak
Mirosław Sady
4.0
12.0
MP
MP/40
60.38
36
48
189
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MP
MP/40
58.46
25
50
188
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
1.5
13.0
MP
MP/40
58.39
24
53
161
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
58.19
23
54
181
Adam Krysa
Jacek Herman
11.0
11.0
PK
MP
MP/40
58.15
22
70
187
Maciej Kędzierski
Szymon Ostrowski
3.0
1.5
MP
DS
MP/40
56.64
16
82
162
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
56.12
10
88
185
Marek Heichel
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
MP/40
55.96
9
96
160
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
55.70
9
114
166
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
55.04
7
122
156
Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MP
MP/40
54.50
7
124
186
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
54.35
7
152
182
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
52.93
5
197
165
Bogusław Wardzała
Barbara Batkiewicz
7.0
9.0
MP
MP/40
50.49
1
208
171
Piotr Radzikowski
Mirosław Kołton
9.0
9.0
MP
MP/40
50.10
213
175
Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
4.0
1.0
MP
MP/40
49.93
237
174
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
48.56
245
183
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MP
MP/40
48.27
248
173
Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MP
MP/40
48.10
256
158
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
47.95
257
155
Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MP
MP/40
47.94
262
169
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
47.77
272
176
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
47.17
283
178
Grzegorz Superson
Adam Cichoń
12.0
3.0
MP
MP/40
46.40
295
179
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
9.0
7.0
MP
MP/40
45.87
311
164
Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/40
45.13
333
159
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
43.75
336
180
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
43.50
345
168
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
42.73
355
167
Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MP
MP/40
41.94
360
184
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
LU
MP
MP/40
41.63
369
177
Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MP
MP/40
40.64
373
172
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
7.0
5.0
MP
MP/40
40.25
406
157
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
33.55
Statystyka ośrodków...