Turniej na maksy
Poniedziałek, 23 lipca 2018
Wyniki z 21 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
198
Justyna Żmuda
Kacper Kuflowski
17.0
2.0
MP
MP/40
66.12
41
17
184
Leszek Faber
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MP
MP/40
60.44
34
19
187
Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
60.31
33
32
183
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
4.0
4.0
MP
MP/40
58.72
28
53
178
Roman Madej
Szymon Superson
2.5
2.5
MP
MP/40
57.05
18
55
197
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
56.92
17
59
176
Barbara Batkiewicz
Marian Czopek
9.0
7.0
MP
MP/40
56.83
15
67
173
Aleksander Wodyński
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/40
56.04
12
73
189
Bogusław Wardzała
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MP
MP/40
55.80
9
82
199
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
55.18
8
108
188
Marek Kiepura
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
53.83
6
119
190
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MP
MP/40
53.18
5
130
185
Magdalena Lankosz
Wacław Gąssowski
9.0
12.0
MP
MP/40
52.60
5
136
169
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
52.40
4
161
194
Maciej Śliwiński
Lech Adamus
2.0
1.5
MP
MP/40
50.90
2
191
182
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
49.58
196
200
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
49.24
210
175
Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
48.52
222
196
Grzegorz Superson
Wit Klapper
11.0
21.0
MP
SL
MP/40
48.06
228
201
Maciej Kędzierski
Tomasz Stryszawski
3.0
9.0
MP
MP/40
47.91
230
186
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
47.81
234
181
Włodzimierz Wala
Łukasz Lebioda
19.0
19.0
MP
MP/40
47.73
243
203
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
47.22
255
193
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
46.67
256
204
Jacek Herman
Piotr Radzikowski
11.0
9.0
MP
MP/40
46.60
262
172
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
46.29
264
170
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.5
MP
MP/40
45.99
268
202
Marcin Kuflowski
Franciszek Kurlit
4.0
2.0
MP
MP/40
45.70
295
177
Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MP
MP/40
44.27
308
191
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
43.39
310
180
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
43.21
311
171
Antoni Paja
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
43.05
313
192
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
42.92
320
195
Maciej Kliś
Marek Heichel
4.0
4.0
MP
MP/40
42.55
326
174
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
41.70
358
179
Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MP
MP/40
35.28
Statystyka ośrodków...