Turniej na maksy
Poniedziałek, 21 maja 2018
Wyniki z 24 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
23
168
Jacek Stasica
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
58.98
28
30
174
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
58.21
25
39
173
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
57.66
21
44
157
Andrzej Lubojemski
Magdalena Lankosz
13.0
9.0
MP
MP/40
57.25
19
64
164
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/40
55.43
10
79
165
Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MP
MP/40
54.48
7
81
180
Łukasz Lebioda
Witold Stachnik
19.0
7.0
MP
MA
MP/40
54.46
7
88
156
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MP
MP/40
54.23
7
97
160
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
5.0
2.5
MP
MP/40
53.37
6
108
179
Grzegorz Superson
Piotr Stopa
11.0
13.0
MP
MP/40
52.69
5
115
177
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
52.36
5
129
185
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
2.0
2.5
MP
MP/40
51.38
4
138
182
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
9.0
7.0
MP
MP/40
51.16
3
150
171
Katarzyna Michałek
Janusz Wrześniak
7.0
3.0
MP
MP/40
50.68
2
159
155
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
50.40
1
160
172
Wit Klapper
Marek Orłowicz
21.0
2.5
SL
MP
MP/40
50.40
1
161
158
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
50.39
1
162
163
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
50.34
1
171
186
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
50.10
178
184
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
49.88
193
181
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
48.97
238
167
Halina Święch
Janusz Rżewski
7.0
5.0
MP
MP/40
47.11
244
183
Zdzisław Burda
Anna Burda
1.5
2.5
MP
MP/40
46.73
246
161
Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/40
46.62
250
178
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
46.15
266
176
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MP
MP/40
45.07
268
175
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
44.91
277
159
Piotr Stefanów
Jan Skuciński
2.0
5.0
MP
MP/40
44.00
299
162
Józef Barczyk
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
MP
MP/40
43.00
301
166
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
MP/40
42.69
305
170
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
42.05
324
169
Leszek Ochał
Andrzej Wójcik
2.5
3.0
MP
MP/40
39.51
Statystyka ośrodków...