Turniej na maksy
Środa, 18 kwietnia 2018
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka PK/118
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
97
Tomasz Twaróg
Eugeniusz Strzyż
4.0
5.0
MP
PK
PK/118
62.47
19
5
98
Marek Pietraszek
Tadeusz Przybyło
18.0
9.0
PK
PK/118
59.95
17
6
68
Zbigniew Czarnecki
Jan Porada
2.5
4.0
PK
PK/118
59.72
16
7
69
Przemysław Zawada
Jakub Zawada
17.0
7.0
MA
PK
PK/118
59.27
16
16
79
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
56.32
11
17
91
Bogusław Surowiec
Mieczysław Sipowicz
5.0
5.0
PK
PK/118
56.25
10
28
75
Jerzy Rybarski
Tomasz Jędrzejek
2.5
4.0
PK
PK/118
55.23
4
31
81
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
4.0
PK
PK/118
54.63
4
33
72
Robert Przybyło
Dariusz Kulpiński
7.0
9.0
PK
PK/118
54.59
4
36
71
Józef Wrona
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PK
PK/118
54.41
3
43
76
Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PK
PK/118
53.36
3
44
73
Jadwiga Roźniatowska
Tomasz Magryś
2.5
1.5
PK
PK/118
53.23
3
52
78
Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PK
PK/118
52.42
2
53
80
Tadeusz Dańczak
Jadwiga Żulińska
0.5
1.5
PK
PK/118
52.40
2
54
90
Leszek Jarosz
Jerzy Paja
4.0
7.0
PK
PK/118
52.22
2
60
74
Jan Rusin
Stanisław Sadło
5.0
5.0
PK
PK/118
51.48
1
68
93
Leszek Garbacik
Zdzisław Baryła
5.0
4.0
PK
PK/118
50.89
71
86
Hanna Łazarska
Janina Maślanka
3.0
1.0
PK
PK/118
50.33
73
89
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
2.5
2.5
PK
PK/118
50.08
85
95
Bogusław Kruczek
Bogusław Nidecki
11.0
5.0
PK
PK/118
48.63
86
85
Bolesław Smorąg
Waldemar Kaszuba
5.0
3.0
PK
PK/118
48.62
93
67
Kazimierz Dziok
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PK
PK/118
46.61
103
70
Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PK
PK/118
44.38
106
96
Leokadia Weryńska-Leja
Bogusław Ferenc
1.0
11.0
PK
PK/118
43.71
109
84
Wacław Gruszczyński
Renata Kielar
3.0
1.0
PK
PK/118
43.50
112
88
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
9.0
5.0
PK
PK/118
42.44
119
94
Adam Żarnowski
Wojciech Paszko
12.0
7.0
PK
MP
PK/118
41.43
120
82
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
0.0
0.0
PK
PK/118
40.84
121
92
Jerzy Góralczyk
Robert Kwiatkowski
5.0
3.0
PK
PK/118
-0.54
40.83
127
77
Iwona Malinka
Bogusław Malinka
0.0
0.0
PK
PK/118
36.47
130
87
Adam Maryniak
Adam Najdecki
0.0
0.0
NZ
PK/118
29.84
Statystyka ośrodków...