Turniej na maksy
Poniedziałek, 19 lutego 2018
Wyniki z 22 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
8
168
Aleksander Jezioro
Piotr Stopa
21.0
13.0
MP
MP/40
62.39
38
9
163
Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MP
MP/40
62.25
37
46
184
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
57.26
21
51
187
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
57.18
19
70
174
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
55.54
10
75
186
Grzegorz Superson
Mateusz Sobczak
11.0
9.0
MP
DS
MP/40
55.29
9
83
179
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
9.0
12.0
MP
MP/40
54.84
8
93
185
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
7.0
MP
MP/40
54.43
7
108
176
Tytus Bisping
Jan Skuciński
5.0
5.0
MP
MP/40
53.87
6
110
164
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
53.77
6
149
173
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
52.01
3
158
178
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MP
MP/40
51.52
2
165
188
Jacek Herman
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MP
MP/40
51.23
2
174
180
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
50.63
1
175
183
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.5
2.0
MP
MP/40
50.57
1
202
171
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
SL
MP
MP/40
49.24
214
189
Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MP
MP/40
48.70
218
162
Mieczysław Szwarc
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
48.55
233
165
Leszek Ochał
Andrzej Wójcik
2.5
3.0
MP
MP/40
47.67
237
172
Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
9.0
7.0
MP
MP/40
47.49
258
175
Piotr Stefanów
Robert Rostek
2.0
3.0
MP
LU
MP/40
46.17
260
167
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
45.92
272
181
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
44.96
276
166
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
44.69
281
170
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MP
MP/40
44.57
287
177
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
44.10
316
169
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
42.53
322
182
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
42.05
341
161
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
40.45
346
190
Andrzej Majkowski
Kazimierz Chłobowski
1.0
11.0
PM
MP
MP/40
40.13
Statystyka ośrodków...