Turniej na maksy
Środa, 24 stycznia 2018
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
123
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/247
70.15
18
6
98
Jadwiga Nowak
Stefan Masternak
11.0
5.0
WP
WP/247
61.58
15
9
116
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
1.0
WP
WP/247
59.07
14
10
94
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WP
WP/247
58.68
13
13
120
Przemysław Nowakowski
Ryszard Nowicki
2.5
4.0
WP
WP/247
58.21
11
23
106
Jacek Kokociński
Marek Sosiński
5.0
7.0
WP
WP/247
56.00
6
26
107
Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.0
WP
WP/247
54.71
4
28
111
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WP
WP/247
54.24
4
29
101
Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/247
54.23
4
30
115
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/247
54.22
4
32
93
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/247
53.46
3
36
108
Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WP
WP/247
53.25
3
40
126
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WP
WP/247
52.62
3
43
95
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WP
WP/247
52.33
2
44
96
Włodzimierz Robak
Marek Górny
2.5
5.0
WP
WP/247
52.24
2
48
119
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
51.97
2
51
91
Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
2.0
4.0
WP
WP/247
51.73
2
55
103
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WP
WP/247
51.15
1
60
117
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WP
WP/247
50.61
1
67
92
Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WP
WP/247
49.82
70
121
Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WP
WP/247
49.50
72
109
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
2.5
2.5
WP
WP/247
49.22
83
113
Tadeusz Dziadykiewicz
Jerzy Stefanowski
1.0
4.0
WP
WP/247
46.71
87
125
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WP
WP/247
46.11
89
102
Ewa Knapik
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WP
WP/247
46.05
91
122
Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.0
WP
WP/247
45.62
95
104
Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WP
WP/247
44.45
96
118
Zenon Wierzbicki
Henryk Duszyński
5.0
4.0
LD
WP
WP/247
44.34
99
124
Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WP
WP/247
44.12
108
105
Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WP
WP/247
42.42
113
114
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
40.94
114
100
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WP
WP/247
40.13
116
97
Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WP
WP/247
39.80
120
112
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
2.0
WP
WP/247
36.74
123
99
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/247
34.49
Statystyka ośrodków...