Turniej na maksy
Środa, 12 lutego 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
40
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
62.78
21
9
36
Reginald Sukiennik
Kazimierz Gałka
7.0
4.0
MP
MP/89
59.82
16
14
38
Tadeusz Garbacik
Kazimierz Latawiec
7.0
7.0
MP
MP/89
58.34
12
15
46
Aleksander Jezioro
Wit Klapper
19.0
19.0
MP
MP/89
58.16
11
16
72
Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MP
MP/89
57.38
10
20
41
Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.0
MP
MP/89
56.46
7
21
53
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
2.5
MP
MP/89
56.37
6
23
35
Jerzy Michałek
Hubert Jaworowski
18.0
13.0
SL
MP
MP/89
56.20
5
29
56
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MP
MP/89
54.34
4
30
48
Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
54.34
4
33
50
Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MP
MP/89
53.84
3
35
47
Maksymilian Chodacki
Marek Jaworski
2.0
7.0
SL
MP
MP/89
53.57
3
41
66
Magdalena Gil
Tadeusz Biernat
2.5
12.0
MP
MP/89
52.69
2
42
45
Janusz Szyszkowski
Zbigniew Sagan
12.0
7.0
MP
MP/89
52.64
2
44
57
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/89
52.42
2
45
65
Kazimierz Chłobowski
Mirosław Sady
7.0
7.0
MP
MP/89
52.37
2
46
64
Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
18.0
2.0
PK
MP
MP/89
52.16
2
47
37
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MP
MP/89
52.07
1
51
42
Józef Barczyk
Andrzej Borek
4.0
4.0
MP
MP/89
51.36
1
52
67
Edward Warząchowski
Jarosław Posłuszny
12.0
7.0
MP
MP/89
50.80
1
53
51
Andrzej Lubojemski
Adam Lenda
12.0
2.5
MP
MP/89
50.56
1
54
34
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/89
-0.37
50.14
55
44
Czesław Myszczyszyn
Stefan Polański
2.5
2.5
MP
MP/89
49.82
57
43
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MP
MP/89
49.78
59
71
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.0
4.0
MP
MP/89
49.34
60
55
Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MP
MP/89
49.16
65
52
Jan Bogumirski
Krystyna Hawlena
2.5
2.5
MP
MP/89
46.94
66
33
Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MP
MP/89
46.93
67
39
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MP
MP/89
46.86
68
59
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/89
46.80
70
68
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MP
MP/89
46.61
76
63
Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
4.0
4.0
MP
MP/89
45.87
83
60
Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
4.0
4.0
MP
MP/89
44.89
85
49
Ryszard Jaśkiewicz
Waldemar Rybka
7.0
2.5
MP
MP/89
44.47
86
69
Mieczysław Szwarc
Grzegorz Żyła
2.5
2.5
MP
MP/89
44.18
92
61
Artur Madej
Eugeniusz Somogyi
0.0
0.0
MP
MP/89
41.73
94
31
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/89
40.97
98
58
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MP
MP/89
40.00
99
32
Andrzej Dudzik
Janusz Matiolański
12.0
7.0
MP
MP/89
39.55
101
54
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
MP/89
38.50
106
62
Anna Jasińska
Jerzy Jasiński
0.0
0.0
MP
MP/89
31.47
Statystyka ośrodków...