Turniej na maksy
Środa, 5 lutego 2014
Wyniki z 2 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
45
Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
2.5
2.5
MP
MP/89
61.09
20
3
1
Kazimierz Latawiec
Hubert Jaworowski
7.0
13.0
MP
MP/89
58.50
18
4
39
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MP
MP/89
58.42
17
5
2
Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/89
58.25
15
6
29
Tadeusz Garbacik
Tadeusz Rejdych
7.0
7.0
MP
MP/89
58.15
14
7
33
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.0
4.0
MP
MP/89
56.53
12
8
43
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MP
MP/89
56.17
11
11
17
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/89
55.21
6
12
31
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MP
MP/89
54.18
5
13
10
Leszek Kirsz
Adam Lenda
4.0
2.5
MP
MP/89
53.99
4
14
12
Grzegorz Superson
Waldemar Jaworski
7.0
7.0
MP
SL
MP/89
53.85
4
15
28
Kazimierz Chłobowski
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MP
MP/89
52.57
4
16
46
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
7.0
7.0
MP
MP/89
52.52
4
17
35
Jacek Herman
Wit Klapper
7.0
19.0
MP
MP/89
52.50
3
18
15
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
12.0
MP
MP/89
52.26
3
19
16
Michał Tuszyński
Andrzej Lasota
2.5
4.0
MP
MP/89
52.24
3
20
13
Mirosław Sady
Piotr Radzikowski
7.0
7.0
MP
MP/89
52.16
3
21
6
Adam Matyasik
Adam Serafin
4.0
4.0
MP
MP/89
51.60
2
22
3
Jan Blajda
Mirosław Kołton
13.0
7.0
MP
MP/89
51.52
2
23
5
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/89
51.33
2
24
27
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
4.0
MP
MP/89
51.26
2
25
21
Magdalena Lankosz
Adam Lenda
7.0
2.5
MP
MP/89
51.24
1
27
41
Zbigniew Sagan
Tytus Bisping
7.0
4.0
MP
MP/89
51.21
1
29
19
Jan Skuciński
Andrzej Borek
4.0
4.0
MP
MP/89
49.85
30
22
Katarzyna Michałek
Maksymilian Chodacki
7.0
2.0
MP
SL
MP/89
49.82
31
11
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MP
MP/89
49.79
32
32
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MP
MP/89
49.73
34
40
Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
4.0
12.0
MP
MP/89
48.83
35
20
Janusz Szyszkowski
Marek Jaworski
12.0
7.0
MP
MP/89
48.76
37
42
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
1.5
18.0
MP
PK
MP/89
47.75
38
34
Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MP
MP/89
47.50
40
30
Tomasz Stryszawski
Marek Faber
4.0
4.0
MP
MP/89
47.30
42
8
Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MP
MP/89
46.80
43
26
Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/89
46.61
44
37
Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MP
MP/89
45.80
45
36
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.0
MP
MP/89
44.72
46
23
Stefan Polański
Dorota Gadaś
2.5
2.0
MP
MP/89
44.47
47
38
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.0
MP
MP/89
44.42
48
18
Jan Bogumirski
Krystyna Hawlena
2.5
2.5
MP
MP/89
44.00
50
7
Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MP
MP/89
43.07
51
25
Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MP
MP/89
43.06
52
24
Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.0
2.0
MP
MP/89
41.92
53
4
Marian Nanke
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/89
41.89
55
14
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/89
37.89
56
9
Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MP
MP/89
34.83
Statystyka ośrodków...