Turniej na maksy
Poniedziałek, 4 grudnia 2017
Wyniki z 24 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
5
277
Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/247
63.33
35
13
287
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/247
61.56
31
15
279
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
13.0
7.0
WP
WP/247
61.37
30
16
294
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
WP/247
61.35
30
25
306
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/247
59.84
26
34
286
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WP
WP/247
58.34
22
36
295
Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WP
WP/247
58.28
21
40
303
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/247
58.01
19
48
304
Adam Meller
Henryk Duszyński
5.0
4.0
WP
WP/247
57.36
16
70
276
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
55.86
8
78
278
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
5.0
WP
WP/247
55.30
7
86
273
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
54.49
6
114
275
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
52.88
4
118
300
Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
3.0
WP
WP/247
52.62
4
127
316
Marek Sosiński
Marcin Szymański
7.0
4.0
WP
MP
WP/247
52.08
3
131
315
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.5
2.0
WP
WP/247
51.84
3
134
313
Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
1.5
LD
WP
WP/247
51.82
3
144
308
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WP
WP/247
51.16
2
150
291
Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WP
WP/247
50.53
1
157
272
Paweł Siwak
Marian Kanikowski
2.0
3.0
WP
WP/247
49.99
1
166
310
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/247
49.67
170
296
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
11.0
11.0
WP
WP/247
49.59
180
274
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
5.0
4.0
WP
WP/247
49.23
185
288
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/247
48.99
186
309
Witold Szczepaniak
Krzysztof Galubiński
5.0
1.5
WP
WP/247
48.99
189
293
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/247
48.75
191
311
Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.5
WP
WP/247
48.65
192
298
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WP
WP/247
48.64
196
307
Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WP
WP/247
48.42
199
312
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/247
48.36
208
305
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
WP/247
47.81
227
281
Janusz Kopras
Roman Wojciechowski
3.0
0.5
WP
WP/247
46.41
228
302
Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/247
46.37
236
314
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/247
45.92
238
284
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.0
1.5
WP
WP/247
45.71
244
290
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
45.44
245
285
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.0
WP
WP/247
45.39
277
271
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
41.83
278
297
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WP
WP/247
41.80
285
301
Małgorzata Węglewska
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WP
WP/247
40.94
286
299
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WP
WP/247
40.93
291
292
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/247
40.28
295
283
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
39.88
302
282
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/247
39.03
314
280
Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WP
WP/247
35.92
Statystyka ośrodków...