Turniej na maksy
Poniedziałek, 23 października 2017
Wyniki z 26 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka SL/30
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
5
296
Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
5.0
5.0
SL
SL/30
63.72
43
16
307
Lech Adach
Zbigniew Hałaczkiewicz
5.0
5.0
LU
SL/30
62.08
38
19
286
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
MA
PM
SL/30
61.73
37
75
288
Marek Witek
Andrzej Kazimierowicz
21.0
3.0
SL
OP
SL/30
56.27
12
76
281
Andrzej Riss
Jadwiga Jeziorska
2.5
2.0
PM
SL/30
56.17
12
78
300
Kazimierz Pamuła
Renata Błachowska
0.5
0.0
MP
SL/30
56.02
11
88
282
Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
1.0
MA
SL/30
55.21
9
90
293
Andrzej Piesiewicz
Dorota Sikorska-Piesiewicz
5.0
1.5
MA
SL/30
55.16
9
91
280
Ewa Wdowiak
Stanisław Wdowiak
4.0
5.0
DS
SL/30
54.99
9
92
306
Tadeusz Urbanek
Leszek Matusik
5.0
3.0
PK
MP
SL/30
54.97
9
99
291
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/30
54.78
8
114
299
Roman Zabłocki
Stanisław Górski
5.0
5.0
OP
SL/30
54.08
7
115
289
Jan Zadroga
Jerzy Wilczek
13.0
3.0
WP
SL/30
54.04
7
117
303
Stanisław Janik
Jerzy Ujma
13.0
12.0
LB
SL
SL/30
53.98
7
131
305
Sławomir Polak
Danuta Rybarska
5.0
0.0
WP
SL/30
53.35
6
133
310
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Gąska
12.0
4.0
LU
SL/30
53.31
6
145
298
Joanna Brede
Jerzy Stworzewicz
5.0
12.0
SL
SL/30
52.65
5
149
297
Thomas Berg
Bengt Pettersson
6.0
6.0
SWE
SL/30
52.54
4
151
276
Elsie Bergstedt
Gunilla Steiner-Lindgren
6.0
6.0
SWE
SL/30
52.51
4
158
290
Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
2.0
MP
SL/30
52.22
4
169
301
Ryszard Woliński
Zofia Diakowska
12.0
2.5
MP
DS
SL/30
51.67
3
170
275
Jan Stoklasek
Gabriel Szarafin
4.0
5.0
LB
LU
SL/30
51.51
3
217
283
Michał Dolny
Tadeusz Zwoliński
2.0
2.0
KP
LB
SL/30
49.64
252
279
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MP
SL/30
47.68
255
278
Elzbieta Nyberg
Leszek Muras
6.0
2.0
SWE
ZP
SL/30
47.60
301
304
Lech Łaniewski
Tadeusz Wasilewski
13.0
5.0
KP
SL/30
45.13
318
292
Ilia Krusnell
Adam Kutszyński
6.0
1.0
SWE
MP
SL/30
43.90
339
287
Marek Kozdrach
Czesław Rekret
4.0
4.0
OP
LB
SL/30
42.98
346
308
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
SL/30
42.54
353
284
Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SL
SL/30
42.30
359
277
Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.5
2.0
MP
SL/30
41.69
373
302
Wiesław Teresiński
Emilia Kemuś
5.0
0.0
LU
DS
SL/30
40.47
383
309
Stanisław Kotas
Wojciech Felsztyński
5.0
0.5
LB
SL/30
38.48
393
295
Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MP
SL/30
35.75
397
285
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
0.0
0.0
MA
SL/30
34.77
400
294
Lena Johnsson
Ewa Strömberg
6.0
6.0
SWE
SL/30
34.10
Statystyka ośrodków...