Turniej na maksy
Poniedziałek, 2 października 2017
Wyniki z 23 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
134
Maciej Wiącek
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MA
MA/65
67.42
39
2
67
Jerzy Podgruszewski
Mirosław Markiewicz
1.5
1.5
WP
LB
LB/263
65.02
39
3
102
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
64.59
38
4
188
Grzegorz Superson
Mateusz Sobczak
11.0
7.0
MP
DS
MP/40
64.28
38
5
323
Eugeniusz Grzybek
Jerzy Mścisz
9.0
13.0
WP
WP/247
63.92
37
6
9
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
9.0
DS
DS/67
61.79
37
7
297
Witold Szczepaniak
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
61.63
36
8
167
Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MP
MP/137
61.50
36
9
258
Janusz Przybyszewski
Krzysztof Czapczyk
11.0
3.0
PM
PM/102
61.39
35
10
131
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
2.5
5.0
MA
MA/65
61.36
35
11
58
Jan Nawrocki
Mirosław Graczkowski
9.0
5.0
KP
KP/50
61.16
34
12
2
Piotr Korecki
Adam Szuszkiewicz
5.0
2.5
LB
DS
DS/104
61.08
34
13
152
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
60.89
33
14
236
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
7.0
9.0
PD
PD/81
60.77
33
15
39
Waldemar Kamiński
Jarosław Żurawski
7.0
4.0
KP
KP/50
60.66
33
16
178
Jerzy Grabowski
Sławomir Czech
7.0
3.0
MP
MP/138
60.36
32
17
191
Konrad Ciborowski
Łucja Ciborowska
11.0
0.0
MP
MP/40
59.77
32
18
110
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Głowacki
7.0
2.0
MA
MA/164
59.45
31
19
211
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MP
MP/40
59.27
31
20
215
Przemysław Picheta
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MP
MP/40
59.06
30
21
83
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.0
5.0
LB
LB/265
59.05
30
22
139
Aleksandra Abka
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MA
MA/86
59.04
30
23
162
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
59.03
29
24
168
Ryszard Skotarski
Maciej Grabiec
12.0
7.0
MP
MP/137
58.58
29
25
316
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/247
58.55
28
26
253
Danuta Żabicka
Marek Niesłuchowski
7.0
5.0
PM
PM/102
58.53
28
27
245
Jan Lipior
Tomasz Mazur
5.0
3.0
PK
PK/71
58.52
27
28
50
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
5.0
4.0
KP
KP/50
58.51
27
29
113
Adam Karczmarz
Piotr Marudziński
5.0
5.0
MA
MA/164
58.49
26
30
295
Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/247
58.48
26
31
277
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
3.0
5.0
WP
WP/147
58.38
26
32
207
Józef Gładysz
Antoni Paja
5.0
4.0
MP
MP/40
58.23
25
33
274
Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
15.0
19.0
PM
PM/102
58.18
25
34
12
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
58.05
24
35
145
Tomasz Kopka
Zenon Filipiak
2.5
2.5
MA
MA/86
57.94
24
36
229
Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.0
OP
OP/273
57.85
23
37
224
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
57.69
23
38
33
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
57.55
23
39
37
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
57.44
22
40
273
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
57.37
22
41
304
Ewa Knapik
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WP
WP/247
57.32
21
42
338
Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
WP
WP/247
57.31
21
43
95
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
57.13
20
44
170
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
PK
MP/137
57.12
20
45
290
Stanisław Kowalczewski
Remigiusz Szymczak
0.5
0.5
WP
WP/147
57.10
20
46
150
Kinga Kiraga
Przemysław Nitek
2.5
2.5
MA
MA/86
57.01
19
47
27
Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
7.0
4.0
DS
DS/67
56.92
19
48
301
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/247
56.88
18
49
212
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
56.76
18
50
93
Mirosław Andrzejczak
Jerzy Mierzejewski
4.0
1.5
LD
LD/119
56.70
17
51
327
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WP
WP/247
56.62
17
52
291
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.0
WP
WP/147
56.57
17
53
232
Władysław Szałkiewicz
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PD
PD/81
56.52
16
54
80
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
56.49
16
55
65
Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LB
LB/263
56.45
15
56
235
Sławomir Juchnicki
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PD
PD/81
56.39
15
57
218
Edward Warząchowski
Mirosław Sady
12.0
12.0
MP
MP/40
56.34
14
58
292
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
56.33
14
59
25
Andrzej Sobina
Stanisław Zapaśnik
3.0
3.0
OP
DS
DS/67
56.28
13
60
264
Krzysztof Żak
Tomasz Patalan
5.0
4.0
MP
WM
PM/102
56.08
13
61
231
Roman Kruk
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
56.00
13
62
49
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
55.88
12
63
339
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WP
WP/247
55.80
12
64
156
Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
3.0
1.0
MA
MA/88
55.68
11
65
296
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/247
55.55
11
66
180
Jerzy Dusza
Roman Narewski
3.0
5.0
MP
MP/138
55.53
10
67
341
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
2.0
2.0
ZP
ZP/255
55.43
10
68
214
Marek Jaworski
Witold Stachnik
12.0
7.0
MP
MP/40
55.33
10
69
184
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MP
MP/40
55.32
9
70
326
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/247
55.25
9
71
29
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DS
DS/72
55.22
8
72
4
Radosław Surowiak
Zdzisław Niemirski
4.0
0.0
DS
NZ
DS/104
55.21
8
73
262
Elżbieta Czekaj
Leszek Szkudlarek
12.0
9.0
PM
PM/102
55.21
8
74
344
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
7.0
ZP
ZP/255
55.18
8
75
124
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
MA
MA/46
55.17
8
76
284
Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
4.0
4.0
KP
WP/147
55.14
8
77
38
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
55.01
8
78
48
Bogdan Zastempowski
Jerzy Bronisławski
5.0
5.0
KP
KP/50
54.97
8
79
357
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/255
54.93
8
80
320
Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WP
WP/247
54.78
8
81
246
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/71
54.77
8
82
307
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WP
WP/247
54.75
7
83
256
Antoni Sękowski
Krzysztof Antas
18.0
19.0
PM
PM/102
54.66
7
84
195
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MP
MP/40
54.64
7
85
97
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
2.5
5.0
LD
LD/48
54.49
7
86
216
Tytus Bisping
Jacek Herman
5.0
11.0
MP
MP/40
54.48
7
87
283
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
1.5
WP
WP/147
54.39
7
88
219
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.5
0.5
OP
OP/273
54.26
7
89
84
Halina Szajowska
Józef Sikora
3.0
5.0
LB
LB/265
54.23
7
90
359
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
54.13
7
91
10
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
54.10
7
92
294
Marek Sosiński
Marek Klatkiewicz
7.0
5.0
WP
WP/247
54.05
7
93
60
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
4.0
5.0
KP
KP/50
54.05
7
94
45
Wojciech Ruszkowski
Hilary Gierszewski
0.0
0.0
KP
KP/50
54.04
7
95
360
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
4.0
2.5
ZP
ZP/255
53.99
7
96
118
Jacek Krajewski
Mikołaj Piotrowski
0.0
0.0
MA/46
53.98
6
97
41
Andrzej Buczkowski
Stanisław Łański
4.0
9.0
KP
KP/50
53.96
6
98
172
Zygmunt Wróbel
Andrzej Kuchta
2.5
2.0
MP
MP/137
53.85
6
99
14
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
0.38
53.75
6
100
16
Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.5
0.0
DS
DS/67
53.68
6
101
88
Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.5
LD
LD/119
53.65
6
102
268
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PM
PM/102
53.58
6
103
279
Zbigniew Hęćka
Jerzy Pawełczak
3.0
2.0
WP
WP/147
53.58
6
104
348
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
5.0
ZP
ZP/255
53.57
6
105
240
Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/71
53.54
6
106
308
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/247
53.45
6
107
223
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OP
OP/273
53.43
6
108
358
Marek Banach
Jacek Frąckowiak
5.0
5.0
ZP
ZP/255
53.43
6
109
201
Magdalena Lankosz
Andrzej Borek
9.0
5.0
MP
MP/40
53.33
5
110
356
Paweł Dickert
Sylwester Jóźko
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
53.31
5
111
101
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
53.27
5
112
343
Waldemar Wochna
Bogdan Trun
4.0
4.0
ZP
ZP/255
53.26
5
113
337
Zofia Bałdysz
Jan Pędziński
4.0
3.0
DS
WP
WP/247
53.21
5
114
329
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
53.20
5
115
261
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
5.0
PM
PM/102
53.10
5
116
77
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
53.05
5
117
239
Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PK
PK/71
52.92
5
118
183
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/40
52.86
5
119
21
Wojciech Skonieczny
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DS
DS/67
52.85
5
120
1
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
52.85
5
121
205
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
52.78
5
122
270
Witold Kaliński
Bogumił Macierzyński
12.0
9.0
PM
PM/102
52.73
5
123
185
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
52.73
4
124
69
Halina Grześkowiak
Jerzy Strzemiecki
1.5
3.0
LB
LB/263
52.67
4
125
228
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
52.66
4
126
32
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
52.66
4
127
336
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/247
52.62
4
128
221
Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OP
OP/273
52.49
4
129
147
Karolina Kowalska
Jakub Dziuba
1.5
1.5
MA
MA/86
52.42
4
130
6
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
DS/104
52.37
4
131
174
Andrzej Gałęza
Krzysztof Kapusta
5.0
5.0
MP
MP/137
52.34
4
132
255
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
52.33
4
133
125
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
52.31
4
134
305
Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WP
WP/247
52.27
4
135
227
Jan Glenz
Eryk Hamerski
3.0
2.5
OP
OP/273
52.19
4
136
119
Sławomir Malanowski
Mirosław Okrutny
2.0
0.0
MA
MA/46
52.18
3
137
203
Małgorzata Praszałowicz
Zbigniew Pierzynka
5.0
1.0
MP
MP/40
52.17
3
138
160
Witold Moreń
Bogdan Jaskulski
0.0
3.0
MA
MA/88
52.16
3
139
143
Karolina Kamelak
Tadeusz Osiecki
0.5
2.5
MA
MA/86
52.14
3
140
82
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
0.0
LB
LB/265
52.11
3
141
129
Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/65
51.97
3
142
92
Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LD
LD/119
51.86
3
143
189
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
51.71
3
144
59
Marek Grużewski
Józef Palewicz
0.0
4.0
KP
KP/50
51.71
3
145
132
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
51.70
3
146
107
Stanisław Bronowski
Stanisław Westwalewicz
4.0
4.0
MA
MA/164
51.69
3
147
130
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
4.0
4.0
MA
MA/65
51.66
3
148
52
Kazimierz Ligęza
Adam Gregorowicz
5.0
2.5
KP
KP/50
51.59
3
149
31
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
51.52
3
150
300
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
LB
WP/247
51.51
2
151
75
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
51.37
2
152
66
Henryk Bogucki
Dariusz Kowalczyk
4.0
3.0
LB
LB/263
51.35
2
153
352
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
0.5
0.5
ZP
ZP/255
51.28
2
154
78
Zbigniew Ćwiertniak
Stanisław Miłaszewicz
0.0
5.0
LB
LB/265
51.24
2
155
247
Jan Warchoł
Janusz Hołdan
2.5
0.0
PK
PK/71
51.23
2
156
68
Barbara Soroko
Zdzisława Krzyżańska
2.0
1.5
LB
LB/263
51.22
2
157
111
Radosław Jaszczak
Wojciech Palmowski
1.5
9.0
MA
MA/164
51.19
2
158
73
Arkadiusz Jaranowski
Władysław Biernat
2.0
4.0
LB
LB/263
51.16
2
159
28
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
51.11
2
160
213
Piotr Stopa
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MP
MP/40
51.10
2
161
91
Waldemar Brzozowski
Andrzej Tybura
3.0
5.0
LD
LD/119
51.09
2
162
148
Maja Włodarska
Kamila Kiraga
0.0
1.5
MA
MA/86
51.09
2
163
123
Andrzej Sokołowski
Edward Aranowski
2.5
5.0
MA
MA/46
51.07
1
164
146
Piotr Trębski
Krzysztof Pietruszka
2.0
2.0
LD
MA
MA/86
50.98
1
165
56
Maciej Łaniewski
Lech Łaniewski
7.0
13.0
KP
KP/50
50.97
1
166
153
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MA
MA/88
50.91
1
167
315
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/247
50.74
1
168
194
Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MP
MP/40
50.63
1
169
144
Irena Kaca
Sławomir Moroz
1.5
2.0
MA
MA/86
50.52
1
170
321
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WP
WP/247
50.50
1
171
347
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
50.41
1
172
322
Wojciech Robiński
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/247
50.39
1
173
181
Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
3.0
3.0
MP
MP/138
50.39
1
174
34
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
50.39
1
175
109
Kazimierz Dobrzyniecki
Paweł Szewczyk
4.0
3.0
MA
MA/164
50.38
1
176
161
Andrzej Hycnar
Maciej Hycnar
13.0
0.0
PK
MP/137
50.29
177
353
Aniela Jarnutowska
Andrzej Doliński
0.0
0.0
NZ
ZP/255
50.29
178
142
Anna Liszewska
Andrzej Wiśniewski
1.5
0.0
MA
MA/86
50.19
179
87
Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
1.0
1.0
LD
LD/119
50.13
180
90
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
2.0
LD
LD/119
50.08
181
104
Jerzy Gaworczyk
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
50.06
182
47
Leszek Hejne
Michał Lewiński
7.0
12.0
KP
LB
KP/50
50.04
183
263
Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
15.0
17.0
WP
PM/102
50.02
184
317
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/247
49.95
185
121
Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.0
MA
MA/46
49.94
186
155
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.5
2.5
MA
MA/88
49.87
187
302
Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
49.87
188
11
Tadeusz Łukasiewicz
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DS
DS/67
49.85
189
331
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
11.0
WP
WP/247
49.78
190
40
Andrzej Karczewski
Andrzej Sielużycki
3.0
2.5
KP
KP/50
49.70
191
116
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.0
4.0
MA
MA/164
49.66
192
222
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OP
OP/273
49.58
193
325
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/247
49.52
194
115
Wojciech Adamkiewicz
Zbigniew Garlej
3.0
4.0
MA
MA/164
49.47
195
248
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
3.0
2.5
PK
PK/71
49.46
196
85
Janusz Starke
Zbigniew Zalesiński
0.5
0.0
LB
LB/265
49.44
197
128
Jerzy Manecki
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
49.40
198
106
Karol Kałuziński
Adam Motyka
5.0
3.0
LD
LD/48
49.31
199
186
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MP
MP/40
49.26
200
351
Piotr Jankowski
Jarosław Kuźba
4.0
3.0
ZP
ZP/255
49.15
201
249
Marek Michalski
Stanisław Malinowski
5.0
4.0
PK
PK/71
49.13
202
100
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
49.09
203
266
Józef Pochroń
Adam Walczyński
19.0
7.0
PM
PM/102
49.00
204
230
Tomasz Grzyb
Wojciech Szyszka
0.0
0.0
OP
OP/273
48.97
205
44
Tadeusz Wasilewski
Wiesław Niewiadomy
5.0
3.0
KP
KP/50
48.94
206
8
Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DS
DS/104
48.88
207
18
Janusz Staniów
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
0.38
48.85
208
76
Zdzisław Dolata
Andrzej Drgas
3.0
2.5
LB
LB/265
48.83
209
271
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
4.0
5.0
PM
PM/102
48.79
210
199
Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/40
48.77
211
340
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/247
48.76
212
117
Marek Krowicki
Kazimierz Buchalski
2.0
1.5
MA
KP
MA/46
48.63
213
176
Krzysztof Ziewacz
Michał Kuczkowski
5.0
2.5
MP
MP/137
48.63
214
158
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/88
48.63
215
243
Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.0
3.0
PK
PK/71
48.52
216
61
Piotr Centek
Marek Bałabuch
1.0
1.5
KP
KP/50
48.49
217
36
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
2.5
1.5
DS
DS/72
48.44
218
288
Maria Kaźmierska
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
48.43
219
198
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
48.37
220
226
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
48.31
221
208
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
48.21
222
23
Jerzy Neter
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DS
DS/67
48.17
223
354
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
48.03
224
137
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/65
47.95
225
259
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PM
PM/102
47.83
226
306
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
5.0
WP
WP/247
47.79
227
285
Ryszard Szamałek
Wojciech Zimniak
4.0
4.0
WP
WP/147
47.78
228
280
Wojciech Kus
Mieczysław Łebedyński
3.0
4.0
WP
WP/147
47.78
229
313
Włodzimierz Robak
Bogumiła Jakubowska
2.5
3.0
WP
WP/247
47.71
230
196
Marzena Kwiecińska-Wilk
Hanna Leskiewicz-Łazarska
4.0
3.0
MP
MP/40
47.70
231
46
Tomasz Borucki
Piotr Centek
5.0
1.0
KP
KP/50
47.70
232
265
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.5
PM
PM/102
47.66
233
319
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/247
47.64
234
15
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
47.56
235
54
Bogdan Zieliński
Halina Pientka
5.0
2.5
KP
KP/50
47.55
236
286
Leszek Nowakowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.0
WP
WP/147
47.31
237
251
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PK
PK/71
47.30
238
267
Kamil Puczyłowski
Janusz Kobylarski
1.5
5.0
PM
PM/102
47.30
239
350
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/255
47.29
240
166
Jerzy Wielgus
Wacław Sypień
4.0
5.0
MP
MP/137
47.21
241
241
Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
3.0
2.0
PK
PK/71
47.21
242
299
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
47.17
243
179
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
3.0
2.5
MP
MP/138
47.16
244
42
Ewa Kubiak
Małgorzata Bajerska-Wasilius
0.0
0.0
KP
KP/50
47.15
245
275
Rafał Fabrykiewicz
Jacek Janowicz
4.0
4.0
PM
PM/102
46.99
246
96
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
46.92
247
206
Tadeusz Biernat
Marek Adamczyk
12.0
7.0
MP
MP/40
46.77
248
157
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MA
MA/88
-0.63
46.70
249
272
Arkadiusz Matyjas
Jacek Lew
2.0
15.0
PM
PM/102
46.65
250
57
Włodzimierz Maćkowski
Lucyna Gozdek
2.0
1.5
KP
KP/50
46.63
251
318
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LD
WP/247
46.57
252
105
Jan Dziubałtowski
Mieczysław Niciak
0.0
0.0
LD
LD/48
46.52
253
13
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
46.43
254
346
Krzysztof Stec
Jerzy Świętoń
0.0
0.0
NZ
ZP/255
46.38
255
293
Janusz Kopras
Adam Meller
3.0
5.0
WP
WP/247
46.33
256
242
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/71
46.27
257
164
Tadeusz Murczek
Andrzej Pietrucha
11.0
7.0
MP
MP/137
46.22
258
298
Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
0.0
2.0
WP
WP/247
46.21
259
244
Jerzy Matelowski
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
PK/71
46.17
260
187
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MP
MP/40
46.13
261
257
Zdzisław Jędrzejczak
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/102
46.07
262
114
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
3.0
7.0
MA
MA/164
46.06
263
269
Paweł Grabowski
Zofia Czarnecka
0.5
2.5
PD
PM
PM/102
46.03
264
200
Maciej Kędzierski
Piotr Radzikowski
2.5
9.0
MP
MP/40
46.00
265
151
Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA
MA/88
45.86
266
237
Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
45.82
267
177
Sławomir Kowalski
Tadeusz Przybycień
2.0
2.0
MP
MP/138
45.72
268
17
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DS
DS/67
45.69
269
175
Ziemowit Sacha
Dariusz Sosin
1.0
5.0
MP
MP/137
45.30
270
64
Wiesław Rafalski
Jarosław Michałowski
2.5
18.0
KP
KP/50
45.25
271
335
Jerzy Wilczek
Krzysztof Galubiński
3.0
1.5
WP
WP/247
45.24
272
169
Sławomir Reising
Robert Mostek
3.0
4.0
MP
MP/137
45.14
273
26
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
44.95
274
122
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/46
44.87
275
3
Tadeusz Janeczek
Marian Hutnik
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
44.82
276
165
Piotr Markiewicz
Adam Stono
5.0
11.0
MP
PK
MP/137
44.69
277
173
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MP
MP/137
44.66
278
51
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
1.0
0.0
KP
KP/50
44.55
279
349
Ryszard Jankowski
Ryszard Borowski
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
44.54
280
250
Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PK
PK/71
44.48
281
324
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/247
44.48
282
238
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
44.45
283
71
Edward Śniadecki
Wiesław Kiełbik
2.0
0.0
LB
LB/263
44.38
284
98
Andrzej Mikołajewski
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
44.31
285
63
Grzegorz Olejnik
Elżbieta Olejnik
1.0
1.5
KP
KP/50
44.29
286
310
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
44.28
287
311
Marcin Szymański
Jakub Domeracki
4.0
2.0
WP
WP/247
44.10
288
103
Adam Żywiec
Henryk Krakowiak
4.0
3.0
SL
LD
LD/48
43.96
289
345
Władysław Kucenko
Dariusz Głowiński
5.0
2.0
ZP
ZP/255
43.73
290
94
Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.0
4.0
LD
LD/119
43.56
291
135
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
43.54
292
278
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
1.5
WP
WP/147
43.52
293
202
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
43.49
294
127
Tadeusz Gawroński
Marek Wojtulanis
4.0
0.0
MA
MA/65
43.48
295
171
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/137
43.35
296
19
Jerzy Więcławski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/67
43.12
297
89
Stanisław Wiktorski
Jerzy Zieliński
0.0
0.0
LD
LD/119
42.93
298
62
Ryszard Kurpios
Józef Szulc
1.5
1.5
KP
KP/50
42.87
299
163
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.5
2.5
MP
MP/137
42.76
300
190
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MP
MP/40
42.74
301
204
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
42.44
302
281
Jacek Gronowski
Tadeusz Kubów
0.5
0.0
WP
WP/147
42.43
303
81
Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
42.32
304
112
Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
5.0
4.0
MA
WP
MA/164
42.30
305
141
Halina Kobierecka
Wojciech Stencel
0.5
1.0
MA
MA/86
42.24
306
217
Aron Shindler
Dominik Rajtar
1.5
2.0
MP
MP/40
42.10
307
136
Leszek Szeląg
Piotr Nowicki
5.0
5.0
LD
MA/65
42.07
308
72
Adam Łagowski
Krzysztof Bak
2.0
1.5
LB
LB/263
42.07
309
108
Waldemar Gnatkowski
Robert Truszkowski
0.5
1.5
MA
MA/164
42.05
310
330
Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
41.89
311
120
Piotr Watemborski
Szczepan Okonkowski
1.5
0.0
MA
MA/46
41.84
312
332
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WP
WP/247
41.75
313
197
Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
41.71
314
303
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/247
41.69
315
234
Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD
PD/81
41.53
316
287
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
WP
KP
WP/147
41.51
317
79
Tadeusz Marcinkowski
Piotr Rewak
2.5
3.0
LB
LB/265
41.43
318
333
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.0
1.5
WP
WP/247
41.21
319
86
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.0
LB
LB/265
41.18
320
355
Czesław Niewadził
Marek Winnicki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
-0.54
41.18
321
328
Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WP
WP/247
41.11
322
192
Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MP
MP/40
40.87
323
182
Stanisław Przybylski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
40.83
324
260
Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/102
40.74
325
133
Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
LD
MA/65
40.71
326
154
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
-0.63
40.55
327
99
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.5
0.5
LD
LD/48
40.35
328
53
Lech Kobajło
Grzegorz Celejewski
1.0
0.0
KP
KP/50
40.16
329
342
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
39.96
330
43
Zenon Biczkowski
Wojciech Giżyński
5.0
5.0
KP
KP/50
39.68
331
282
Andrzej Klimuk
Czesław Jochemski
0.0
0.0
WP
WP/147
39.66
332
312
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
WP/247
39.56
333
210
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
39.42
334
334
Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WP
WP/247
39.22
335
22
Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
2.0
1.5
DS
DS/67
39.20
336
193
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
39.20
337
149
Piotr Pyrak
Robert Liszewski
0.0
0.0
MA
MA/86
39.07
338
233
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
0.5
2.5
PD
PD/81
38.52
339
309
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WP
WP/247
38.44
340
20
Janusz Kowalski
Marian Krzypkowski
1.5
1.5
DS
DS/67
37.86
341
140
Karolina Borek
Dominik Kamelak
0.0
0.0
MA
MA/86
37.36
342
220
Bartosz Deron
Wojciech Stodolnik
0.0
1.0
OP
OP/273
36.59
343
276
Barbara Boros
Marzena Banach
2.0
1.5
PM
PM/102
36.40
344
35
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.0
2.0
DS
DS/72
36.16
345
209
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MP
MP/40
36.05
346
225
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OP
OP/273
35.97
347
70
Andrzej Rękosiak
Janusz Śniadecki
7.0
2.5
LB
LB/263
35.69
348
30
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
35.61
349
5
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
34.79
350
254
Józef Gnaciński
Jan Lech
4.0
5.0
PM
PM/102
34.03
Statystyka ośrodków...