Turniej na maksy
Piątek, 1 września 2017
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
34
Henryk Duszyński
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WP
WP/254
66.06
7
2
28
Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.0
MA
MA/306
61.97
7
3
18
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
61.54
6
4
11
Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LB
LB/263
60.82
5
5
1
Marcin Motykiewicz
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
56.11
4
6
22
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
56.07
3
7
12
Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.0
4.0
LB
LB/263
56.00
3
8
33
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
1.0
1.5
WP
WP/254
55.25
2
9
31
Robert Ciesielski
Roman Sadowski
2.5
2.5
WP
WP/254
55.05
2
10
6
Krzysztof Obłój
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DS
DS/67
53.87
2
11
8
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
53.84
1
12
26
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MA
MA/306
52.99
1
13
13
Marek Marciniak
Mirosław Markiewicz
3.0
1.5
LB
LB/263
52.52
1
14
2
Barbara Radomska
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DS
DS/67
52.38
1
15
19
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LB
LB/265
51.69
1
16
4
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
51.48
1
17
16
Kacper Tanaś
Krzysztof Krzeszowski
1.5
1.5
LB
LB/263
50.09
1
18
5
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
49.19
19
9
Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.5
0.0
DS
DS/67
49.17
20
14
Edward Śniadecki
Romuald Łukaszewicz
2.0
0.5
LB
LB/263
48.76
21
27
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/306
48.65
22
20
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
47.81
23
7
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
47.80
24
3
Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/67
47.75
25
23
Henryk Misiarz
Zdzisław Marcinkowski
1.0
1.5
MA
MA/306
46.28
26
21
Stanisław Miłaszewicz
Zbigniew Zalesiński
5.0
0.0
LB
LB/265
45.78
27
25
Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
MA/306
45.16
28
24
Zdzisław Bejger
Ireneusz Kos
0.0
3.0
MA
MA/306
44.94
29
29
Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.0
WP
WP/254
43.04
30
30
Justyna Łaniewska
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WP
WP/254
40.35
31
32
Zdzisław Konieczny
Małgorzata Węglewska
3.0
0.5
WP
WP/254
40.24
32
10
Andrzej Chodowski
Jarosław Chłądowicz
1.5
0.5
DS
DS/67
38.41
33
17
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
0.5
0.0
LB
LB/265
37.11
34
15
Zbigniew Świątek
Dawid Dziobek
0.0
0.5
LB
LB/263
31.81
Statystyka ośrodków...