Turniej na maksy
Wtorek, 15 sierpnia 2017
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
29
Dominik Rajtar
Aron Shindler
1.5
1.0
MP
KOIM/248
66.59
7
2
7
Michał Stasik
Robert Różak
1.0
5.0
MP
KOIM/248
61.88
7
3
18
Dominik Florczak
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MA
KOIM/248
61.46
6
4
21
Wojciech Starzyk
Łukasz Słuszniak
0.0
0.0
MP
KOIM/248
61.20
6
5
10
Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.0
0.5
MP
KOIM/248
60.04
5
6
6
Janusz Drozdowski
Samuel Bałdysz
12.0
4.0
DS
DS/298
59.01
4
7
36
Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OP
OP/105
58.19
4
8
30
Wiktor Gut
Mikołaj Bogucki
0.0
0.5
MP
KOIM/248
57.38
3
9
37
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
5.0
5.0
OP
OP/105
57.30
3
10
8
Mateusz Rogala
Stanisław Ochoński
0.5
0.5
MP
KOIM/248
57.24
2
11
47
Robert Ciesielski
Roman Sadowski
2.5
2.0
WP
WP/254
57.07
2
12
40
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OP
OP/105
55.98
2
13
31
Tomasz Kopka
Piotr Pyrak
2.5
0.0
MA
KOIM/248
55.24
2
14
3
Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DS
DS/298
54.97
2
15
28
Jakub Dziuba
Szymon Pawłowski
1.0
0.0
MA
KOIM/248
54.30
1
16
34
Katarzyna Rębisz
Lech Rębisz
1.5
1.5
DS
KOIM/248
54.04
1
17
27
Agnieszka Wierzbowska
Andrzej Hermansdorfer
0.0
7.0
SL
KOIM/248
53.25
1
18
50
Ryszard Białkiewicz
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/254
52.60
1
19
5
Bartłomiej Okopiński
Robert Księżopolski
2.0
4.0
DS
DS/298
-0.17
52.03
1
20
14
Gabriela Kroner
Anna Basiura
0.0
0.0
MP
KOIM/248
51.82
1
21
15
Kamila Kiraga
Karolina Borek
1.5
0.0
MA
KOIM/248
51.34
1
22
25
Kamil Liszka
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.0
MP
KOIM/248
51.24
1
23
26
Szymon Drzazga
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
SL
KOIM/248
50.38
1
24
44
Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL
OP/105
49.19
1
25
35
Artur Głowacki
Krzysztof Góra
2.0
7.0
SL
OP
OP/105
49.15
26
12
Marcin Dworak
Radosław Ziobro
0.0
0.0
MP
KOIM/248
48.40
27
46
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/254
48.21
28
13
Alicja Kuśnierz
Laura Cichoń
0.0
0.0
MP
KOIM/248
47.89
29
39
Michał Witkowski
Michał Kaleta
4.0
3.0
OP
SL
OP/105
47.80
30
43
Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/105
47.72
31
2
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/298
47.69
32
38
Jacek Radomski
Tomasz Pawełczyk
9.0
2.5
SL
OP/105
47.67
33
45
Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
2.5
3.0
WP
WP/254
47.27
34
22
Anna Skalny
Rafał Skalny
0.5
0.0
MP
KOIM/248
45.90
35
24
Rafał Powałka
Michał Powałka
0.0
1.0
PD
KOIM/248
45.28
36
1
Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DS
DS/298
45.27
37
48
Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WP
WP/254
44.85
38
23
Julia Chrabąszcz
Karol Kraska
0.0
0.0
MP
KOIM/248
44.11
39
9
Przemysław Kurzak
Maciej Szewczyk
2.5
0.0
OP
MA
KOIM/248
43.82
40
33
Julia Grodzka
Filip Suwada
1.5
0.0
LU
MP
KOIM/248
43.06
41
19
Mikołaj Paluczek
Franek Kłonowski
0.0
0.0
KOIM/248
42.31
42
17
Alicja Bigosińska
Łucja Ciborowska
0.0
0.0
MP
KOIM/248
42.01
43
4
Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DS
DS/298
40.86
44
11
Agata Warunek
Marcel Fabiańczyk
0.0
0.0
MP
KOIM/248
38.11
45
16
Milena Szewczyk
Karolina Kowalska
0.0
1.5
MA
KOIM/248
37.55
46
41
Kazimierz Donder
Roman Głodek
0.0
0.0
SL
OP/105
37.01
47
20
Dawid Steffen
Hubert Nowakowski
0.0
0.0
KOIM/248
26.40
Statystyka ośrodków...